Question Czy sprzedaż leków na Instagramie jest bezpieczna?

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Hej, czy sprzedawanie narkotyków na Instagramie jest bezpieczne? Chcę zacząć sprzedawać narkotyki i pomyślałem, że mógłbym spróbować przez instagram, jeśli jest to bezpieczne, jak to zrobić, aby pozostać anonimowym
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Jest kilka osób, które sprzedają na insta, ale są to głównie oszuści. sugeruję, abyś zaczął sprzedawać tutaj, a nie na instagramie, ponieważ masz większą ochronę w ciemnej sieci (i prawdopodobnie większą wiarygodność). jeśli nalegasz na sprzedaż na insta, upewnij się, że nie masz żadnych wspólnych obserwujących z naszym głównym kontem, a najlepiej użyj tails os lub czegoś podobnego. istnieją przewodniki na temat anonimowości i tego, jakich urządzeń / systemów operacyjnych używać, mogę ci wysłać kilka, jeśli chcesz ^_^.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Ponieważ na Instagramie jest tak wiele dzieci, nie sugerowałbym tego.
Moim zdaniem można sprzedawać na :

1. Telegram - ryzykowne, ale szybkie pieniądze, jeśli dostarczasz osobiście.

2. DW Marketplaces - włożyli wiele wysiłku na całym świecie w ich zamknięcie. Wydaje mi się, że kontakty między sprzedawcami są większe.

3. Tablice takie jak ta lub podobne.
 

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Obecnie sprzedaję na Telegramie, ale mam małą sprzedaż, więc pomyślałem, że za pośrednictwem Instagrama będę go promować lub sprzedawać bezpośrednio na Instagramie
 
Top