Jak spotkać się z PlugMan.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Dwóch wtyczek tutaj i tutaj powiemy ci, jak możesz spotkać mnie lub mojego brata lub naszych kolegów w twojej okolicy.

Dealerzy są rzeczywiście paranoikami, ale nie powinieneś mieć z tym żadnego problemu. Poziom paranoi dealera jest równoważny z jego "sławą"/popularnością. To powiedziawszy, oczywiste jest, że diler koki będzie bardziej paranoiczny niż diler trawki po prostu ze względu na to, co sprzedaje i karę, która wiąże się z substancją.

Zacznijmy od małego, jesteś kolesiem w liceum, masz 18 lat, samochód i chcesz trochę ketaminy. Oczywiście trudniej jest znaleźć ketaminę niż po prostu zadzwonić do Ketamine Keith i poprosić faceta o gram. Oto jak znaleźć ten narkotyk:
1. Zapytaj ludzi, którzy używają ketaminy, oczywiście i nie mamy na myśli pytania koni. Nie znasz nikogo, kto zażywa ketaminę? Nic wielkiego, idź do barów, parków lub gdziekolwiek, gdzie ludzie na ketaminie mogą spędzać czas, a prędzej czy później przez małą rozmowę na pewno dostaniesz ich dealera.
2. Zapytaj swojego obecnego dilera. Powiedzmy, że znasz już gościa, który sprzedaje marihuanę, zapytaj go! W większości przypadków dilerzy znają się nawzajem, ponieważ jako diler musisz znać krajobraz.
3. Znajomi. To powinien być numer jeden, ale nieważne. Zapytaj znajomych, może znają kogoś, kto sprzedaje, nigdy nie wiadomo, a czasami możesz być zaskoczony.

Trochę trudniej: powiedzmy, że jesteś w średnim wieku i chcesz LSD. Punkty dotyczące pytania obecnego dealera są nadal aktualne, zawsze pytaj swojego dealera, czy zna kogoś, kto sprzedaje to, czego szukasz.
W tym miejscu pojawia się najważniejszy punkt: większość dealerów bardzo się chwali / ma dużo rozgłosu. Oznacza to, że jeśli wskoczysz na instagram i wyszukasz "LSD", w większości przypadków otrzymasz konto dealera w pobliżu. A nawet pójście do baru i szukanie numerów w łazience zadziała, mogą to być dilerzy, którzy mogą ci pomóc.

Najłatwiej: znaleźć trawkę, specjalizujemy się w tym. Powiedzmy, że chcesz zioło i w tym celu musisz tylko znać zapach zioła i wiedzieć, jak zwykle wygląda pot-head. Rozejrzyj się i poszukaj zapachu trawki lub poszukaj ludzi, którzy wyglądają jak ćpuny. Ci ludzie to najfajniejsi kolesie, jakich kiedykolwiek spotkasz, a 80% z nich da ci kontakty do swoich dilerów lub nawet po prostu sprzeda ci trochę swojego zioła. Tutaj stosuje się wszystkie powyższe zasady, zapytaj obecnego dealera, zapytaj znajomych. Większość ludzi paliła trawkę lub zna kogoś, kto pali.

Jedną ważną kwestią jest NIE WYGLĄDAJ JAK MIEDŹ.

W dzisiejszych czasach ludzie pracują przez Snapchat, Signal lub Telegram, ponieważ można usuwać wiadomości po ich przeczytaniu. Bądź elastyczny, pracuj na wielu platformach.

Będziemy tutaj i odpowiemy na wszystkie pytania <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
A co z utworzeniem rynku, na którym można łatwo znaleźć sprzedawcę w pobliżu?
Na przykład, sprzedawca wykonuje martwe zrzuty w okolicy. Kupujący otwiera rynek, określa swoją okolicę i widzi, co jest na sprzedaż w jego pobliżu, widzi koszt i opakowanie. Kupujący płaci za produkt i natychmiast otrzymuje wszystkie informacje oraz mapę z dokładną lokalizacją martwego punktu. 30-40 minut i kupujący otrzymuje upragniony produkt, sprzedawca dostaje swoje pieniądze i nikt nigdy nie spotyka nikogo w prawdziwym życiu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
A co, jeśli kupujący wcale nie jest legalnym nabywcą? Co, jeśli składa wiele zamówień, jak lojalny klient, tylko po to, aby zebrać informacje o martwych lokalizacjach, które są następnie poddawane survelliance? Znajomość miejsca, w którym dealer lub pracownik fizycznie przebywał, nie mówiąc już o tym, dokąd zamierza się udać, nie jest dobrą rzeczą dla kupującego.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Masz błędne wyobrażenie na ten temat. W grę wchodzi tu wiele czynników, oprócz lokalizacji ważny jest dokładny czas, a także nikt nigdy nie wie, ile osób pracuje pod tą samą flagą. Przykładowo w jednym mieście może pracować 30 osób i jeśli LE wykupi wszystko, to podziękujmy im za wpływy. Dopasowanie geografii ruchu jest prawie niemożliwe, jeśli podejdzie się do tego inteligentnie.
Ile czasu, wysiłku i pieniędzy należy na to poświęcić, trudno sobie wyobrazić. W efekcie śledztwo staje się tak drogie, że przestaje być opłacalne.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Ale nadal nie myśl tylko o sobie. Pomyśl też o kupującym lub pracowniku.
Pracownicy mogą zostać skorumpowani przez gliniarzy i jestem pewien, że zrobią wszystko, aby skrócić swój czas, nawet jeśli obejmuje to karmienie ich niektórymi klientami, a nawet tobą, szefem lub następnym w kolejce nad nimi.
Obawy @41Dxflatline są prawdziwe i rozumiemy je, ponieważ jego obawy dotyczą jednego z naszych punktów, ten OP działałby tylko w dużych miastach lub małych krajach.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
@HEISENBERG
Ciekawa uwaga, ale widzisz:
Ten wyimaginowany rynek może zostać skompromitowany przez gliniarzy. Czy naprawdę chcesz zostać aresztowany, zanim jeszcze dostaniesz w swoje ręce narkotyki?

Trzeba by też znaleźć taką platformę. Wiemy, że mówisz o czymś w rodzaju systemu depozytowego, ale kto, dlaczego i gdzie miałby stworzyć taką platformę?

Podoba nam się twój pomysł.

Nie twierdzimy, że jest to niemożliwe, ponieważ tak właśnie wygląda świat ciemnych rynków internetowych, ale proszę, zastanów się, ilu ludzi by to dotyczyło, jaka byłaby skala.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
W jaki sposób gliniarze skompromitują cię, zanim dostaniesz w swoje ręce substancje?
Ilu gliniarzy musi być zaangażowanych, jeśli każdego dnia na rynek trafiają setki tysięcy zamówień?
Ile znamy zdarzeń, w których aresztowanie jednego małego rynku, na którym towary były kupowane i dostarczane pocztą, doprowadziło do aresztowania setek osób? Znamy takie przykłady.
Ile znamy wydarzeń, w których aresztowania rynków, na których sprzedawcy pracowali z martwymi kroplami, doprowadziły do wielu aresztowań ludzi? Nie znamy takich przykładów.

Dostarczanie towarów za pomocą martwych kropli jest znacznie bezpieczniejsze, anonimowe i szybsze niż jakakolwiek inna metoda transferu narkotyków.
System dystrybucji jest prymitywny i prosty. LE nie jest w stanie skutecznie przeciwdziałać tej metodzie dystrybucji i identyfikować łańcucha dostaw towarów, gdy tysiące ludzi budują biznes i nigdy się nawet nie widzą.

Jeśli Ty lub ktokolwiek inny jest gotowy dołączyć do takiego rynku, gotowy do rozpoczęcia budowania lokalnego biznesu w celu sprzedaży substancji w ten sposób - napisz do mnie, mamy wiele do omówienia.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8

Nazwij nas szalonymi, ale nie ufamy systemowi dead-drop. System ten jest niewiarygodny ze względu na *greed. Wyobraź sobie, że jakiś podejrzany sprzedawca może cię oszukać na AlphaBay, tak samo jak może to zrobić sprzedawca dead-drop. Zdajemy sobie sprawę, że istnieją sposoby, by tego uniknąć, ale mimo to nie możemy pozostać przy tej wadzie. Kupujący może powiedzieć, że paczki nigdy nie było, ponieważ sprzedawca nigdy niczego nie umieścił, sprzedawca może nawet wysłać kogoś do sprawdzenia i bum, wkradną się gliny i złapią twojego pracownika, a prędzej czy później pęknie, a ty będziesz całkowicie FUCKED.

Coś, o czym warto pomyśleć, to także zasięg tego rodzaju OP. Ten pomysł może działać tylko w gęsto zaludnionych ariach, im więcej sprzedawców, tym lepiej i to samo dotyczy klientów.

Porozmawiajmy teraz o złych aktorach i glinach. Powiedziałeś, że niemożliwe jest złapanie kogoś, kto podłożył martwy drop lub go odebrał, ale chcielibyśmy powiedzieć coś przeciwnego. Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest "tak, jasne, może nie można złapać kogoś, kto coś gdzieś kładzie, ale założę się, że można złapać kogoś, kto coś podnosi, na pewno". Powiedzmy, że jesteś sprzedawcą i musisz zostawić paczkę dla kupującego, może nigdy nie zostaniesz przyłapany, ale zapewniam cię, że kupujący się poślizgnie, w końcu zostanie złapany podczas odbierania towaru. Teraz pomyśl o tym samym scenariuszu, ale wyobraź sobie, że towary zostały podłożone przez gliniarzy / złych aktorów (ponieważ platforma jest częściowo skompromitowana), aby go złapać, ponieważ może jest ważny lub federalni po prostu chcą zrujnować mu życie.

Ten projekt chroni tylko sprzedawcę lub tak zwanego dealera, nie dając kupującemu możliwości zaprzeczenia.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@bad_coco_melon
Wszystkiego uczymy się przez porównanie. Kiedy mówimy o kupowaniu lub sprzedawaniu narkotyków, nie możemy znaleźć w 100% bezpiecznego sposobu. W każdej interpretacji możemy powiedzieć, że system dystrybucji jest wadliwy.
Musimy myśleć przy założeniu, że kupujący i sprzedający w większości przypadków nie chcą się nawzajem oszukiwać, jeśli jest problem musimy go rozwiązać na podstawie danych, które możemy zebrać od stron transakcji.
Diler może również wysłać paczkę proszku do prania, ale powiedzieć, że to kokaina.

Kiedy mówimy o sprzedaży, musimy zrozumieć, co jest ważne:
-Szybkość dostawy do klienta.
-Bezpieczeństwo sprzedawcy.
-Bezpieczeństwo kupującego.

Przy ogólnej równości, dead dropy wygrywają pod każdym względem. Wszelkie nowe dane wejściowe powinny być stosowane w porównaniu do obu metod sprzedaży, aby były obiektywne.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jeśli jesteś dealerem darknetu, który podejmuje odpowiednie środki ostrożności, prawie niemożliwe będzie ustalenie, kim jesteś w obecnej sytuacji. Dzięki systemowi dead drop nie tylko zwiększasz swoją ekspozycję, ale także musisz bawić się w kuriera, co zwiększa twoje koszty ogólne. Niewielką liczbę zamówień można zrealizować samodzielnie, ale co, jeśli zamówień jest więcej niż bezpiecznych lokalizacji zrzutu i co, jeśli realizacja tych martwych zrzutów oznacza, że nie ważysz i nie pakujesz zamówień w bazie? Będziesz musiał zatrudnić kilka osób, widzę, że wymknie się to spod kontroli. Poczta w większości krajów jest w 99% bezpieczna, chyba że chodzi o chwasty.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Zawsze uważam to za interesujące, ponieważ w Kolumbii nie obowiązują żadne zasady. Istnieje tam specyficzna struktura, która jest całkowicie obca dla większości ludzi na wyższych szczeblach.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
I przepraszam, jeśli mój angielski nie jest najlepszy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Znajomość swoich praw i przepisów jest bardzo ważna. Zostałem zatrzymany 3-4 razy z narkotykami, ale nigdy nie zostałem formalnie oskarżony. Za każdym razem udawało mi się z tego wywinąć. Jeśli masz zostać złapany, zrób scenę. Udawaj silnego, gdy jesteś słaby i słabego, gdy jesteś silny. Kiedyś zostałem zatrzymany przez policję, która mnie przesłuchiwała. Sfabrykowali uzasadnione zawieszenie, więc zacząłem się z nimi kłócić. Uderzyli mnie w ciało, zakuli w kajdanki, wyjęli mi wszystko z kieszeni i zabrali do domu. Kiedy mnie aresztowali, znaleźli w moim portfelu woreczek z kokainą i byli podekscytowani. Wtedy powiedziałem, że podłożyliście to w moim portfelu, skurwysyny! MACIE ŁAŃCUCH DOWODOWY NA MOJEJ WŁASNOŚCI? Nie widziałem tego portfela od godziny, wrzuciłeś go do bagażnika i to był ostatni raz, kiedy go widziałem".
Poznaj prawo
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Osmosis ma całkowitą rację. Aby dokonać aresztowania w jakiejkolwiek sytuacji, muszą mieć coś, co często nie wystarcza do sądu, ale wiedzą, że większość ludzi przyjmie zarzut, zanim usiądzie i będzie walczyć. NIGDY nie mów ani słowa do LE poza PRAWNIKIEM. Jeśli jesteś w systemie, poznają twoje imię i nazwisko, więc nie kłam na ten temat, ponieważ daje im to powód do oskarżenia cię o coś. Nazywam się tak i tak i chcę adwokata. Jeśli nie zostałeś przyłapany z dowodami wideo lub czymś, co wzmocniłoby sprawę, która jest częściej niż nie słaba, zazwyczaj możesz mieć to wszystko odrzucone podczas wstępnego przesłuchania, które zawsze próbują zmusić cię do machania. Procesy są dla nich kosztowne i muszą przekonać ławę przysięgłych o twojej winie na podstawie tego, co mają, co wyjdzie na jaw, gdy twój prawnik złoży wniosek o odkrycie. I ostatnia rzecz, która zawsze działała dla mnie i dla pokoleń przede mną, to bycie anonimowym tam, tak samo jak tutaj. Jeśli jesteś znany jako ćpun przez większość ludzi w społeczności, to LE też o tym wie.
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@HEISENBERG

Jak poznać PlugMana.

Model biznesowy Air BnB:-

Obecnie Air bnb jest w pełni cyfrową platformą, która działa wyłącznie za pośrednictwem aplikacji i strony internetowej. Nie ma usługi twarzą w twarz, nie ma fizycznej przestrzeni, do której trzeba się udać. Airbnb nie jest właścicielem żadnej nieruchomości. Umożliwia jedynie łączenie ludzi, którzy mają coś do zaoferowania, z innymi, którzy są zainteresowani tym, co oferują.
Air bnb działa za pomocą platformy internetowej, która łączy każdy element modelu.
Air bnb generuje przychody głównie z prowizji i opłat za usługi od rezerwacji dokonanych za pośrednictwem swojej platformy. Gospodarze płacą opłatę serwisową w wysokości około 3% sumy rezerwacji, podczas gdy goście płacą opłatę serwisową w wysokości od 5% do 15%

Dead and Drops Model - Air DnD App
Możesz korzystać z wolnych nieruchomości o niskim czynszu i innych zainteresowanych osób.
Samodzielne zameldowanie lub rezerwacja całego miejsca pozwala na interakcję z gospodarzem głównie za pośrednictwem wiadomości w aplikacji - możesz wysłać im wiadomość w dowolnym momencie, jeśli coś się pojawi.

Tylko Picker, Dropper lub BB Market wiedzą, gdzie przedmiot jest ukryty i mogą wchodzić w interakcje z aplikacją za pomocą kodu wygenerowanego przez BB Market, a aplikacja zostanie zainstalowana tylko za pośrednictwem BB Market - przykład (Air DnD App)

Tylko pomysł!
 
Top