Wytwarzanie DMT za pomocą wodorosiarczynu formaldehydu sodowego i aminy trietylowej????

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
8 g NaBH4 zawieszono w zimnym DCM, dodano kroplami 40 ml lodowatego kwasu octowego i roztwór mieszano aż do zatrzymania wydzielania wodoru.
W innym roztworze 10 g 5-metoksytryptaminy rozpuszczono w DCM. Do rbf dodano 8 ml trietyloaminy, 21,2 g adduktu wodorosiarczynu formaldehydu i sita 4A.
Pozostawiono rbf do mieszania przez 10-15 minut, aby umożliwić kondensację reagentów, a następnie dodano kroplami triacetoksyborohydryd sodu, który został wykonany wcześniej.
Mieszano przez około 24 godziny. Reakcję wygaszono dodając kroplami 15% roztwór KOH i wykonano prostą obróbkę aminową w celu odzyskania produktu, który wykrystalizował bez żadnych problemów. Stosując triacetoksyborohydryd sodu zawsze uzyskuję 90%+.
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Czy podczas tego procesu wymagana jest odpowiednia temperatura? Czy podgrzałeś dce w mikrofalówce jak Hamilton?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Zdajesz sobie sprawę, że w ten sposób uzyskuje się 5-MeO-DMT, a nie DMT, prawda?

Wątpię, czy faktycznie sam wypróbowałeś tę procedurę, jak twierdzisz. Nie ma ŻADNEJ KURWA MOŻLIWOŚCI, że przypadkowo stworzyłeś 5-MeO-DMT i tego nie zauważyłeś.

Daj spokój. Do DMT potrzebna jest tryptamina. W przypadku 5-MeO-DMT używasz 5-metoksytryptaminy, szczególnie ze względu na grupę metoksy w 5-MeO-DMT...
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Uspokój się, nie masz absolutnie pojęcia, co mam na myśli, kiedy cię pytam, to znaczy, że "ta metoda działa z 5-metoksytryptaminą zamiast tryptaminy, prawda?"Tak samo Hamilton powiedział w filmie, że używał tryptaminy, ale widziałem, że roztwór nie był w kolorze tryptaminy, i wypróbowałem tę procedurę i nie zadziałała, a ty wspomniałeś o tej samej procedurze z 5-metoksytryptaminą." teraz mamy jasność? czy powinienem ci udowodnić?!!!Nie bądź podejrzliwy, kiedy nic nie wiesz.
 

Attachments

  • VwPdbCOF5k.jpeg
    VwPdbCOF5k.jpeg
    4.5 MB · Views: 239
  • 8Hl7AGFSiM.jpeg
    8Hl7AGFSiM.jpeg
    4.5 MB · Views: 229
  • hyLW6M8Kx7.jpeg
    hyLW6M8Kx7.jpeg
    4.6 MB · Views: 231
  • Md3CTjGAFK.jpeg
    Md3CTjGAFK.jpeg
    4 MB · Views: 238
  • 7VoGCWrJix.jpeg
    7VoGCWrJix.jpeg
    4.2 MB · Views: 238

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Czy tą metodą wytwarza się 5-meo -dmt? W klipie Hamilton używa dichloroetanu, a fakt, że używa chlorku metylenu nie reaguje z chlorkiem metylenu ?? Używa również mikrofalówki
Czy możesz bardziej wyjaśnić metodę ekstrakcji? Za więcej szczegółów (Hamilton pobiera DMT metodą fumaranu krystalicznego) dziękuję
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Chcę również zsyntetyzować wodorosiarczyn formaldehydu sodu, ale nie mogę znaleźć sposobu na jego syntezę. Masz sposób na syntezę tej substancji?
Dziękuję.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Dichloroetan jest do tego doskonałym rozpuszczalnikiem. Po prostu nie miałem go pod ręką.
Reakcja zachodzi tylko z produktem końcowym (trzeciorzędowe aminy są o wiele bardziej podatne na atak DCM) i w małych ilościach.
Po wygaszeniu reakcji 15% KOH, przenieść całość do rozdzielacza, oddzielić organiczne, przemyć rozcieńczonym KOH, nasyconym NaCl, osuszyć MgSO4. Oddestylować DCM, ekstrahować wrzącym heptanem i umieścić w zamrażarce :)
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
A 5-meo-dmt jest syntetyzowany?
Myślałem, że ta metoda nie działa na maxaminę i jest przeznaczona tylko dla tryptaminy.
Czy czystość 5-meo-dmt jest dobra?
I czy można użyć chlorku meksaminy? Dziękuję.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
.
A 5-meo-dmt jest syntetyzowany?
Myślałem, że ta metoda nie działa na maxaminę i jest przeznaczona tylko dla tryptaminy.
Czy czystość 5-meo-dmt jest dobra?
I czy można użyć chlorku meksaminy? Dziękuję.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Chcę również zsyntetyzować wodorosiarczyn formaldehydu sodu, ale nie mogę znaleźć sposobu na jego syntezę. Masz sposób na syntezę tej substancji?
Dziękuję.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Ofc można zrobić 5-MeO-DMT w ten sposób... dlaczego nie? Tak, czystość 96%+ z łatwością. Jeśli masz meksaminę hcl, musisz ją uwolnić, wyekstrahować DCM i wysuszyć przed użyciem
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Do 200 ml wody o temperaturze 70°C dodano 100 g paraformaldehydu i niewielką ilość KOH. Mieszano przez godzinę, a następnie stopniowo dodawano do rbf ze 100 ml wody i 150 g siarczynu sodu.
Trwało to nieco ponad godzinę, a po zakończeniu mieszano przez 15 minut. Roztwór zatężono i schłodzono do 0C w łaźni lodowej. Dodano 80 ml EtOH i wstrząśnięto, aby rozpocząć krystalizację.
Kryształy odfiltrowano i przemyto dwukrotnie przesączem. Kryształy suszono przez kilka godzin w piecu.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Dziękujemy. Tylko z formaldehydem 37% Jak to zrobić Myślę, że w pierwszym kroku konwertujesz paraformaldehyd na formaldehyd.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Czy wykonałeś addukt wodorosiarczynu formaldehydu z 37% formaldehydem? Jak poszło?
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Dodałem wodorosiarczyn sodu do 37% formaldehydu i wysuszyłem go na gorąco. Temperatura topnienia wynosi około 190 stopni.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Ile wodorosiarczynu sodu użyłeś? Jeśli chcę wytworzyć addukt wodorosiarczynu formaldehydu ze 100 ml 37% roztworu formaldehydu, ile potrzebuję?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Możesz iść dalej ze stosunkiem molowym, ale ja wlałem 5 ml na jeden gram, a następnie pozwoliłem mu odparować na podgrzewaczu.
Możesz przetestować ten test i uzyskać temperaturę topnienia i zgłosić się do mnie
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Czy wodorosiarczyn sodu reaguje z formaldehydem i nie pozostawia wodorosiarczynu sodu? Martwię się o pozostałości wodorosiarczynu sodu
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Kiedy próbowałem uzyskać temperaturę topnienia substancji, około połowa substancji topi się w 190 stopniach, a nie połowa, może jakaś część nie zareagowała, nie wiem dlaczego
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Dostałem jeden produkt od sigma-aldrich, który był trochę drogi, używam chemikaliów od dostawcy chemikaliów.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Dokładnie, możesz po prostu dodać siarczyn sodu bezpośrednio do roztworu formaliny i wykonać pracę, jak pokazano. Możesz też użyć nadmiaru formaldehydu i oddestylować wodę + formaldehyd, a otrzymasz addukt.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Dla jednego grama surowego produktu,
Ile mililitrów wrzącego heptanu jest potrzebne?
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
~30ml
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Witam, przeprowadziłem reakcję, w końcu rozpuszczalnik został usunięty w temperaturze pokojowej, ale wlałem żółty olej do gorącego heptanu, dlaczego się nie rozpuścił?
 
Top