Potrzebuję pomocy z moją pierwszą syntezą MDMA. PROSZĘ

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
H2SO4 + NaCl, nie powinieneś próbować chemii, jeśli nie znasz podstaw, narażasz się na ryzyko chemiczne i narażasz konsumentów na możliwe zanieczyszczenia, które możesz pozostawić w produkcie końcowym. Mogę tylko polecić, abyś studiował przynajmniej ścisłe minimum z chemii i spróbował tej syntezy później.

Pozdrawiam
 

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2023
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Deals
3
Zalecałbym ekstrakcję wolnej bazy mdma rozpuszczalnikiem (toluenem lub dcm).

Dodaj rozcieńczony hcl, aż ph osiągnie 6. Mdma hcl będzie w wodzie, a zanieczyszczenia w rozpuszczalniku.

Oddziel h2o i odparuj wodę, aż utworzą się kryształy. Jeśli kryształy mdma są nadal brudne, pokruszyć je na drobny proszek i przemyć acetonem.
 

TrainWreck

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Jak powiedział hustlerkid. Nie powinieneś być zmuszony do gazowania hcl.

Wystarczy typowa metoda ekstrakcji A/B. Chociaż sam nie robiłem tej syntezy, jest to prosty krok w wielu ekstrakcjach.

Wolna baza z roztworem NaOH lub KOH. Wykonaj kilka ekstrakcji rozpuszczalnikiem polarnym. Użyj lejka do oddzielania ekstraktów. DCM jest przyjemny w użyciu, ponieważ gęstość jest większa niż wody, więc będzie tonąć.

Aby go zasolić, zalecam podzielenie rozpuszczalnika na pół, aby mieć trochę dostępnego w przypadku przekroczenia PH.

Następnie rozcieńczyć HCl za pomocą IPA. Dodaj do rozpuszczalnika kroplami i mierz PH, aż osiągniesz PH 6 za pomocą papierka lakmusowego. W przypadku przekroczenia wartości pH należy dodać trochę odłożonego wcześniej roztworu wolnej zasady. Powoli dodawaj ten roztwór, aż nie pozostanie żaden.

Następnie można dodać wody, aby wyciągnąć sól z NPS. Oddzielić wodę i odparować.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Laboratory FAQ posiada cały wątek poświęcony cieczom gazującym.
 

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
halo
Kiedy i ile dodać kwasu mrówkowego w ciągu 7 godzin?
Kiedy dodaję kwas chlorowodorowy i podgrzewam do 80°, czy jest to podgrzewanie refluksowe?
Czy mogę zastąpić eter dietylowy eterem octowym?
Czy mógłbyś podać mi ilości produktów na 2 kg PMK.

Dziękuję bardzo
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Osobiście zrobiłbym to maksymalnie, zastępując dietyl tylko mtbe. a wydajność w pełni zależy od tego, jak dobrym jesteś chemikiem, jeśli tego nie spieprzysz, powiedziałbym, że 80% jest prawdopodobne jako początkujący.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Jak myślisz, w którym momencie gazowy chlorowodór ma jakąkolwiek przewagę nad hcl 37%?

tutaj w bb można znaleźć wiele informacji na temat krystalizacji mdma hcl, gdy hcl wynosi 37%.

jeśli nie masz specjalnej wiedzy na temat rozpuszczalników, najlepszą krystalizacją jest zamrożenie acetonenu.

dodawaj hcl do bazy kropla po kropli, aż ph wyniesie 4, zrób to 4, a nie 6! będziesz mył nadmiar w acetonenie)
umieść zlewkę z płynem na kuchence i podgrzej do 130 c (odparuj prawie całą wodę)
wlej płyn do zamrożonego acetonenu i trzymaj w zamrażarce
jeśli baza jest brązowa jak gówno, użyj nie mniej niż 10 razy więcej acetonenu. w ten sposób możesz uzyskać 85-90% czystości z początkowego gówna.
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Cześć,
Ja też zrobiłem swoją pierwszą mdma przez nabh4,
po destylacji mdma freebase w 160c (moje źródło vaccum jest dość słabe) wtedy dostałem czysty bezbarwny olej na?
btw próbuję gazować hcl i otrzymałem kryształ, który wygląda bardzo wyraźnie (biały krystaliczny)!
Po przetestowaniu wyniku 200 mg bez recrytalbut im czuję, że efekt jest słaby.
Więc teraz nie wiem, jaki proces jest błędny. Czy ktoś może mi potwierdzić, że bezbarwny kolor mdma freebase jest prawidłowy? czy może zepsułem freebase przy dezilacji 160c?
Czy jest jakaś szansa, że pozostawiłem wolną bazę metyloaminy w wolnej bazie mdma, a następnie reaguje ona z hcl, tworząc metyloaminę.hcl, która zawiera się w moim produkcie? Czy po destylacji nie może pozostać żadna metyloamina?
Czy powinienem ponownie umyć wolną bazę mdma czymś, aby ją wyczyścić?
Proszę o pomoc
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb musi być bezbarwny i nie ma szans na uszkodzenie cząsteczki mdma podczas podgrzewania do 160c.
Nie sądzę, abyś miał metyloaminę w swojej mdma, wolałbym wierzyć w pmk) W każdym razie metyloamina ma specyficzny zapach, którego nie można pomylić. To nie jest zapach anyżu, to zapach "zgniłej ryby".
Czy mdma hcl zmienia kolor (staje się brązowa/czarna podczas podgrzewania - wystawiona na działanie źródła ciepła dłużej niż 1 godzinę? Możesz umieścić mdma hcl + wodę w proporcjach 1:1 na źródle ciepła w kolbie i trzymać ją przez 1 godzinę, aby zobaczyć, co się dzieje. Kolba powinna być otwarta!
 
Last edited:
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dziękuję za pomoc
Jakoś mam wrażenie, że w mojej freebase jest zapach "zgniłej ryby" :sick: może pozostała metyloamina.hcl?
Zrobiłem to z syntezą btcboss2022 tutaj: https://bbgate.com/threads/methamph...y-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603
W powyższej metodzie sprawdziłem i jest 17,5 mola methy.hcl i tylko 16 moli naoh! więc teraz boję się, że w mojej wolnej bazie może pozostać nieprzereagowana metyloamina.

Czy powinienem ponownie umyć freebase, aby ją wyczyścić? (może z naoh)
Jaki jest prawidłowy zapach mdma freebase?
Efekt produktu nie jest dobry, więc po prostu wyrzucam produkt, a następnie wykonuję kolejną syntezę, czy jest szansa, że mogę go ulepszyć przez rekrystalizację lub coś w tym rodzaju?

Dzięki
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Jesteś pewien, że to zapach zgniłej ryby, a nie anyżu? Nigdy nie widziałem metyloaminy pozostawionej w mdma w zauważalnej ilości. Zwykle wszystkie resztki metyloaminy znikają po prostej ekstrakcji bazowej
Mdma fb ma całkiem przyjemny, bardzo lekki zapach, ale nie wiem jak go opisać, może to być zapach dzikich leśnych orzechów. Ale daleko mu do ryb i anyżu.
Czy produkt zmienia kolor podczas podgrzewania?
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Nie wiem nic o zapachu anyżu, ale mój freebase colorless ma bardzo nieprzyjemny zapach, którego nie czuję dłużej niż 1 sekundę, nie jestem pewien co do zepsutej ryby, ale jestem pewien, że ten fb jest zepsuty
Przetestuję ciepło, kiedy wrócę do laboratorium.
Czy jest jakaś metoda, która może poprawić efekt produktu?
Dzięki
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Zabawne. A co jeśli w ogóle nie ma mdma i jest tylko metyloamina? Można sprawdzić w proporcjach molowych ile g NaOH potrzeba, żeby 10 g soli zamienić w zasadę o ph=11. Następnie sprawdź, czy jest to mdma czy metyloamina.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Więc może wkrótce umrę, jem 200 mg :alien:
Jak sprawdzić, czy to mdma czy metyloamina za pomocą tego testu, czy możesz wyjaśnić nieco więcej?
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Boję się teraz, czy wiesz, jaka jest temperatura topnienia methy.hcl, nie mogę znaleźć tych informacji w wikipedii. :cry:
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Musisz przygotować NaOH w wodzie, 20% ww jest ok. Tzn. 20 g NaOH + 80 g wody.
Na początku musisz znać dokładną wagę tych 20%. Na przykład 20 g.
Następnie rozpuść sól w wodzie i zacznij dodawać 20% NaOH w małych porcjach, aż PH wyniesie 11.
Teraz można sprawdzić, ile g 20% roztworu wodnego zostało zużyte i oszacować masę molową soli.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Czy od początku używałeś oleju pmk lub proszku pmk? Czy możesz wpisać kroki, które wykonałeś, abyśmy mogli zobaczyć, gdzie poszło nie tak?
 
View previous replies…

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Czy dobrze przeczytałeś mój tekst? Nigdy nie powiedziałem, że należy dodać wszystkie te rzeczy naraz. Istnieją kroki pomiędzy nimi. czy kiedykolwiek robiłeś mdma? Jeśli nie, to nie rozumiesz, o czym tu mowa. Jeśli to zrobiłeś. Wtedy wiesz, że dcm nigdy nie jest używany z acetonem w tym przypadku. I tylko niewielka ilość dcm jest używana do oddzielenia potrzebnego oleju od reszty wody i czegokolwiek, co się w nim znajduje....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jeśli destylowałeś próżniowo. Wtedy olej powinien pozostać w reaktorze, a reszta powinna odparować lub zostać przechwycona do innej kolby.

Jeśli więc wziąłeś bezbarwną ciecz i kontynuowałeś z nią pracę. Oznacza to, że wziąłeś niewłaściwy płyn, który zawierał metyloaminę. Dlatego ciągle ją wąchałeś, ponieważ fb nigdy nie jest bezbarwna.

Czy zmieniłeś wosk pmk w olej pmk?
Napisz do mnie, jeśli chcesz.
 
Top