Porównanie metod syntezy metamfetaminy i amfetaminy

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Czy możesz nagrać film o procesie NaBH4? Nie jestem dobrym chemikiem, ale naprawdę chcę nauczyć się tej metody.
 

Methodman

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 9, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mam kilka pytań pobocznych. Jakie metody są lepsze. Nie wierzę, że końcowa cząsteczka jest taka sama. Te p2p. Nie wiem. Wiem, co robią. Ale to po prostu nie to. Puste. Pseudo. Nigdy nie spędziłbym dnia śpiąc i. Jedzenie. Nawet brzoza była inna niż hipo, inna niż orto. Ale był jakiś standard. To całkiem dobre do leniuchowania. I walenie konia. Jakieś przemyślenia
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Jeśli kupujesz "sprzęt", który jest na rynku (i domyślam się, że tak jest), pomyśl, że nie więcej niż
20% twojego "sprzętu" to PRAWDZIWY SPRZĘT
Zależy od tego, jak sprzedawca zwykle znajdzie prawdopodobnie kofeinę, kreatynę.
Innym czynnikiem jest to, jaki kwas został użyty do stworzenia soli amfetaminy. Najlepiej, jeśli jest to kwas sulfiurowy 6, wtedy biodostępność jest najwyższa, jeśli użyto kwasu ortofosforowego, jest on mniej dostępny dla komórek. Gdyby użyto kwasu cytrynowego, można by użyć łyżki stołowej, aby poczuć jakiegokolwiek kopa.
Tak to widzę
Wszystkie metody prowadzące do stworzenia cząsteczki Afreebase, sposób jej obróbki i to, co zostało użyte do rozcieńczenia GEAR, zależy od tego, jak działa na ciebie.
Dla mnie czysty siarczan amf działa tak samo bez wpływu metody
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Jeśli kupujesz "sprzęt", który jest na rynku (i domyślam się, że tak jest), pomyśl, że nie więcej niż
20% twojego "sprzętu" to PRAWDZIWY SPRZĘT
Zależy od tego, jak sprzedawca zwykle znajdzie prawdopodobnie kofeinę, kreatynę.
Innym czynnikiem jest to, jaki kwas został użyty do stworzenia soli amfetaminy. Najlepiej, jeśli jest to kwas sulfiurowy 6, wtedy biodostępność jest najwyższa, jeśli użyto kwasu ortofosforowego, jest on mniej dostępny dla komórek. Gdyby użyto kwasu cytrynowego, można by użyć łyżki stołowej, aby poczuć jakiegokolwiek kopa.
Tak to widzę
Wszystkie metody prowadzące do stworzenia cząsteczki Afreebase, sposób jej obróbki i to, co zostało użyte do rozcieńczenia GEAR, zależy od tego, jak działa na ciebie.
Dla mnie czysty siarczan amf działa tak samo bez wpływu metody
 
Top