Question Jestem z Brazylii, ale chcę wyjechać za granicę do Europy

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Mam kontakty z Ameryki Południowej, które mają mnie zaopatrywać w Europie. Zastanawiałem się, czy dobrym pomysłem byłoby przeniesienie się do Europy i zarabianie pieniędzy na sprzedaży detalicznej lub kupno cegły i sprzedaż gangom. W moim kraju kokaina jest zbyt tania i jest wielu sprzedawców i frakcji, które walczą między sobą o terytorium. Nie mówię tu o gangach, ale o grupach przestępczych liczących ponad 30 tysięcy członków, takich jak PCC, CV, FDN i wiele innych. Który kraj w Europie byłby dobry, aby wyjechać za granicę i rozpocząć działalność związaną z narkotykami?
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Za jaką cenę sprzedałbyś kokainę wysłaną z Brazylii i wysłaną z Europy? Na przykład 100 g lub 1 kg czystej kokainy?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Czysta kokaina 98% w Brazylii kosztuje 2 tysiące dolarów. Jeśli pojadę do sąsiedniego kraju, który produkuje kokainę, kupię ją za 800 dolarów. Cegłę (1 kg) w Europie mogę kupić od moich kontaktów, którzy wysyłają do Belgii, Portugalii i Holandii za 35 tysięcy dolarów. Mógłbym kupić od nich i sprzedać za 40 tysięcy dolarów lub nawet więcej w hurcie lub zarobić od 80 do 100 tysięcy dolarów sprzedając w detalu
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Cegły lol w NL/BE nie są nawet zbliżone do tego przedziału cenowego, gdybyś kupił tutaj cegłę za 35/40 tysięcy, poniósłbyś ogromne straty. 😂
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Myślę, że Peru może być nawet 400 USD za kg, ale nie są to najbardziej godni zaufania ludzie. Jeśli mi nie wierzysz... po prostu zapytaj ich sąsiadów, Boliwijczyków.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Jeśli uda ci się przenieść cegły z Brazylii do Europy, odniosłeś triumf
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Tak, byłby bogaty tak szybko!
Na przykład wysłać kokainę z Brazylii do skrytki w Europie i poprosić gościa z Uber Delivery o odebranie jej ze skrytki.
Dla większego bezpieczeństwa wysyłaj kokainę zmieszaną z plastikiem, czytałem, że obecnie nową metodą jest wysyłanie kokainy w postaci wolnej bazy zamiast chlorowodorku kokainy, ponieważ jest tańsza, łatwiejsza do zmieszania z innymi materiałami i trudniejsza do wykrycia przez psy.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Wysłanie kokainy nie jest łatwe. Będę musiał skontaktować się z mafijnym kontaktem, który wyśle tonę kokainy statkiem, który mnie zaopatrzy
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Czy kokaina zostałaby dostarczona statkiem do Europy?
Myślałem, że przeprowadzisz się do Europy, a twoje kontakty z Brazylii będą wysyłać kokainę pocztą w małych ilościach.
 

zebarbas

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nie zapominaj, kto kontroluje ruch kokainowy tutaj. Portugalia jest kontrolowana i nie przez kolumbijskich / brazylijskich / itp.
politycy kierują portugalskim handlem kokainą
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Istnieją ustalone trasy wysyłki. W przypadku wysyłki bezpośrednio do Europy korzystają oni z usług osób z wewnątrz. Inni zorganizowani gracze wysyłają towar do Afryki, a następnie przemycają go drogą lądową (i być może częściowo łodzią) do Europy.

Korzystanie z systemu pocztowego jest ryzykowne. Należy spodziewać się strat. Wysyłaj do domów, które nie są zajęte. Śledź przesyłkę za pomocą numeru śledzenia, czekaj i obserwuj dostawę z daleka lub użyj zdalnej kamery. Upewnij się, że jest to obszar, w którym masz przewagę. Miej wyjście, zanim wejdziesz do środka. Na przykład niezamieszkany dom w pobliżu zalesionego obszaru ze szlakami. Użyj roweru lub terenowej hulajnogi elektrycznej. Obserwuj spadek. Weź paczkę i szybko jedź do lasu i przez niego. Upewnij się, że wyjeżdżasz z lasu w miejscu, w którym nie ma kamer. Umieść rower lub hulajnogę w bagażniku samochodu i odjedź. W rękawiczkach otwórz paczkę w miejscu, w którym nie zostaniesz zauważony, wyjmij przedmiot, szybko sprawdź, czy nie ma GPS lub alarmu, i wyrzuć opakowanie.
Słuchaj swojego instynktu. Nigdy nie narażaj się na ryzyko. Ani razu. Nigdy.

Duży popyt na kokę w Anglii.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Jeśli jesteś tak odważny, przenieś heroinę na Alaskę, gdzie sprzedaje się ją za około 100 000 USD za kilogram.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jeśli chcesz dobrych zysków i minimalnego stresu, przyjeżdżasz do Niemiec, Berlina lub lepiej Kolonii, gdzie odwiedzasz kilka gejowskich barów (nie musisz się z nikim bzykać, chyba że chcesz) i sprzedajesz kokainę od 5 do 10 gramów mądrym poofterom.

Doskonały zysk, myślę, że od 100 do 120 € za gram niepociętego towaru i nigdy cię nie wydadzą, ponieważ rzadko wpadają w kłopoty, a jeśli - tak wielu zamkniętych gejów z policją, prokuratorami i sędziami, nic złego im się nie dzieje, po prostu nie mają potrzeby szczuć.

Spokojne życie z niewielkimi zmartwieniami i bardzo dobrymi pieniędzmi.
Powodzenia.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
mam trasę wysyłki do ue do 100g dla paczek łatwych i ekspresowych
pm me if you in south america
 
Top