Potrzebujesz pomocy na temat syntezy Mcat via propio?

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Witam,
Osobiście odkryłem, że dodanie całego roztworu metyloaminy na raz działa najlepiej i najszybciej, jeśli kolor mieszaniny reakcyjnej przechodzi do nieprzezroczystego, bladożółtego koloru i pozostaje tam przez ponad 40 minut, aminowanie powinno być zakończone, a reakcję należy ugasić wodą destylowaną, dając jej więcej czasu może zmniejszyć wydajność, ponieważ zaczynają tworzyć się produkty reakcji ubocznych, w tym czasie należy energicznie mieszać. Jeśli chodzi o skraplacz, uważam, że jest to przesada, ponieważ w przeszłości używałem kolumny vigrux i nie zauważyłem żadnej poprawy w stosunku do częściowego uszczelnienia mojej kolby reakcyjnej (nigdy nie uszczelniaj całkowicie swojego R.F., ponieważ może to prowadzić do wzrostu ciśnienia), chłodnica zwrotna jest obowiązkowa, jeśli planujesz podgrzać reakcję powyżej 39 ° C (w przypadku, gdy DCM jest używany jako rozpuszczalnik), odradzam podgrzewanie reakcji, decydując się na to, aby po prostu się wydarzyło bez kontrolowania temperatury.
 

terads

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cześć hector
Jak możemy być pewni jakości naszego propiofenonu, jeśli nie mamy żadnej wiedzy o tym, który propiofenon jest oryginalny i wydajny w tej reakcji?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Analiza temperatury topnienia polega na określeniu temperatury topnienia i porównaniu jej ze znanymi wartościami.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Możliwe jest zastosowanie aminowania w NMP lub DMSO w celu skrócenia czasu reakcji i zwiększenia wydajności.
 

terads

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tnx bro
Jestem pewien, że jeśli użyjemy dmso lub nmp, możemy uzyskać więcej methcathinone hcl?
I na którym etapie używamy tej alternatywy
Tnx za odpowiedź ✌️
 
Top