Question Odmierzanie kapsułek

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Cześć, doświadczeni ludzie.

Chcę zainwestować w małą maszynę do napełniania kapsułek, ale nie jestem pewien, jak dobrać rozmiar kapsułek, których potrzebuję.

Obecnie biorę kryształy MDMA, kruszę je na drobny proszek, odważam 200 mg i napełniam kapsułkę rozmiaru 2.
Robię to ręcznie.
Produkcja dla mnie jest niewielka, potrzebuję tylko 1 lub 2 setki na raz.

Moje pytanie brzmi: jak określić rozmiar kapsułki, jeśli chcę równomiernie rozprowadzić MDMA we wszystkich kapsułkach?
Czytałem ten post /threads/capsulation.387/ i jest tam wiele dobrych informacji, ale wydaje mi się, że muszę znać gęstość stukniętego proszku:
ZBh0wa5CIG


Tak więc, jeśli ktoś zna gęstość kranu czystego MDMA (no cóż, szampan na 84%, jak sądzę), to proszę o informację, abym mógł kupić kapsułki o odpowiednim rozmiarze i prasę do kapsułek, ponieważ kapsułki o rozmiarze 2 nie są wypełnione, więc moje dawkowanie będzie nadmierne i nierówne....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Cześć, myślę, że dość trudno jest znaleźć takie informacje. Czy masz na myśli gęstość nasypową? Myślę, że dość łatwo i lepiej jest zmierzyć ją samodzielnie.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Zasadniczo chcę tylko wiedzieć, jakiego rozmiaru kapsułki muszę użyć, aby niezawodnie uzyskać 200 mg MDMA bez konieczności indywidualnego mierzenia każdej dawki.

Jeśli zmierzę siebie, czy muszę obliczyć objętość sprasowanego 200 mg drobnego proszku MDMA, a następnie spróbować dopasować to do rozmiaru kapsułki?

To znaczy, wiem już, że rozmiar 2 jest o wiele za duży, ale czy powinienem przejść do rozmiaru 3 lub 4, aby uzyskać 200 mg?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Prawdopodobnie istnieje zbyt wiele zmiennych, aby udzielić uniwersalnej odpowiedzi bez pewnej standaryzacji. Ilość rzeczywistego MDMA będzie się różnić w tej samej partii dla tej samej objętości próbki 200 mg pobranej jedna po drugiej, chyba że zmielisz ją na drobny, równomiernie rozłożony proszek. Znajdujesz się na granicy między najwyraźniej na tyle istotnym, że nawet myślisz o gęstości proszku, a nie na tyle istotnym, aby zmyć z niego safrol, zmielić go i wymieszać z odpowiednią ilością nieaktywnego wypełniacza, aby 200 mg w każdej kapsułce 200 mg lub więcej zmieściło się.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Wolałbym tego z niczym nie mieszać. Małe ręcznie robione partie drobno zmielonych (tłuczek i moździerz) kryształów szampana, ładny biały puszysty proszek.

Proszę o wyjaśnienie "nie ma znaczenia na tyle, aby zmyć z niego safrol i zmielić go w kulkach i wymieszać z odpowiednią ilością nieaktywnego wypełniacza".
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Jest zanieczyszczony i ma kolor szampana, co zwykle oznacza, że znajduje się w nim nieprzereagowany safrol, więc dlaczego go nie myjesz?

Oczyszczone MDMA można zmielić w młynku kulowym (rock tumbler z kulkami lub BB) z nieaktywnym wypełniaczem. Obliczasz, ile wypełniacza należy włożyć, aby w pełni wypełniona kapsułka o dowolnej wielkości zawierała 200 mg lub bardzo zbliżoną ilość.

Zastanawiam się, dlaczego tak ważne jest, aby było to 200 mg, a nie "około 200 mg", czy 190 lub 210 tak bardzo się różnią? 200 mg to arbitralna liczba wybrana tylko dlatego, że jest okrągła. Nadmiernie komplikujesz sytuację, aby ją nieznacznie poprawić, podczas gdy potrzeba mniej wysiłku i myślenia, aby znacznie ją poprawić.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Dziękuję.
Nie chcę go myć, ponieważ jest wystarczająco wysokiej jakości i nie chcę z nim zadzierać i podnosić kosztów.
Jeśli chodzi o 200 mg, to tak, jest to arbitralna liczba i chcę ją uzyskać tylko tam / w pobliżu, ponieważ jest to dobra dawka dla każdego.
Myślę, że masz rację i zbytnio to komplikuję, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nie są one przeznaczone do odsprzedaży, tylko dla przyjaciół.
Mam analityczny umysł i lubię badać, jak robić rzeczy poprawnie. Gdybym miał laboratorium, całkowicie bym je umył... Myślałem, że 84% jest tak czyste, jak tylko można uzyskać MDMA (przynajmniej tak powiedzieli mi ludzie z GammaGoblin...).
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
302
Points
63
Tak, komplikujesz sprawy. Rozdrobnij swoje MDMA. Jeśli używasz dodatkowych wypełniaczy, zmiel i wymieszaj wszystko razem. Kupuj najtańsze preparaty w kapsułkach w aptece. Usuń wszystko, co dodatkowe z kapsułek i spróbuj umieścić w nich swoje MDMA. W ten sposób określisz rozmiar kapsułek, a następnie zamów puste kapsułki zgodnie z wybranymi parametrami.
 
Top