Defendant found to be a scammer @irisHe906 - whwingroup 20000$ cheat

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
IrisHe, Zaprezentowałeś się całkiem nieźle, a twoja oferta była rozsądna, dopóki nie usłyszałem o prawdopodobieństwie oszustwa... cóż, jeśli pamiętasz asasyna o imieniu Boris, mogę powiedzieć, że wysłanie mu próbek za darmo, ponieważ zapłaci za transport i wszystko, co może być twoim sposobem na wstrzymanie działalności. Doskonale zdaję sobie sprawę z twoich preferencji, ale poprosilibyśmy o materiały w mniej lub bardziej próbnej ilości i obiecujemy w zamian szansę na kontynuowanie tego, co zacząłeś robić, o ile nie wrócisz do podobnych zachowań. Nie mogę obiecać, że mogę to zrobić tutaj, ale nadal możesz mieć solidną szansę. Biorąc pod uwagę, że słowo oszustwo nigdy nie zostanie usłyszane o tobie. Mam kontakty, które byłyby bardziej niż zainteresowane tym, co oferujesz. Zastanów się więc, co można zaoszczędzić w mniej lub bardziej przykładowej formie. Ponieważ jesteś bogatszy ode mnie o 20 tys. dolarów (obiecaj, że mam trudności z wyżywieniem z powodu kosztów laboratorium), nie będę prosił cię o nic przesadnego. Ludziom, którym pokażę, co mają robić, na pewno nauczę prepsów i zaproponuję ciebie jako dostawcę. Jeśli produkty będą spełniać nasze standardy, a te nie są zbyt wysokie.
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Nie jestem pewien, jak daleko można nagiąć zasady na tym forum, ale ta "firma" również oszukała mnie w przeszłości na 10 000 USD. Jestem typem osoby, która chowa urazę i nie lubię, gdy ktoś kradnie mi pieniądze.
Czy próba postawienia ich w stan oskarżenia w Stanach Zjednoczonych pod zarzutem handlu prekursorami narkotyków i ich dystrybucji byłaby zbyt daleko posunięta? Wątpię, czy ktokolwiek byłby zbyt zły z takiego wyniku. Wiem, że zdarzyło się to już kilku innym chińskim dostawcom w przeszłości, ale w tym przypadku oskarżony nadal kradnie pieniądze od członków forum. Wydaje się, że pozwany nie wie, że wystarczające szturchanie sieci szerszeni spowoduje użądlenie. Na tym forum jest wiele osób, które postąpiłyby znacznie gorzej niż ja, gdyby znalazły się w takiej sytuacji. Nie zrobię nic, dopóki administrator lub wystarczająca liczba użytkowników nie zdecyduje, że jest to odpowiednia kara dla tego sprzedawcy. Zauważ, że nie mogę zagwarantować, że to zadziała, ale jeśli zyska wystarczającą akceptację, spróbuję wykonać to zadanie.
Jeśli ktoś ma inne opcje, proszę o odpowiedź na tę wiadomość.
Dziękuję
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ta firma została już zablokowana na forum. Możesz robić, co chcesz. Czasami biznes narkotykowy może być okrutny dla tych, którzy nie wypełniają zobowiązań, to normalne.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top