Chcesz przeprowadzić redukcję Henry'ego na 3,4,5-trimetoksybza...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Cześć,
Chcę zrobić trochę meskaliny, mam wszystko pod kontrolą jeśli chodzi o pozyskiwanie chemikaliów oprócz cykloheksyloaminy.
Wcześniej miałem problemy z n-butyloaminą, dlatego w ogóle nie używałem nitroetanu do amfetaminy.
cholerne aminy pierwszorzędowe...

Czy można to w ogóle zamienić? A może można to łatwo zgnieść?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Mogę łatwo uzyskać bromowodorek cykloheksyloaminy, czy to zadziała?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Możesz deprotonować cykloheksyloaminę hbr za pomocą zasady easy peasy lub zrobić ją z analiny, ale czy jesteś pewien, że to jest to, czego potrzebujesz, a nie fenyloamina?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Chodzi mi o to, że synteza, na którą patrzyłem tutaj, mówiła o cykloheksalyminie - mam też dużą butelkę cykloheksanonu.
Myślałem o zrobieniu rxn z amoniakiem, ale synteza, którą czytam, używała proszku Zn - czy mogę użyć czegoś innego? Zakładam, że wszystko, co tu robimy, to aminowanie redukcyjne? Mówię wszystko...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
To jest amoniak rxn, który czytałem. Rzuć okiem. Wrzucę też link do tego o meskalinie, ale jest to pierwszy, na który można się natknąć, przeglądając sekcję forum poświęconą fenetyloaminie / amohetowi...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Reakcja Henry'ego może być katalizowana przez jeszcze silniejsze zasady, takie jak NaOH, tę procedurę można znaleźć na orgsyn o syntezie betanitrostyrenu. Z powodzeniem zastosowałem to do 2,5-dimetoksy-betanitrostyrenu i o ile pamiętam proton nmr powiedział, że jest ok.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Fajnie. 👍 w porządku
Pracuję nad kilkoma RXN. Chcę się upewnić, że mam wszystko, zanim wydam pieniądze na 500g+ 3,4,5-aldehydu, to wszystko.
Szczerze mówiąc, jak dotąd najtrudniej było znaleźć nitroetan i nitrometan. Na szczęście oba były destylowane w różnych ilościach z produktów. Irytujące jest to, że nitroetan jest nieco łatwiejszy i mniej pracochłonny w destylacji - tracisz tak dużo na azeotrop, że kończysz z dużą ilością metanolu / 9% nitrometanu, ale w końcu pojawia się również nitroetan - a przynajmniej ja. Z pewnością pachnie inaczej, ale mocniej niż mieszanka metanolu/nitrometanu i waży tyle, ile powinien w ml.
Jest to po prostu uciążliwe, gdy trzeba wykonać destylację o wartości 5 litrów. Przypuszczam, że w ten sposób otrzymałem etanol.
Tak, octan amonu wydaje się, że traktuję tak samo jak silniejsze zasady, takie jak KOH, a nawet NaOH, chuj wie, czy to zadziała.
Wydaje się, że logicznie najmniej skomplikowane jest rozpoczęcie od meskaliny i 3,4,5-TMA.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Mówi, w pełni świadomy, że zamierza ponownie spróbować aminowania redukcyjnego DMT z tryptaminy przy użyciu suchego lodu, a także nie spieprzyć i użyć niewłaściwego pieprzonego rozpuszczalnika do ponownego wymieszania goo (oleju), z którym zostałem. Czy to w ogóle ma sens?🤔
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Octan amonu jest idealny do pracy z niektórymi GAA, ponieważ krystalizacja rozpuszczalnika nytrostyrenu jest tak łatwa z lodem, lub etyloamina lub octan metyloaminy działa jeszcze lepiej
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Lód? Dostaję resztę, nie żebym naprawdę mógł je ZOBTAIN - cóż, prawdopodobnie mógłbym w dużych ilościach, których nie potrzebuję z Chin. Ale mam wszystko, czego potrzebuję, aby przynajmniej SPRÓBOWAĆ reakcji tworzenia cykloheksyloaminy - jeśli Shulgin jej użył i zaoszczędziło mi to trochę nitrometanu, obie te rzeczy są bardzo dobre!
Powiedziawszy to, TAK, zamówiłem również trochę octanu amonu.
Muszę tylko przebrnąć przez pozostałe 3,5 litra paliwa zawierającego nitrometan! Ha
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Myślę, że chodzi mu o octan amonu z GAA.
Można też zsyntetyzować cykloheksyloaminę
cykloheksanon → oksym cykloheksanonu → cykloheksyloamina
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Tak, oba te elementy znajdują się w szerszym planie....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Tak, ale mam już GAA! 😉
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Tak, moim planem jest po prostu wypróbowanie obu metod.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Czy mogę zapytać, czy octan amonu / GAA nadawałby się do produkcji niewielkiej ilości p2Np z benzaldehydu i nitroetanu?
Nie mogę znaleźć n-butyloaminy, która wydaje się być starterem większości ludzi. Nie jest to coś, co interesuje mnie tak bardzo, jak psychodeliczne fenyloetyloaminy, ale czuję, że może być po prostu łatwiej zrobić własne leki na amfetaminę, biorąc pod uwagę, że gówniany NHS "nie przyjmuje więcej pacjentów", ale hej ho. W małych ilościach? Jakieś pomysły? Mam benzaldehyd, mam teraz to, co uważałem za trudną część, czyli nitroetan, a potem ponownie spojrzałem na syntezę i zdałem sobie sprawę, że zapomniałem o katalizatorze. Bah.... i nie jak owca... jak ten świąteczny koleś!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/p2np-syntheses-ammonium-acetate-catalysis.8786/post-42351
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
TO, mój przyjacielu, jest artykuł / post, którego szukałem od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że uda mi się przynajmniej zrównoważyć moje ADHD i brak motywacji/energii, aby napędzać kolejne psychodeliczne projekty, używając niewielkich ilości amfetaminy.
Byłoby to z pewnością bardziej przydatne niż butelka benzaldehydu lub którykolwiek z innych wymienionych chemikaliów!

Martwię się trochę o x'stallizację, jednak prawdopodobnie ma to coś wspólnego ze szlamem, z którym zostałem po próbie zbyt szybkiego dodania NaBH4 (właściwie to zakładam - albo to, albo prawie niemożliwe jest ponowne x z heptanu - zamierzam spróbować ostatniej rzeczy, dodając również trochę eteru), zanim po prostu zrestartuję całą sprawę i tym razem faktycznie dodam moje odczynniki powoli!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Mam na myśli, że odnieśliśmy pewien sukces, ponieważ udało mi się uzyskać NAPRAWDĘ czysto wyglądające kryształy, które pachną DMT - problem w tym, że jest ich około 500 mg! Prawdopodobnie jest to również dość hojne!

Powodem, dla którego mam przeczucie - no cóż, wiem, że czasami dochodziło do 5-10c, ale powodem, dla którego myślę, że mogłem stworzyć jakiś produkt uboczny beta-karboliny, jest to, że pozostały metanol RM świeci dość mocno w świetle UV.
Nie wiem, powinienem był zrobić na nim TLC, aby być uczciwym, zarówno pod względem testowania, jak i poświęcając mu więcej uwagi i czasu podczas dodawania środka redukującego! Ha
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Nie ryzykowałbym syntezy z wątpliwymi nitroalkanami, zwłaszcza jeśli są one oparte na UE.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Tak, ludzie ciągle to powtarzają, ale ja sprowadziłem cały mój nitrometan z UE i destylowałem go z mieszaniny nitrometanu i DCM 40%w/w, świetnie nadawał się do produkcji b-2,5-DMONS.

Problemem dla mnie jest znalezienie każdego odpowiedniego katalizatora dla każdego aldehydu, na którym chcę przeprowadzić reakcję Henry'ego.....

Myślałem o próbie redukcyjnego aminowania cykloheksyloaminy z cykloheksu przy użyciu, jak sądzę, amoniaku, cynku i CaCl2...

Zobaczymy - mój plan awaryjny to po prostu kupić butelkę, ale moi kolesie i tak wyjechali...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Katalizatory, z którymi pracowałem i o których często słyszałem, to n-butyloamina, cykloheksyloamina, etylenodiamina, a nawet monoetanoloamina. Etyloamina również działa, mimo że jest 70% roztworem w wodzie.
 
Top