Wiele pytań dotyczących syntezy MDMA i innych narkotyków przez początkujących.

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Witam! Przeglądam tę stronę od kilku dni w poszukiwaniu wiedzy i doświadczenia! I jestem naprawdę bardzo szczęśliwy, że znalazłem tak wiele! Więc dzięki.

Zawsze zadaję sobie pytania, które mogą pomóc innym osobom, które tak jak ja mogą eksperymentować, są ciekawi wiedzy. Oto lista pytań! Jeśli nie jesteś w stanie odpowiedzieć na wszystkie, to jest to absolutnie niepoważne i już teraz dziękuję za wzięcie mojej prośby pod uwagę!

Gdzie nauczyć się całego słownictwa związanego z syntezą? Widziałem wątek "G.Patton" na temat słownictwa i pełen porad, więc dzięki mu za tę część. Posiadam "The Organic Chem Lab Survival Manual", czy uważasz, że jest to dobry punkt wyjścia do rozpoczęcia teorii w praktyce? Czy niektóre rozdziały są ważniejsze od innych? Czy można polecić inną książkę do pracy nad teorią?

Gdzie mogę znaleźć dostawców? Widziałem na forum kilka produktów, o których nigdy nie słyszałem i które, jeśli szukasz w Internecie, są niezwykle drogie i regulowane. Czy przechodzisz przez rynki chińskie lub indyjskie, jak czytałem? Czy istnieje jakieś ryzyko w urzędzie celnym?

Widziałem również część "Listing" na forum, czy konieczne jest wyszukiwanie tutaj? Czy wystarczy skopiować i wkleić nazwę składnika, aby go znaleźć? Z mojej strony ta część pozostaje dla mnie niejasna.

Jak dowiedzieć się, która droga jest najlepsza do syntezy produktu (na przykład MDMA) Widziałem coś w 4 sposobach syntezy? Jak wybrać jeden?

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie i w najlepszym przypadku za odpowiedź!

Może mój angielski nie jest jasny, więc jeśli czegoś nie rozumiesz, powiedz mi.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Czy uważasz, że jest to dobry punkt wyjścia do rozpoczęcia teorii w praktyce?
Nie wiem, szefie. Zawsze dobrze jest zdobyć trochę praktyki w nauce, ale upewnij się, że rozumiesz reakcję przynajmniej w zakresie egzotermii/toksyczności. Mam małe trwałe blizny, które właśnie uszkodziły moje oko, noś ppe.
Czy są jakieś rozdziały ważniejsze od innych? Inna książka, którą można polecić do pracy nad teorią?
Zacząłbym od filmów na youtube, może crash course chem, nile red, chemplayer, nurdrage, cody's lab, a następnie, jeśli chcesz więcej po krótkim zrozumieniu, poszukaj kursu lokalnego uniwersytetu na 1-2 roku licencjackim, wszystkie główne przedmioty, takie jak chemia organiczna, chemia analityczna, powinny mieć swoją listę lektur. nie mogę naprawdę polecić konkretów, ponieważ uczyłem się w innym języku.
Gdzie nauczyć się całego słownictwa związanego z syntezą?
Wystarczy spędzić czas na czytaniu forum, książek, artykułów, to kliknie, jeśli jesteś wystarczająco oddany i chętny.
Gdzie mogę znaleźć dostawców?
Zależy od tego, skąd pochodzisz. UE ma dość gówniane przepisy dotyczące prekursorów, możesz tańczyć wokół nich. Jeśli tak się składa, że jesteś z UE, Polska ma wszystko OTC, mogę wymienić kilka nazwisk prywatnie, aby ich nie narażać, większość z nich może dostarczyć ci pożądany produkt, nawet jeśli nie ma go na liście. Kupowanie tutaj na forum od renomowanych facetów jest również dobre, trochę droższe, ale dobre. USA / Azja / Afryka (lol) idk, uważałbym na sprzedawców EtNO2 ebay w USA, słyszałem plotkę, że są honeypots.
Czy przechodzisz przez rynki chińskie lub indyjskie, jak czytałem? Czy istnieje jakieś ryzyko w urzędzie celnym?
Ponownie, zależy to od Twojej lokalizacji i przepisów importowych z Chin. Tak długo, jak prekursor, który importujesz, jest legalny, nie powinno być żadnych problemów, możesz pojawić się na niektórych radarach, ale zmniejsz to poprzez stopnie separacji, fałszywe pudełka podrzucane w losowych lokalizacjach, bądź kreatywny. Indii unikałbym, gdybym nie był Hindusem. Indie są dobrze znane z ketaminy i wszystkiego OTC.

Skąd wiedzieć, która droga jest najlepsza do zsyntetyzowania produktu (na przykład MDMA) Widziałem coś w 4 sposobach syntezy? Jak wybrać jeden?
Zależy od tego, jakie masz prekursory, jaki masz sprzęt i szkło, to jest pytanie, na które musisz sam odpowiedzieć lub przynajmniej podać więcej szczegółów. Ale MDMA jest dość zaawansowaną syntezą, możesz pójść na MDA, piperonal lub wanilina będą trudne do zdobycia (obserwowane omega). A może najpierw nauczyć się redukcji Al / Hg amfetaminy P2NP (przypięte), obejmuje wiele podstawowych pojęć. Zawsze czytaj kartę charakterystyki tego, z czym pracujesz. Spójrz także na mefedron.

Mam nadzieję, że to pomoże casue fuck im spragniony

E: Również dobre kanały do nauki na YT: siła chemiczna, thoisoi2, eksplozje i ogień, ekstrakcje i ogień, John black super chemik
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Dziękuję za opinie i porady! Myślę, że może to wiele wnieść dla początkujących, takich jak ja. Lubię to forum za bardzo edukacyjny aspekt, który może nam przynieść. Myślę o rozpoczęciu od kanałów, które polecasz, jednocześnie kontynuując rozszyfrowywanie "podręcznika przetrwania w laboratorium chemii organicznej". Myślę, że zacznę od kupowania bezpośrednio od ludzi na forum i zobaczę, co z Polską.

Redukcja amfetaminy przez P2P może być wykonywana przez początkujących? Mefedron robi mi oko jak MDA, które znałem tylko z nazwy.

Naprawdę miło, że mogłem odpowiedzieć! Mam nadzieję, że pijesz. czy mogę się z tobą skontaktować w sprawie Polski?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
P2P (zastrzeżone i obserwowane) -> Amfetamina nie jest tak wydajna na małą skalę i zawiera zanieczyszczenia (formetorex), tylko 30% wydajności. Ale jest to główna metoda w Europie. Ta konkretna trasa i zanieczyszczenia, które przynosi, sprawiają, że pasta euro pachnie i czuje się jak pasta euro. Osobiście zignorowałbym tę trasę, zachowaj ją dla mety lub gdy masz nieco więcej doświadczenia w izolowaniu produktu. Ta metoda ma tutaj wątek o nazwie synteza leuckarta autorstwa Williama D.

P2NP (nie ograniczony, ale obserwowany) -> Amph. jest lepszą drogą (przez większość czasu), możesz iść na wiele sposobów, redukcja z AlHg, z borohydrydem, RedAl, jeśli jesteś milionerem. Jest ich o wiele więcej, ale te są bardziej konwencjonalne.

Zastanów się, zdecyduj, gdzie chcesz się udać, zobacz, co jest dla Ciebie dostępne i czego jeszcze potrzebujesz, a ja wskażę Ci odpowiedniego sprzedawcę, który będzie miał to na 100%.
Przeczytaj również Pihkal Shulgina, przynajmniej wpis MDA. Zrozum system: odpowiadający aldehyd -> odpowiadający nitropropen -> redukcja do pożądanej aminy.
 

Sopranos

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Chciałbym również dowiedzieć się więcej. PM :)
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
piperonal dobry sposób na mdma
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Najlepszym sposobem na rozpoczęcie dla początkujących jest YouTube. Sprawdź kilka świetnych chemtuberów, takich jak NileRed, Doug's Lab i Thy Labs. W miarę postępów znajdziesz ich więcej.

Następnie zacznij przeprowadzać syntezy prekursorów i odczynników. Znajdź to, czego potrzebujesz, wyszukaj filmy z syntezą na youtube (nie znajdziesz tam żadnych publicznych filmów z syntezą leków, z wyjątkiem użytkownika "Higgs Bosson", ale wkrótce zniknie) prekursorów i zacznij od tego.

Jeśli potrzebujesz kwasu siarkowego, sprawdź jak zrobić go z kwasu akumulatorowego lub poprzez elktrolizę metabisiarczanu sodu. Jeśli potrzebujesz kwasu azotowego, zrób go sam z kwasu siarkowego. Potrzebny będzie etanol absolutny. Zdobądź czysty etanol o jakości spożywczej i destyluj go do maksymalnego stężenia, a następnie wysusz go przy użyciu odpowiednich technik suszenia. Stwórz własne środki suszące. Spróbuj swoich sił z nitroetanem, ale najpierw musisz wyprodukować azotyn sodu z azotanu sodu. I tak dalej...

W ten sposób nauczysz się podstawowych technik laboratoryjnych, słownictwa i zaopatrzysz się w chemikalia do prób bez konieczności zamawiania obserwowanych chemikaliów. Często chemtuberzy wyjaśniają również reakcje chemiczne, a jeśli sam studiujesz trochę chemii, te wyjaśnienia wkrótce staną się zrozumiałe.
Po przeprowadzeniu prób na małą skalę, można zdecydować się na rozbudowę i rozpoczęcie działalności. Wtedy będziesz musiał znaleźć sprzedawców gotowych prekursorów, którzy są w 100% godni zaufania. Ale to już inna historia.

A kiedy wybierasz metodę syntezy produktu końcowego, po prostu wybierz tę, w której możesz uzyskać lub zsyntetyzować odczynniki i gdzie jest dobra wydajność.
Jeśli chcesz otrzymać amfetaminę, wybierz metodę P2NP/NaBH4/CuCl- i stwórz własny P2NP z benzaldehydu i nitroetanu. Na przykład.
 
Top