Czy istnieje powód, dla którego sole siarczanowe są preferowane w przypadku amfetamin?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Wiem, że stężony kwas siarkowy nie zawiera wody, więc jest idealny do tworzenia soli, ale czy jest to główny powód, dla którego w większości samouczków sole siarczanowe są wybierane?

Nareszcie, kurwa, udało mi się uzyskać wolną od amfetaminy bazę i teraz pytanie brzmi: gaz lub aceton / kwas siarkowy... wiesz?

Co o tym wszystkim sądzisz?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Siarczan amfetaminy nie jest higroskopijny, co jest głównym powodem. Wytwarzany jest również monofosforan amfetaminy, który jest bardziej miękki w działaniu. Mieszanie acetonu z kwasem siarkowym jest bardzo złym pomysłem - da dodatkowe zanieczyszczenia, należy użyć mieszaniny alkoholu i kwasu siarkowego. Kwas fosforowy można łączyć z acetonem.
Chlorowodorek bardzo szybko zamieni się w kałużę wody, bardzo silnie wyciąga wodę z powietrza.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Tak, powiedz mi to po tym, jak dokładnie to zrobię, też powinienem był wiedzieć.

Zanim cokolwiek zrobiłem, siedziałem tam przez 20 minut i zastanawiałem się, czego mogę użyć jako rozpuszczalnika dla kwasu siarkowego, z którym nie zareaguje... nie wiem, dlaczego nie pomyślałem o alkoholu... myślę, że po prostu przypomniałem sobie jego moc odwadniającą i założyłem, że zareaguje z alkoholami..... Eter nie zadziałał, nie był rozpuszczalny w heksanach/heptanach (z perspektywy czasu - duh). Dodałem go do acetonu i nic natychmiast nie zareagowało, jednak popełniłem ten błąd wcześniej, ale tym razem początkowo nie widziałem żadnego białego gówna, więc powiedziałem pieprzyć to.....

Szybko zrobił się pieprzony bałagan.......

Więc mówisz, że użyj siarkowego w alkoholu izopropylowym, tak? I wrzuć to? Bo to ma kurwa sens.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Zmieszałem aceton z kwasem siarkowym
Nie ma w nim żadnych zanieczyszczeń, to świetny produkt
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kwas siarkowy jest katalizatorem polikondensacji i późniejszej polimeryzacji acetonu. Im wyższe stężenie kwasu, tym szybsza reakcja.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Dodaj więcej
Gdy trzy cząsteczki acetonu kondensują pod działaniem stężonego kwasu siarkowego lub chlorowodorowego, powstaje symetryczny trimetylobenzen (mezitylen).
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Nie, on ma rację, to białe, żylaste gówno, które nie rozpuszcza się w wodzie. Jeśli pozostawisz siarkowy w acetonie wystarczająco długo w wysokich stężeniach, również zmieni kolor na czerwony.... przynajmniej tak było w moim przypadku...
 
View previous replies…

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kiedy wysuszyłem moją amfetaminę na słońcu, zmieniła kolor na pomarańczowy lub zbliżony do czerwonego


Więc powiedziałem o tym panu G.Pattonowi, a on powiedział mi, że jeśli jest wystawiony na działanie promieni ultrafioletowych lub tlenu, reagują one i psują produkt, więc należy trzymać je z dala od światła i powietrza podczas suszenia produktu.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Nie należy również pozostawiać acetonu z kwasem siarkowym przez dłuższy czas
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Zanieczyszczenia są najprawdopodobniej na etapie odzyskiwania, a nie z kwasu z acetonem
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Raz popełniłem błąd używając kwasu siarkowego w acetonie i otrzymałem zasmarkany żółty proszek, który jest bardzo trudny do zmycia, nie było żadnych problemów z podobnymi syntezami, gdy używałem kwasu w alkoholu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mój zrobił się czerwony jakieś 10 lat temu, ale nie wydaje się, by miało to jakikolwiek wpływ na jego zachowanie czy użyteczność
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Przez długi czas próbowałem uzyskać mieszaninę acetonu i kwasu siarkowego do solenia, a jedynym sposobem na zapobieganie tworzeniu się mesylanów (czerwony kolor i okropny zapach) było użycie zimniejszego acetonu i kwasu, ale nawet przy zachowaniu najwyższej ostrożności po pewnym czasie (kilka godzin) zmieniał kolor na czerwony. Moje doświadczenia potwierdzają to, co mówi w2x3f5, że mieszanina kwasu siarkowego i IPA jest znacznie lepsza do solenia.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Czytałem, że fosforan A jest bardziej popularny w USA ze względu na niższą temperaturę wrzenia, więc można go palić. Wiąże się to jednak z tym, że trzeba go przechowywać w suchym miejscu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jest problem z fosforanem, jeśli monofosforan dobrze wysycha po otrzymaniu, reszta fosforanów to smark, którego nie można wysuszyć
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Czy mają one mniej więcej konsystencję samego 85% kwasu fosforowego, z wyjątkiem... lepkości?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
W zależności od ilości kwasu fosforowego otrzymamy sól o różnym składzie. Standardowo wolną zasadę rozcieńcza się acetonem, a kwas fosforowy dodaje się kroplami do ph 6, konsystencja proszku w acetonie powinna być stała, a nie jak smark. Tak, 85% kwas fosforowy jest dobry do produkcji soli, jeśli o to pytasz.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nie. Dlaczego susząc fosforan amfetaminy w IPA został "syrop", na początku myślałem, że to kwas fosforowy, ponieważ ma taką samą konsystencję, ale nie jest kwaśny. Teraz myślę, że to mogą być inne sole
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Też dostałem ten syrop kilka razy.... nie mam pojęcia, co to jest, i dostałem to za pomocą kwasu siarkowego. zwykle dzieje się tak, gdy używam zbyt dużo i spadam poniżej ph 6, ale nie wiem, może to być fuks... nie udało mi się wiele razy, ale udało mi się, znalazłem metodę, która działa świetnie dla mnie, więc po prostu się jej trzymam...
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nie otrzymałem soli w alkoholu, zrobiłem fosforan tylko w acetonie, dobrze się w nim krystalizuje.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Monofosforan amfetaminy musi być przygotowany przez miareczkowanie w wodzie, pożądane ph to 5 do 6. Monofosforanu nie można przygotować w alkoholu, ponieważ po dodaniu kwasu fosforowego 75 lub 85% nie ma znaczenia, tak jak jest lub w alkoholu do zasady w alkoholu następuje moment, w którym cała amfetamina zamienia się nagle w gumę balonową i nie przyjmuje już żadnego kwasu. Mamy więc mieszaninę polifosforanów. Nie ma problemu z wysuszeniem tej masy gumy balonowej i wysycha ona bez problemów i może być spożywana i nie jest zła, ale nie monofosforan.
Monofosforan, który można wytworzyć przez dodanie wody, a następnie rozcieńczonego kwasu fosforowego do zasady w niepolarnym rozpuszczalniku, a następnie wymieszać święte gówno z obu, ma tę zaletę, że jest znacznie bardziej rozpuszczalny w wodzie niż polifosforan, a także bardziej niż siarczan. Ta wyższa rozpuszczalność oznacza lepszą biodostępność i ma nieco szybszy początek działania niż inne sole. Mówi się, że tylko sól węglanowa ją przebija, ale nigdy nie próbowałem jej wytwarzać.

Teraz, gdy tworzysz monofosforan w wodzie, dzieje się coś, co najpierw cię zaniepokoi: Podczas dodawania kwasu fosforowego najpierw zobaczysz sól wypadającą z roztworu, co cię ucieszy. Po dodaniu większej ilości kwasu nagle cała sól - puff! - ponownie zniknie! W przeciwieństwie do kwasu siarkowego, w którym jest to złe, jest to dokładnie to, czego chcesz w przypadku soli kwasu fosforowego, ponieważ chcesz mieć tę o najlepszej rozpuszczalności w wodzie. Co uzyskuje się przy ph 5 do 6 i po oddzieleniu i odparowaniu wody.

Czerwone przebarwienia, które pojawiają się po dodaniu zbyt dużej ilości kwasu, nie są spowodowane przez kwas lub amfetaminę, ale przez zanieczyszczenia, głównie P2P i lekko zasadowe zanieczyszczenia, które pojawiły się w procesie. P2P ładnie przechodzi przez destylację parą wodną i procedury A/B, ponieważ jest amfoteryczny w obecności zasad i kwasów, w szczególności z zasadami, mówiąc, że staje się nagle rozpuszczalny w wodzie w znacznie szerszym zakresie.
Naprawdę czysta baza amfetaminy nie zmienia koloru bez względu na ilość dodanego kwasu. Żaden z protokołów poreakcyjnych, które tu widziałem, nie produkuje naprawdę czystej zasady amfetaminowej, więc czytanie o problemie z odbarwieniem (od różowego do czerwonego) nie jest żadnym zaskoczeniem.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
aceton działa znacznie lepiej, okazuje się dobrą stałą solą, bez smarków. Osobiście sprawdzałem w 2005 roku)))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jeśli chodzi o p2p i zabarwienie, poprę. to prawda. Zanieczyszczenia p2p i jego pochodnych dają kolor z powodu produktów ubocznych, dotyczy to również syntez p2np i p2p, amina po destylacji frakcyjnej w wysokiej próżni nie barwi się przy użyciu nadmiaru kwasu, czysta zasada aminy jest całkowicie bezbarwna i przezroczysta.
 
Top