Całkowita synteza kwasu (+)-lizergowego

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Jeśli wykonam tę syntezę i ją ukończę, czy mogę zacząć blotować to na moim arkuszu, aby wyprodukować 200-300ug tabsów, czy też muszę wykonać syntezę Williama Dampiersa (link poniżej), aby mieć LSD, które mogę zacząć blotować na papierze.

Synteza Williama Dampiersa:

 

nickelred_afdav

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Gdybyś miał zaplecze lub wiedzę do przeprowadzenia tej syntezy, nie musiałbyś zadawać tego pytania.

Jest to dość niebezpieczna i skomplikowana procedura, wykorzystująca procedury takie jak uwodornienie katalityczne, które wymagają specjalnego sprzętu, nie wspominając o urządzeniach do obsługi niebezpiecznych chemikaliów, takich jak chlorek tionylu i cyjanowodór. Ponadto, gdybyś przeprowadził jakiekolwiek pobieżne badania na temat produkcji LSD, zrozumiałbyś, że ta syntetyczna procedura jest mało przydatna dla tajnego chemika, a większość tajnej produkcji LSD uzyskuje kwas lizergowy z hydrolizy pokrewnych (pochodzących z szarego rynku) związków.

Zalecałbym przeczytanie ogólnego podręcznika chemii i chemii organicznej i rozpoczęcie od prostszej syntezy innego związku. Prawdopodobnie zabijesz się, jeśli spróbujesz tej syntezy z obecnym poziomem wiedzy.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Dzięki za szczerą radę, chemik noob, taki jak ja, powinien trzymać się importu, dopóki nie zdobędę więcej doświadczenia😀
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Tak, nie jest to zbyt trudne, ale jeśli musisz zadać podstawowe pytania, takie jak co to jest hydroliza BASE i "Jak rozszczepić estry metylowe", musisz się wiele nauczyć. Jednak wszystko to jest tutaj, nie licząc związków dihydro.
 
Top