Krystalizacja metamfetaminy i produkcja lodu

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Tylko metamfetamina wytwarza odłamki i istnieje wiele technologii, aby to zrobić
Wyjaśnię, że te bzdury o tym, że gazowanie HCl daje lód i odłamki to bzdura, działa tylko wtedy, gdy używasz freonu lub ciekłego azotu, jeśli zamierzasz używać HCl.
Najlepsze odłamki powstają, gdy kupuje się 20% rozcieńczonego oleju fb do pH 5,8, a krystalizujące naczynie z tacki Pyrex pozostawia się w szafce pod czarnym światłem UV i nie wolno w ogóle przeszkadzać przez co najmniej tydzień, a wytworzenie doskonałego produktu wymaga czasu.
Powiem wam jeszcze jedną sztuczkę, jeśli po prostu pH oleju FB i po prostu zostawisz go w spokoju, odparuje i odwodni się do lodu, tak robią to Chińczycy, wszystko zależy od cierpliwości.
Ale to gazowanie w toluenie i eterze sprawi, że otrzymasz tylko sproszkowany produkt, który będzie musiał zostać ponownie wymieszany, aby uzyskać lód, tylko freon lub ciecz. Azot wytworzy lód natychmiast po zetknięciu się z gazem HCl.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Przepraszam, co to jest "kupić 20%dh20rexal"? I co to jest "czarne światło UV"? Czy wiesz, że UV nie może być czarne? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Czarne światło" to określony zakres promieniowania UV, który jest prawie niewidoczny, dopóki nie odbije się od luminoforów w otoczeniu. Widziałeś to już wcześniej. Ludzie używają go do znajdowania krwi i spermy, które zostały oczyszczone i atmosfery klubowej / grobowej
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Nie widzę żadnych odniesień do freonu i acetonu, fragment o tym, że aceton zamarzał przez 2 tygodnie (co to za bzdura? jakby to sprawiało, że jest zimniej przez dłuższy czas? stfu), a ponadto fragment o amfetaminie hcl na końcu mnie wkurzył. nikt nie robi amfetaminy hcl xytls. żyję odkąd PPA było legalne i robiłem sporo substytutów amfetaminy, a jedną z moich pierwszych porażek była próba zgazowania PPA zredukowanego przez rp/i, aka amfetaminę, i mogę ci powiedzieć, że to nie działa. zawsze skończysz z higroskopijnym związkiem, który zamienia się w kałużę żółtego na talerzu.

chcesz największych odłamków? rextylizujesz z wody. chcesz najszybszych odłamków, używasz acetonu i freonu/hcl. ten ostatni sposób to sposób, w jaki na końcu wyrzucają MSM. tak tylko mówię. meta i tak jest obrzydliwa.

mój zmysł pająka mrowi na tej stronie. w jakiś sposób ludzie prowadzący używają ukierunkowanej kampanii do rekrutowania ludzi i czuje się to nie tak. jako były mod z ula, stref, wd itp. coś nie wydaje się całkowicie w porządku w tej grupie. istnieje w samym środku uncannyville. zostałeś ostrzeżony. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Zależy od używanego gazu HCl. Jeśli użyjesz mokrego HCl, otrzymasz kałużę. Niemniej jednak, amph*HCl nie jest dobrym pomysłem. Jest to dobrze znany fakt.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zrobiłem to. Możesz upewnić się, że jest cienki na płytce i absolutnie wyschł do kruchego ciała stałego po pozostawieniu naczynia na podgrzewanym do 70 ° C łóżku drukarki. W większości był to jednak półprzezroczysty granulowany wosk i w takiej formie spędza większość czasu.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Dzięki wszystkim za rady, ale szczerze mówiąc żadna z nich nie działa (z wyjątkiem metody UV), spędziłem 2 tygodnie na tych eksperymentach i okazało się, że kryształy wychodzą tylko po rekrystalizacji z metanolu. Więc chłopaki, zanim coś doradzicie, upewnijcie się, że to działa, a nie kopiujcie z Internetu i wklejajcie tutaj, wszystkiego najlepszego
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@btcboss2022

Jakiej metody używasz do produkcji krystalicznej D-metamfetaminy?

Pozdrawiam
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Szlak kwasu L-winowego.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Myślałem raczej o tym, co robi się, aby skrystalizować produkt końcowy.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Czytałem o tej drodze w poście tutaj.

Ale nie czytałem o nikim, kto kiedykolwiek zrobiłby to z sukcesem.

Czy oprócz MDMA jest to droga, której używasz do krystalizacji metamfetaminy w lód?

Pozdrawiam
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Ogólnie rzecz biorąc, dokonałem separacji za pomocą kwasu l-winowego, a po dodaniu wody do mieszaniny kwasu winowego w metodzie tworzy się osad, pytanie brzmi, jaki to rodzaj soli?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Wszystko zależy od tego, w jaki sposób meta została wyprodukowana, jeśli używasz psuedo lub efedryny, produkujesz dmet, który można po prostu rozcieńczyć do pH 5,8 kwasem HCl, FB mówi o miejscu w szafce do odparowania ti Słyszałem, że tak robią to Chińczycy lub istnieje kilka wariantów dodających dh2o i tak dalej.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
od kwasu O,O'-dibenzoilo-2R,3R-winowego
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Wyraźnie oznaczyłem btcboss2022.

Już bazowałeś tutaj z poprzedniego postu i skończyłeś.

Życzę więc powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
W jakim stopniu Celsjusza zamraża się aceton, aby można go było użyć do krystalizacji błyskawicznej?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Podjęto próbę zakwaszenia i krystalizacji stosunkowo niewielkiej ilości wolnej bazy MDMA.

Waga wolnej bazy po ekstrakcji i oczyszczeniu eterem wynosi 40 gr. Obliczona objętość HCl = 16,41 ml.

Zamiarem było dodanie kwasu, następnie podgrzanie go do 130C i wrzucenie do acetonu 5-10 objętości i pozostawienie w zamrażarce.

Tym razem robiłem to bardzo powoli z pewnych powodów, ale mimowolnie. Całe zakwaszanie trwało więc około 30 minut wobec planowanych 15. Mieszadło magnetyczne było intensywnie używane. Wynikowe PH=2,5

Następnie, zbliżając się do planowanej objętości, zdałem sobie sprawę, że wszystko, co mam w zlewce na mieszadle, to czysty biały proszek. Wrzuciłem go do pewnej objętości zamrożonego acetonu, ale raczej po to, aby go przemyć, ponieważ nie wygląda na to, aby krystalizował.

Prawdopodobnie cała woda wyparowała z powodu ciepła uwolnionego podczas kapania kwasu.

Nie wiem, czy to dobrze, czy popełniłem jakiś poważny błąd?

VBPIZWjQ8k
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Chodzi mi o to, że cały roztwór zamienił się w suchy proszek bezpośrednio w zlewce bez żadnych dodatkowych czynności z mojej strony.
Oczywiście wolna zasada i kwas pochodziły z zamrażarki.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Cześć, kochanie. Chciałbym zapytać, dlaczego podgrzewasz roztwór? Nie jest to konieczne. Również 5-10 objętości to za dużo. 1-3 jest w porządku.
Jakie jest stężenie kwasu? 35%? W tym przypadku potrzeba około 18 ml.

Jest w porządku

Nie jest w porządku. Za niskie. 5-5,5 to niski punkt, który jest zalecany.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
36-37% kwas
tak czy inaczej obserwowałem głównie jak zmienia się kolor freebase i to pasuje
Nie podgrzewałem podczas kapania kwasu. Służył tylko do mieszania.
2,5 to był roztwór, sama sól pokazuje 5,5.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Czy krystalizacja została przeprowadzona przez ogrzewanie? Czy przez ujemną temperaturę? Czy mógłbyś mi wyjaśnić, w jaki sposób krystalizuję wolną zasadę w ujemnej temperaturze?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Oczywiście nie podgrzałem go celowo. Ciepło uwalnia się w wyniku zakwaszenia.
W moim przypadku błędem było zbyt powolne działanie: próba wykończenia całej szacowanej objętości HCl w 15 minut.
 
  • Like
Reactions: sal

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Należy unikać lokalnego przegrzania. Czas reakcji (zakwaszania) nie odgrywa roli w tej procedurze. Temperatura i dobre mieszanie to główne cechy, które mają największy wpływ na reakcję.
 
Top