Metamfetamina z efedryny za pomocą jodu i czerwieni P

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Bardzo szczegółowe wyjaśnienie, chemiku, mam teraz 57% kwas jodowodorowy, czerwony fosfor, jod, chlorowodorek pseudoefedryny i wodę destylowaną. Czy możesz mi podać stosunek dodawania, temperaturę i czas refluksu?
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Nie rozumiem, dlaczego w ten sposób, po prostu pytam, ponieważ lepszym sposobem dla mnie będzie zawsze E + P + H3PO4 85% <+... i podgrzanie do 110C i rozpoczęcie stopniowego zmniejszania I zgodnie z ilością E w reakcji, w zasadzie kiedy przefiltrowałem reakcję do pojemnika z toluenem lub ksylenem i dodałem mieszaninę NaOh z wodą, więc mam tę samą czystą wolną bazę, którą mogę odfiltrować z suchego NaOh, co doskonale wchłonęło wszystkie zanieczyszczenia po 2-3-krotnym dodaniu mieszaniny HCl 32%<+ z wodą za każdym razem wstrząsając i oddzielając mniejszą część, dzięki czemu mogę zrobić piękniejszy produkt bez rekrystalizacji, ale nie chcę wyglądać jak najlepszy inteligentniejszy koleś na świecie, po prostu zapytałem, dlaczego jest tak skomplikowany, ponieważ nigdy nie próbowałem innej metody, którą znam. 🙃 peace 🤘
 

fruithuntr

Don't buy from me
Member
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
więc nie potrzebujemy nawet chłodnicy zwrotnej i możemy gotować tylko przez półtorej godziny, a nie 24 godziny? dlaczego wideo jest włączone, jeśli czasy gotowania są nieprawidłowe, a on nie refluksuje? czy to w ogóle zadziała? po co umieszczać fałszywe informacje, czy możemy uzyskać lepszą metodę niż ten facet na filmie, jak możemy przeprowadzić reakcję z refluksem dla małych partii przy użyciu produktów otp lub jak etis wideo mówi, że nie musimy nawet refluksować, jestem bardzo zdezorientowany, dlaczego administrator pozwoliłby na użycie tak kiepskiego wideo na tej stronie.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Masz wielu krytyków z wieloma pytaniami! Jeśli możesz zrobić to lepiej? Zobaczmy twój film!
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
hej stary przepraszam, że nie myślisz o mnie, nieźle, jestem naprawdę przyjazną osobą i ciekawą, ale chcę wiedzieć, dlaczego jest to tak skomplikowane i dłuższe i dlaczego użyto tak dużo jodu i działa z kwasem hipofosforowym, chcę zrobić jakiś film tylko dla opinii innych ludzi z tym hobby, ale jestem paranoikiem publikującym w eterze 😶‍🌫️ pokój 🤘
 

bigclit

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Czy ktoś może mi podać link do metody jednogarnkowej, w której mogę osobiście uzyskać wszystkie materiały. Idc, jeśli skończę tylko z brudną metą, szukając projektu, podczas gdy żona jest poza miastem na weekend.
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Duuuude, proszę, nie rób tego, naprawdę istnieje wiele lepszych metod, których możesz się nauczyć, tylko dla szacunku do gotowania 🫠
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nie mam dostępu do żadnej formy efedryny, jaka jest jej alternatywa? Czy znasz inną metodę, proszę daj mi znać
 

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Można go syntetyzować, ekstrahować z roślin lub kupować w postaci leków OTC / na receptę, w zależności od miejsca zamieszkania
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Próbowałem wszystkich metod Nie z leku, nie z rośliny Nie mam dostępu do żadnego rodzaju efedryny
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tutaj jest mowa o racemicznej lub syntetycznej efedrynie. Czy zamiast tego możemy użyć Psodoephedrine?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Czy ktoś może odpowiedzieć na to pytanie?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Z tego co udało mi się dowiedzieć, uważam, że efedryna lub pseudoefedryna w postaci soli chlorowodorkowej z powodzeniem sprawdza się w tej reakcji. Wciąż jednak nie udało mi się znaleźć ostatecznych informacji.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Witam.
Dziękuję.

Mam pytanie.

Dlaczego jest w postaci proszku, a nie kryształów?

Jaka jest czystość gotowego produktu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witam, ponieważ jest to racemiczna metamfetamina.
Jej czystość nie została oszacowana przez laboratorium analityczne.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dziękuję.
Czy metody wideo i trasy moskiewskie są takie same?
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
DCM / dichlorometan / chlorek metylenu (to to samo) reaguje z aminami drugorzędowymi, tworząc równą ilość chlorków chlorometylu i chlorków iminium. Te mogą reagować z pozostałymi aminami, bla bla bla. Szybkość, z jaką to się dzieje, zależy od aminy, ja po prostu unikam stosowania DCM jako rozpuszczalnika podczas pracy z aminami dowolnego rodzaju.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Jest to proszek, ponieważ wystarczy go rekrystalizować. Jest to jednak to samo: jeśli proszek jest całkowicie czysty, a rekrystalizacja jest wykonywana tylko ze względów estetycznych (jak wygląda), to wystarczy go rozpuścić i powoli odparować. Powolne odparowywanie oznacza większe kryształy; szybkie odparowywanie oznacza małe kryształy, które mogą wyglądać jak proszek. Rekrystalizacja jest zwykle pomijana i zakłada się, że zostanie wykonana, jeśli dana osoba tego chce, ponieważ może to być bardzo spersonalizowany krok końcowy.

Jeśli rekrystalizacja jest wykonywana w celu oczyszczenia, to po rozpuszczeniu należy ją przefiltrować na gorąco, a następnie powoli odparować, a zwykle wszystkie cząsteczki wolą tworzyć swoją sieć z podobnymi cząsteczkami. Oznacza to, że wszystko, co próbuje się usunąć, znajdzie się na zewnątrz kryształu, a nie w jego wnętrzu.
 

222mario

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jestem tu zupełnie nowy, czy ktoś mógłby mi pomóc z produkcją?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ile ml powinien mieć szklany balon, a ile chłodnica zwrotna? Proszę o odpowiedź.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
O jakim balonie mówisz? Standardowy chłodnica zwrotna Allihn, średniej wielkości.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Na liście znajdują się NH4Cl i H2SO4. Gdzie dokładnie są one używane w syntezie? Dziękuję za odpowiedź.
 
Top