Potrzebuję pomocy z moją pierwszą syntezą MDMA. PROSZĘ

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Cześć,
Ja też zrobiłem swoją pierwszą mdma przez nabh4,
po destylacji mdma freebase w 160c (moje źródło vaccum jest dość słabe) wtedy dostałem czysty bezbarwny olej na?
btw próbuję gazować hcl i otrzymałem kryształ, który wygląda bardzo wyraźnie (biały krystaliczny)!
Po przetestowaniu wyniku 200 mg bez recrytalbut im czuję, że efekt jest słaby.
Więc teraz nie wiem, jaki proces jest błędny. Czy ktoś może mi potwierdzić, że bezbarwny kolor mdma freebase jest prawidłowy? czy może zepsułem freebase przy dezilacji 160c?
Czy jest jakaś szansa, że pozostawiłem wolną bazę metyloaminy w wolnej bazie mdma, a następnie reaguje ona z hcl, tworząc metyloaminę.hcl, która zawiera się w moim produkcie? Czy po destylacji nie może pozostać żadna metyloamina?
Czy powinienem ponownie umyć wolną bazę mdma czymś, aby ją wyczyścić?
Proszę o pomoc
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb musi być bezbarwny i nie ma szans na uszkodzenie cząsteczki mdma podczas podgrzewania do 160c.
Nie sądzę, abyś miał metyloaminę w swojej mdma, wolałbym wierzyć w pmk) W każdym razie metyloamina ma specyficzny zapach, którego nie można pomylić. To nie jest zapach anyżu, to zapach "zgniłej ryby".
Czy mdma hcl zmienia kolor (staje się brązowa/czarna podczas podgrzewania - wystawiona na działanie źródła ciepła dłużej niż 1 godzinę? Możesz umieścić mdma hcl + wodę w proporcjach 1:1 na źródle ciepła w kolbie i trzymać ją przez 1 godzinę, aby zobaczyć, co się dzieje. Kolba powinna być otwarta!
 
Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Musisz przygotować NaOH w wodzie, 20% ww jest ok. Tzn. 20 g NaOH + 80 g wody.
Na początku musisz znać dokładną wagę tych 20%. Na przykład 20 g.
Następnie rozpuść sól w wodzie i zacznij dodawać 20% NaOH w małych porcjach, aż PH wyniesie 11.
Teraz można sprawdzić, ile g 20% roztworu wodnego zostało zużyte i oszacować masę molową soli.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Czy od początku używałeś oleju pmk lub proszku pmk? Czy możesz wpisać kroki, które wykonałeś, abyśmy mogli zobaczyć, gdzie poszło nie tak?
 
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Użyłem wosku pmk! Jestem prawie pewien, że destylowany mdp2p jest prawidłowy, ponieważ znam już zapach mdp2p.

Postępuję zgodnie z tym krokiem:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603

Myślę o kroku, który mogłem zrobić źle
- Po zakończeniu reakcji (zakończyłem mieszanie 2 godziny po dodaniu nabh4) zdałem sobie sprawę, że mój reaktor nie jest wystarczająco duży, aby pomieścić całą wodę do płukania ("- Dodaj wodę i kontynuuj mieszanie przez 5 minut"), więc po prostu dodałem dużo wody o objętości mniejszej niż objętość metody btcboss (myślałem, że proces płukania wodą nie jest ważny).
- Następnie dodałem dcm do ekstrakcji, ale dcm ma przezroczysty kolor
- Myślę, że zrobiłem coś źle, może wyrzucę wszystko do kanalizacji
- Następnie przeprowadziłem kilka badań, zdałem sobie sprawę, że fb może rozpuszczać się w metanolu, a metanol jest mieszalny z wodą! i być może będę musiał dodać więcej wody, aby fb z metanolu złapać go w dcm.
- Tak, po dodaniu większej ilości wody zaczynam otrzymywać dcm na dole z większą ilością koloru, jakby zawierał wolną bazę
- Następnie destylowałem wszystko wyekstrahowane i otrzymałem czysty olej w temperaturze 160 ° C

* Czy mogę dodać dcm przed umyciem wystarczającą ilością wody, to głupie :cry:
* Czy coś może dostać się do dcm przed umyciem wodą? :cry:
 
Last edited:

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Myślę, że zgubiłeś fb podczas mycia.
Jeśli prawidłowo użyłeś NaBH4.
Olej fb stanie się ciężki z powodu NaBH4. Więc podczas mycia i dodawania dcm zobaczysz, że olej oddzieli się od wody.
Olej opadnie na dno, a resztki brudnej wody pozostaną powyżej. W ten sposób wiesz, że prawidłowo przygotowałeś fb.

Po oddzieleniu możesz podgrzać olej do 130°C ... poczujesz zapach przypominający słodkie kasztany. Wtedy wiesz, że twój fb jest gotowy.
Po pozostawieniu do ostygnięcia. Możesz dodać aceton, a następnie HCL, aby wyrównać PH.

Zwykle wkładam go do lodówki i pozwalam mu ostygnąć do -30 stopni. Ale to moja metoda.

Czytałem, że twój fb pachnie jak zepsuta ryba. To mieszanka metanolu i metyloaminy. Twój fb powinien pachnieć prawie jak nic na końcu. Przynajmniej jakiś zapach kasztanów.

Nie dodanie wystarczającej ilości wody do oczyszczenia fb sprawi, że kryształy będą brązowawe na końcu. (Możesz to zrobić w częściach, jeśli nie masz większego reaktora, lub obliczyć swoją mieszaninę przed zrobieniem z niej dużej porcji, aby wszystko zmieściło się w reaktorze).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
zapach kasztanów - dokładnie, brachu!!! lekki piękny zapach kasztanów
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
mdma fb olej jest zawsze ciężki. jego gęstość wynosi dokładnie 1,1 g na 1 cm3. więc zawsze pozostaje pod wodą, jeśli żadne związki nieorganiczne (np. NaCl) nie są rozpuszczone w wodzie.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Być może nie rozumiem dobrze całego tekstu, ale jeśli dodasz trochę alkoholu lub acetonu do układu baza + dcm + woda, to alkohol lub aceton trafią do obu: górnej warstwy wody i dolnej warstwy dcm.
W tym samym czasie część bazy trafi na górę (woda) wraz z alkoholem, a część innych związków rozpuszczalnych w wodzie trafi do warstwy dcm. I to jest katastrofa!!!

Nie lubię też dcm, ponieważ ma dość wysoką rozpuszczalność w wodzie, jeśli porównać z innymi podobnymi rozpuszczalnikami. DCM nie jest dobrym wyborem.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Czy ja powiedziałem, że dcm jest mieszalny z wodą? Powiedziałem, że dcm ma maksymalną rozpuszczalność w wodzie spośród innych rozpuszczalników niepolarnych. również dcm, ze względu na swoją strukturę chemiczną i fizyczną, rozpuszcza wiele związków polarnych nierozpuszczalnych w innych rozpuszczalnikach niepolarnych, takich jak eter, heksan, perc itp.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
@lucas_cash, ale przeprowadziłem już destylację próżniową, aby uzyskać wolną bazę w 160 ° C, czy jest jakaś szansa, że nadal otrzymam metanol z metyloaminą do mojej wolnej bazy?

Czy ktoś może mi podać bezpieczną metodę pracy z metyloaminą następnym razem, ponieważ ludzie mówią, że metyloamina jest bardzo toksyczna?
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
@Pororo nie odpowiadałem tobie, odpowiadałem temu kolesiowi, który powiedział, że jeśli zrobisz wszystko dobrze, to pójdzie na dno, a dcm zawsze będzie z wodą.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Czy dobrze przeczytałeś mój tekst? Nigdy nie powiedziałem, że należy dodać wszystkie te rzeczy naraz. Istnieją kroki pomiędzy nimi. czy kiedykolwiek robiłeś mdma? Jeśli nie, to nie rozumiesz, o czym tu mowa. Jeśli to zrobiłeś. Wtedy wiesz, że dcm nigdy nie jest używany z acetonem w tym przypadku. I tylko niewielka ilość dcm jest używana do oddzielenia potrzebnego oleju od reszty wody i czegokolwiek, co się w nim znajduje....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jeśli destylowałeś próżniowo. Wtedy olej powinien pozostać w reaktorze, a reszta powinna odparować lub zostać przechwycona do innej kolby.

Jeśli więc wziąłeś bezbarwną ciecz i kontynuowałeś z nią pracę. Oznacza to, że wziąłeś niewłaściwy płyn, który zawierał metyloaminę. Dlatego ciągle ją wąchałeś, ponieważ fb nigdy nie jest bezbarwna.

Czy zmieniłeś wosk pmk w olej pmk?
Napisz do mnie, jeśli chcesz.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Top