Krystalizacja metamfetaminy i produkcja lodu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Musisz zdobyć L-Meth, a następnie wykonać procedury, które zostały opisane w poście.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Przepraszam, który post?

Oryginalny post to opis krystalizacji metamfetaminy po redukcyjnym aminowaniu p2p. Następnie w komentarzach znajduje się kilka niejasnych opisów dotyczących rektyfikacji, ale nic konkretnie o L-Meth.

Przepraszam, czy możesz wyjaśnić, co masz na myśli mówiąc "L-Meth" lub wskazać mi #etap 1, w którym mówisz, że musimy uzyskać L-Meth (czyli najmniej aktywny izomer).

Jeśli to, co mówisz, jest prawdą, możemy zrobić metę z inhalatorów Vicks. Więc tak, to byłby ogromny plus dla twojej strony i ogólnie potajemnej syntezy.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8

P2P spowoduje powstanie racemicznej metamfetaminy. Nie jestem pewien, skąd wziąłeś L-Meth. Proszę o poradę?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Myślę, że tak, postaram się to odkurzyć i zaktualizować tutaj.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Masz racemiczną wolną zasadę metamfetaminy, a następnie możesz przeprowadzić procedury z kwasem d-winowym, co pozwala uzyskać L-metamfetaminę. Istnieje instrukcja dla amfetaminy, izomeryzacja metamfetaminy jest taka sama
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Wytrącić za pomocą d-winianu i odrzucić osad, a następnie przystąpić do dodawania kwasu siarkowego LUB użyć l-winianu, odrzucając fazę ciekłą, ponownie uwalniając sól d-amfetaminy l-winianu, a następnie postępować jak zwykle, ekstrahując, wytrącając.
Tę samą procedurę można wykonać z kwasem kamforosulfonowym, te same zasady mają zastosowanie do 2 izomerów.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Widziałem trochę metamfetaminy, która była czystą d-metamfetaminą, ale nie była skrystalizowana. Wyglądała bardziej jak wiele małych grudek lub ryżu. Jaka to może być metoda?

Nie chcę mieć czegoś takiego jak aparat z bąbelkami gazu. Nie obchodzi mnie, czy produkt końcowy to odłamki. Jaki byłby więc najprostszy sposób na uzyskanie stabilnego, rozpuszczalnego w wodzie produktu końcowego? Chcę wymieszać metę z wodą na końcu, aby móc dozować ją w mililitrach. np. 5 ml zawierałoby 10 mg mety.
Czy wolna baza jest rozpuszczalna w wodzie? Prawdopodobnie nie, ponieważ jest oleista? Co najszybciej zrobić z freebase, aby była rozpuszczalna w wodzie i stabilna?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sole metamfetaminy są rozpuszczalne w wodzie.
Nie, nie jest rozpuszczalna w wodzie. Najprostszym sposobem jest stworzenie postaci soli.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jest to jedna z najczystszych form metamfetaminy i posiada izomer dextro.

Do tej pory mamy wysokie wskaźniki jakości, czystość metamfetaminy osiągnęła 99% +

Metafetamina ma specyficzną rotację
optycznie czysty izomer D to [α]20D = -18,90° przy czystości 99%+.

Mój produkt zawiera tylko dekstrometamfetaminę. Stosujemy frakcyjną destylację zasadową i ponowne oczyszczanie.
Nie rozcieńczamy metylobenzyloaminą ani innymi substancjami.
Nasz produkt ma prawidłową temperaturę topnienia

Nasza organizacja jest gotowa do współpracy i jest gotowa do współpracy zarówno z producentami, jak i dużymi nabywcami.

Jesteśmy gotowi pomóc w dostawie gotowych prekursorów i kompletnych zestawów do pracy, a także hurtowych partii gotowych produktów.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 674
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 665
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,346
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,025
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,406
View previous replies…

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Jak polubić ten kryształ?
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Czy ta forma nadaje się do palenia?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Interesuje mnie, jak zrobić lód z racematu mety, czy ktoś zna szczegółową technikę?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
bardzo wdzięczny za informacje. czy masz link lub informacje, jak zrobić d-met z l-met?
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Czy możesz mi powiedzieć, jak krystalizować duże skały?
 
View previous replies…

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Czy mogę zastąpić pseudoefedrynę/efedrynę fenylopropanolaminą hcl do syntezy metamfetaminy przy użyciu szlaków moskiewskich?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nie, nie dostaniesz metaamfetaminy
 

Kellyun

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@Hank Schrader Dobra robota przyjacielu! Jestem bardzo zainteresowany współpracą z Tobą
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader, masz włączone ustawienia prywatności, więc nie można się z Tobą skontaktować.

Wyślij mi DM, chciałbym porozmawiać.

Najlepszego
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Czy możesz dać jakiś wgląd w proces rozdzielania izomerów?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Tylko metamfetamina wytwarza odłamki i istnieje wiele technologii, aby to zrobić
Wyjaśnię, że te bzdury o tym, że gazowanie HCl daje lód i odłamki to bzdura, działa tylko wtedy, gdy używasz freonu lub ciekłego azotu, jeśli zamierzasz używać HCl.
Najlepsze odłamki powstają, gdy kupuje się 20% rozcieńczonego oleju fb do pH 5,8, a krystalizujące naczynie z tacki Pyrex pozostawia się w szafce pod czarnym światłem UV i nie wolno w ogóle przeszkadzać przez co najmniej tydzień, a wytworzenie doskonałego produktu wymaga czasu.
Powiem wam jeszcze jedną sztuczkę, jeśli po prostu pH oleju FB i po prostu zostawisz go w spokoju, odparuje i odwodni się do lodu, tak robią to Chińczycy, wszystko zależy od cierpliwości.
Ale to gazowanie w toluenie i eterze sprawi, że otrzymasz tylko sproszkowany produkt, który będzie musiał zostać ponownie wymieszany, aby uzyskać lód, tylko freon lub ciecz. Azot wytworzy lód natychmiast po zetknięciu się z gazem HCl.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Przepraszam, co to jest "kupić 20%dh20rexal"? I co to jest "czarne światło UV"? Czy wiesz, że UV nie może być czarne? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Czarne światło" to określony zakres promieniowania UV, który jest prawie niewidoczny, dopóki nie odbije się od luminoforów w otoczeniu. Widziałeś to już wcześniej. Ludzie używają go do znajdowania krwi i spermy, które zostały oczyszczone i atmosfery klubowej / grobowej
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
ok przyjacielu. zrobiłem wszystko co powiedziałeś
ale gdzie jest crystall?
przepraszam, ta strona nie może załadować obrazu
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 praca domowa
UV Fluorescencyjne Czarne Światło BL 12 cali (pełna długość) Wymień żarówkę 8Watt T5 UVA
2 20% całkowitej wagi produktu dh20 rekrystalizacja np. 1000g MA dodać 200g dh20 rozpuścić na gorąco, a następnie umieścić pod czarnym światłem UV.
I mówię ci wprost, nie próbuj mnie umniejszać i sprawiać, że wyglądam, jakbym nie wiedział, o czym mówię.
Przychodzę do tej społeczności z 20-letnim doświadczeniem i nie muszę kopiować i wklejać bzdur Festera, aby uzyskać odpowiedzi.
Pracowałem w laboratoriach na całym świecie
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Wygląda na to, że nie przeczytałeś regulaminu forum. Zalecam zmianę tonu komunikacji, ok?
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultraviolet UV ma długość fali od 10 nm do 400 nm. Nie można uzyskać "czarnego światła" lol :ROFLMAO:
Przepraszam, nie wiem, co to jest.
Nie daje ci to żadnych dodatkowych praw do bycia niegrzecznym i złośliwym.
na pewno
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ok, bez dramatów, ale tak właśnie nazywają się czarne światła UV, wygoogluj to
Wszyscy uczymy się od siebie nawzajem, ja wyedukowałem się dzięki twoim postom na temat bmk glycidate p2,P do meth.
Specjalizuję się w syntezach kwasu hipofosforowego, jodu, pseudo i efedryny oraz syntezach trans 4 metyloaminoreksu.
Mój kontakt w Chinach powiedział mi o drodze glicynianu bmk do metamfetaminy, ponieważ można dostać jej tony, a także metyloaminę i borohydryd sodu itp.
W ten sposób metamfetamina jest produkowana na całym świecie ATM jako psuedo efedryna i norepinefryna, DEA nałożyła na to zacisk na całym świecie.
A sposób bmk to jedna czwarta kosztów, a robienie pseudo kucharzy jest opłacalne finansowo i chociaż jest to legalne ATM, Chińczycy założyli własne firmy clearence w USA Aus De i UE, więc mogą zagwarantować, że dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, przynajmniej moje kontakty mają.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ludzie mają problem z twoją postawą wojownika klawiatury.

Im bardziej się starasz, tym bardziej tracisz wiarygodność.

Może więc zmienisz ton?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Nic nie zrozumiałem, ale ogólnie jest ciekawie i w sumie można normalnie wytłumaczyć technikę
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Jeśli poświęciłeś czas, aby zobaczyć, że przeprosiłem pana Patona, ok, przejdźmy do tego, czego nie zrozumiałeś, a ja wyjaśnię, abyś to zrobił.
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
20 lat doświadczenia nauczyło cię, jak naświetlać wodny roztwór metamfetaminy, aby selektywnie krystalizować d-metamfetaminę? Opublikuj to gówno w czasopiśmie Nature, kolego, to przełomowe. Jaką selektywność - jeśli zignoruję na chwilę wszystkie inne bzdury - miałoby światło UV na cząsteczce D-metalu w porównaniu z L-metalem? Żadnej, ponieważ są wzbudzane dokładnie tak samo, mają te same właściwości fizyczne.
Nie wiem, dlaczego próbujesz zabrać tych ludzi do swojego świata fantazji, ale szczerze mówiąc, to wstyd.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Powiedziano mi, że mogę postępować zgodnie z metodą nr 2 tutaj, aby uzyskać krystaliczną metamfetaminę, ale wygląda to na syntezę z wolnej zasady metamfetaminy, a NIE wolnej zasady amfetaminy. Czy ktoś może sprawdzić, czy te kroki można wykonać z bazą wolną od amfetaminy? Jeśli nie, jak mogę przekształcić amfetaminę w metamfetaminę? Tę metodę znalazłem tylko tutaj. Czy jest jakiś inny sposób? Azotan rtęci nie jest dostępny w sprzedaży tam, skąd pochodzę.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Zamiast metody An/Hg można użyć HgCl2 lub przeprowadzić redukcję NaBH4.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Przeczytaj o syntezie amalgamatu aluminium z HgCl2 i MeOH w swoim wątku. Nie mogłem jednak znaleźć niczego związanego z NaBH4, ale natknąłem się na podobne pytanie w innym wątku. gdzie ImOutAlso zapytał o pytanie 2 i nie jestem zbyt jasny co do kontekstu. Czy NaBH4 jest używany do syntezy amalgamatu aluminium, czy zamiast amalgamatu używamy NaBH4 do całego kroku 3, w którym [1 mol wolnej zasady amfowej] łączy się z mieszaniną [1 mol formaldehydu i 350 ml etanolu] + [ 1-1,2 mola nadmiaru NaBH4]?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Zamiast Al/Hg można użyć NaBH4. To znaczy, że trzeba w ogóle wykluczyć Al i azotan rtęci i użyć NaBH4 tak jak powiedziałeś. Myślę, że to też zadziała.
Nie jestem pewien, czy to wystarczy, ale można zacząć od stosunku 1:1,2 i, zgodnie z wydajnością i TLC, zwiększyć jego ilość.
 
Top