Maksymalna temperatura rekrystalizacji kokainy za pomocą etanolu

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ekstrakcja A/B to poważna sprawa. 😂 Umiejętność jej przeprowadzenia jest jak wiązanie butów, jest obowiązkowa, ale ja jej unikam. W zeszłym miesiącu przeprowadziłem ekstrakcję A)B mety i wytrąciłem ją za pomocą hcl wkraplanego do kwasu siarkowego, a rozpuszczalnikiem była benzyna lakowa. Zrobiłem to na 5g już wypalonego brązowego towaru, który za każdym razem wylewam z fajki. To była tylko praca domowa dla gazowania, której nigdy wcześniej nie robiłem. To powiedziawszy, mogę wyciągnąć wszystko z kokainy bez A/B. Potrójne płukanie chloroformem z chlorkiem metylenu usuwa nawet lewamizol z hcl bez potrzeby neutralizowania go
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Wydaje się, że dokument ten został usunięty z sieci. Być może nie przeszedł wzajemnej weryfikacji. Szkoda. W związku z jego brakiem przedstawię ten dokument , który jest dokumentem, który wszyscy cytują z "czasopisma Microgram", gdy mówią o separacji lewamizolu / kokainy. Tabela 1 w szczególności
QQYxT13ELB

Następnie przedstawię ten dokument z Journal of Analytic toxicology, który mówi, że 79% próbek nielegalnej kokainy zawierającej PTHIT (lewamizol/dekstramizol) zawierało 30% lub mniej w/w, a 93% zawierało 40% lub mniej PTHIT w stosunku do kokainy hcl.
IgcPwL5AB6

Tak więc 79% próbek zawierałoby 4,1% lub mniej PTHIT, a 93% próbek zawierałoby prawdopodobnie mniej niż 8% PTHIT, po rozpoczęciu od 30-40% po zaledwie 1 przemyciu HCL chloroformem. Ten punkt danych został uzyskany poprzez obliczenie mediany między punktami danych 30% i 50% w celu oszacowania punktu 40%.
Porównując dane dla 5 płukań heksanem w tym samym dokumencie, można rozsądnie stwierdzić, że kolejne prania chloroformem poprawiłyby te dane jeszcze bardziej.
Dlatego podtrzymuję swoje stanowisko, że przemywanie chloroformem/wodą soli hcl kokainy jest realną metodą ekstrakcji lewamizolu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Mam pytanie, na które być może moglibyście mi odpowiedzieć. Pewnego razu miałem koks o naprawdę wyjątkowej jakości. Na pewno był lepszy niż rybia łuska, ale to może być subiektywne. Wiem, że pochodziła ze źródła na Karaibach. Miał jasnożółty kolor. Był suchy, ale jego konsystencja wydawała się wilgotna, jak miękki śnieg, można go było sprasować w grudki. Były w nim grudki o konsystencji wysuszonej gliny. Było sproszkowane/ziarniste, ale też jak masło - przepraszam, po prostu trudno to opisać, nie widziałem czegoś takiego ponownie. Gówno zawierało nawet małe drobinki brudu i żylasty materiał łodyg roślin - mówimy o "surowym". Nie mówię, że nie mogło być zafałszowane, ale szczerze w to wątpię.

Więc bawiłem się nim, jak ciekawski kot, którym jestem. Postanowiłem wrzucić trochę wody do łyżki i ugotować kamień. Bez sody oczyszczonej. Gówno naoliwiło się równomiernie i jeszcze szybciej zamieniło się w kamień, nie miałem nawet czasu pomyśleć o próbie zgrupowania go za pomocą grosza lub zszokowania go czymś zimnym. W każdym razie jestem trochę zdezorientowany tym, co mówicie o rozbijaniu cząsteczek / "naoliwieniu" z nadmiarem ciepła. Czy to właśnie się stało i część z nich pozostała w wodzie jako sól HCl? Ponieważ nie dodałem do niej żadnej zasady? Zawsze mnie to dezorientowało. Doceniam was, dziękuję.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Fakt, że zamienił się w olej i oddzielił od wody, jest wyraźnym dowodem na to, że była to kokaina bazowa. Brud i materiał roślinny oznaczają, że zasadniczo musiał to być ten produkt. Jego nazwa zależy od tego, gdzie się znajdujesz. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Woops, spieprzyłem tutaj... Można to powąchać/strzelić. Rozpuszczał się w wodzie. Znałem palaczy, którzy musieli go gotować, jeśli chcieli go palić. Nie był AŻ TAK brudny, był raczej wyrafinowany, ale tu i ówdzie znajdował się w nim zauważalny materiał organiczny. Myślę, że "rybia łuska" jest prawdopodobnie rafinowanym, rekrystalizowanym, sprasowanym wynikiem tego, co to było.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Z pewnością była to jednak baza lub zmieszana z bazą, 10% lub lepsza, co jest wagą hcl w porównaniu do kokainy. No to się pogubiłem. ONI musieli to ugotować, ale ty tego nie zrobiłeś. Ale powiedziałeś, że ugotowałeś go bez bazy, więc... Osoba musiałaby ją podgrzać, aby ją palić. ALE! Kiedy ją palisz, pierwszą rzeczą, która się dzieje, jest to, że ją podgrzewasz 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" Cóż, zgubiłem się. ONI musieli to ugotować, ale ty tego nie zrobiłeś. Ale powiedziałeś, że ugotowałeś go bez bazy, więc... Osoba musiałaby go podgrzać, aby go uwędzić. ALE! Kiedy go palisz, pierwszą rzeczą, która się dzieje, jest podgrzanie go 🤔 " WOT?

Dla mnie to również ma sens. Jak powiedziałem, rozpuszcza się w wodzie. Można go wąchać lub strzelać. Rozpuściłem go w wodzie, podgrzałem i od razu wyszedł i zakołysał się w jednej chwili bez dodawania jakiejkolwiek bazy.
Nie można go było palić bez gotowania. Nie paliłem, ale ludzie, których znam, którzy palili, musieli go gotować jak każdy inny proszek, zwykle dodając do niego trochę sody. Być może był zmieszany z bazą i nie wiedziałem - co z formą siarczanu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Muszę powiedzieć, w odpowiedzi na ten wątek, że dostałem ten głaz w piątek (cóż, żona kupiła go dla mnie i zaskoczyła mnie 🥰).
B5qNKmEhub

I jestem do ostatniego grama, i ugotowałem każdą jego drobinę w crack i spaliłem go mocniej niż kiedykolwiek. Gotowałem go kilka razy, wysuszyłem łyżkę itp. I wydaje się, że nie straciłem żadnej znaczącej ilości, więc musi być twardszy niż się spodziewałem.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tęsknię za cukrową mamą ;]
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mam dzwonek dzwoniący prawie przy każdym uderzeniu tego materiału. To dziwne, bo nie jest lepiej niż zwykle, ale dosłownie 9/10 to Jetsonowie przelatujący na statku kosmicznym i czarni kolesie rozmawiający za moim oknem. Wciąż słyszę ludzi. Oczywiście musiałem zapalić trochę cracku i mety, żeby zabrać dzieci do autobusu. Nie spałem od 3 dni
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mam dzwonek dzwoniący prawie przy każdym uderzeniu tego materiału. To dziwne, bo nie jest lepiej niż zwykle, ale dosłownie 9/10 to Jetsonowie przelatujący na statku kosmicznym i czarni kolesie rozmawiający za moim oknem. Wciąż słyszę ludzi. Oczywiście musiałem zapalić trochę cracku i mety, żeby zabrać dzieci do autobusu. Nie spałem od 3 dni
 
Top