Jestem nowicjuszem i chcę wiedzieć, jak przetwarzać lek skopolaminę

jimmythomas

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć wszystkim. Też mnie to ciekawi. Istnieją dwa rodzaje, jeden, który sprawia, że jesteś na haju, a drugi, który pozwala innym kontrolować cię? Przydałaby mi się jasność, który jest który. A gdybym chciał pozwolić partnerowi kontrolować mnie, skąd mógłbym wiedzieć, ile wdychać, żeby mnie to nie zabiło? Jestem po prostu bardzo zainteresowany... I, @Jessica, jaki rodzaj sprzedajesz i czy jest on nadal dostępny? Na Twoim profilu jest napisane "nie kupuj ode mnie". 💀 😂

Dziękuję!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Jeśli ktoś oferuje ci coś do kupienia na tym forum i jest napisane "Nie kupuj ode mnie", to z prawdopodobieństwem 99,9% jest to oszust. Jeśli ktoś odmawia escrow, istnieje 110% szans, że jest oszustem.
Proszę, używaj głowy.
 

Dawn_Shergill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Z tego, co widziałem, należy wziąć pod uwagę gatunki bielunia, takie jak bieluń dziędzierzawa i bieluń metelowy. Gatunki te zawierają alkanoid bromowodorek skopolaminy. Gatunki te można znaleźć w Indiach i Kolumbii. Ze względu na to, że bromowodorek skopolaminy jest dominującym alkanoidem w ich lokalnych gatunkach, przestępcy w Kolumbii nie potrzebują nauki o rakietach, aby wyizolować bromowodorek skopolaminy z innych alkanoidów, dlatego po prostu używają maceracji do ekstrakcji alkanoidu, więc nawet jeśli jest zanieczyszczony innymi alkanoidami, takimi jak atropina, hioscyjamina itp.

Wnioski:

- Upewnij się, że nasiona z Datura Stramonium lub Datura Metel

- Możesz po prostu użyć maceracji, ponieważ izolacja bromowodorku skopolaminy nie jest tak naprawdę wymagana, ponieważ jest to już dominujący alkanoid.

Uwaga: Ta informacja jest przykładem skopolaminy, która jest używana przez przestępców do manupulacji i popełniania przestępstw i nie jest przeznaczona do celów medycznych lub farmaceutycznych. Dokładna dawka do kontrolowania kogoś przy minimalnych skutkach ubocznych nie jest potwierdzona, ponieważ działanie środków halucynogennych różni się w zależności od osoby, dlatego najlepiej nie nadużywać go w stopniu, który może spowodować poważne zatrucie lub śmierć.
 
Top