Raport z syntezy metamfetaminy z amfetaminy (z sukcesem i końcowymi zdjęciami)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
W ostatniej partii otrzymałem najczystsze odłamki, jakich nigdy wcześniej nie robiłem ;-) I tak wyślę próbkę do laboratorium, aby uniknąć ewentualnych spekulacji lub wątpliwości widząc zdjęcie.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Jaki jest problem ludzi z tym produktem, jest najwyższej jakości, ma warstwy jak połamane łupki, jeśli ludzie myślą, że jest fałszywy, mają kamienie w głowie, wygląd połamanych łupków pochodzi tylko z czystej metamfetaminy D, a to wygląda, jakby miało naprawdę powolną rekrystalizację, więc zostało zrobione z miłością i czasem, a nie pospiesznie lub zamrożone freonem lub ciekłym azotem.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wow, szefie BTC, wygląda na to, że jedna z twoich ofiar ma jakieś dokumenty, które mówią, że jesteś kłamcą. Twoje gówno zostało przetestowane, więc to zuchwałe kłamstwo, które tu opowiadasz, jest śmieszne i jasno pokazuje, że nie powinieneś nigdzie sprzedawać gówna. Jesteś zwykłym oszustem. Po prostu zamiast być duchem, myślisz, że jesteś naprawdę sprytny i wysyłasz im bzdury. Nie wiem, co BB sądzi o oszustach, ale test laboratoryjny sprzedaje mi, że nigdy nie zrobię z tobą żadnego interesu, a jeśli zobaczę, że ktoś inny popełnia błąd, ufając ci, natychmiast go oświecę. Szumowina.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"O co chodzi, nie powinieneś być w stanie powiedzieć, że cię oszukuję?". To miałeś na myśli. Nie liczyłeś na laboratorium, co?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Moje zauroczenie D-meth i D-amph już się skończyło, jeśli chodzi o chęć spróbowania ich palenia, aby zobaczyć, o co tyle szumu. TBH z mojego D-amph i D-meth wykonane n wędzone to 100% GÓWNO i strata czasu. Najlepszą i jedyną drogą podania jest droga doustna, jeśli chodzi o amfetaminy!

Nawet mając dostęp do farmaceutycznej D-amfetaminy, musi to być czysta D i bez L-amfetaminy lub mety, naprawdę pękła mi bańka wypełniona bzdurnym szumem, mam nadzieję, że to pokaże, aby nie marnować czasu i wysiłku na głupie pomysły.

Jeśli chcesz metę, zrób metę! Nie marnuj dobrego amfetaminy i odczynników przekształcających się w metę, nie warte czasu, wysiłku ani kosztów!!!!

Jedyną rzeczą, której się nauczyłem, a którą znam z freebasing HCl coca, jest to, że D-amph HCl po wyschnięciu, ale wciąż olej, natychmiast się krystalizuje, jeśli zarysujesz naczynie!!!! 3 dni oleju, mój kolega baghead dostał kawałek miedzianej siatki i porysował olej z naczynia, i bum natychmiastowy proszek.
Tak więc, jeśli próbowałeś zamienić olej w proszek przez dzień lub dwa, podrap go szklanym prętem, metalowym ostrzem, cokolwiek, aby spowodować początek tworzenia się kryształów!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Twój problem polega na tym, że nie palnąłeś czegoś dobrego, bo inaczej twoje nastawienie zmieniłoby się o 180 stopni.
 
Top