Potrzebujesz pomocy z syntezą glicynianu etylu Pmk do MDMA?

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Witam wszystkich

Teraz, gdy olej sas jest trudniejszy do zdobycia, pmk to kolejna najlepsza rzecz.

Ciekawe, czy ktoś ma syntezę, z którą pracował dla cas: 28578-16-7

Udało mi się przekonwertować ten wosk do postaci olejowej, która dała 90% przy użyciu hcl, kwasu 37% i wody destylowanej wirującej przez 3 godziny. jednak nie jestem w stanie kontynuować, ponieważ mam tylko syntezę od sas do mdma.

Byłbym bardzo wdzięczny.

Dzięki
Love4mdma
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Piszę pm! :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Byłoby lepiej, gdyby wszystkie konsultacje odbywały się publicznie, byłoby to przydatne dla tych, którzy szukają podobnych informacji
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Czy możesz pokazać zdjęcia glicynianu PMK i otrzymanego oleju? I jakie odczynniki posiadasz?
 

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Nie będę publikował zdjęć bezpośrednio z moich urządzeń, ale wyślę ci coś zbliżonego lub dokładnie.

https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Ftse1.mm.bing.net%2Fth%3Fid%3DOIP.OEw3JltVrzMX
Lq77nwtCwHaFx%26pid%3DApi&f=1

Tak wygląda glicynian pmk po rozbiciu, ale zasadniczo ma postać żółtej lub ciemnożółtej, jasnobrązowej woskowej formy, utwardzonej i ukształtowanej w pojemniku, w którym jest dostarczany.

https://duckduckgo.com/?q=pmk+glycidate+oil&iar=images&iax=images&ia=images&iai=https://rjrorwxhjkjmlo5p-static.micyjz.com/cloud/llBpkKiillSRpirjqmjjio/weixintupian_20210707115126.jpg

Kolor oleju będzie wyglądał dokładnie tak. Ciemny, ale jasnobrązowy. Konsystencja oleista, wodnista.

Nie zamawiałem od tych firm
używam tylko jako odniesienia do zdjęć.

hcl i woda destylowana etanol są środkami reaktywnymi DCM jest używany jako rozpuszczalnik
 
Last edited:

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich, niedawno dostałem glicynian etylu Pmk i utknąłem tam, nic z tego nie mam, jakiś pomysł, jak to przekonwertować?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kolba i płyta grzejna, zlewki i strzykawka to minimum tego, czego potrzebujesz.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dziękuję za odpowiedź. Mogłem dowiedzieć się, jak zamienić go w olej, ale za każdym razem otrzymuję nie więcej niż 1 g, co jest dość frustrujące. Może jest inny sposób na użycie pmk etylu? Bo wcześniej używałem metyl pmk i nie miałem żadnych problemów.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Co to za rodzaj? Istnieje szansa, że przed przegrupowaniem z kwasem należy przeprowadzić reakcję z zasadą
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Poprawnie. Wosk to konwersja dwuetapowa.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Czy możesz wyjaśnić ten proces? Byłoby to bardzo pomocne 🙏
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Najpierw należy uzyskać sól sodową lub potasową. Reakcja ta nosi nazwę zmydlania


Następnie ta sól sodowa lub potasowa daje następną reakcję - hydrolizę kwasu i otrzymujemy to, co chcemy.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
O tak, dziękuję bardzo, zrobiłem to i działa idealnie!
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Yay :) Udało się!
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich,

Kilka miesięcy temu zostałem poproszony przez znajomego o pomoc w eksperymencie polegającym na ominięciu prekursora wosku PMK. Jego celem było przekształcenie go w olej PMK do syntezy MDMA. Obiecano mi procent od produktu końcowego (MDMA moonrock), jeśli będę w stanie pomóc mu w odkryciu metody przekształcania wosku PMK w olej, aby mógł kontynuować produkcję - ma przyzwoitej wielkości laboratorium, które stało w miejscu z powodu prekursora.

Miał bardzo niejasną i nieprecyzyjną instrukcję, której zamierzaliśmy użyć jako przewodnika do eksperymentowania z konwersją wosku na olej.

Wiedziałem, że w jego instrukcji brakuje kluczowych szczegółów, gdy tylko ją przeczytałem, ale czuliśmy się pewni, że będziemy w stanie rozwiązać brakujące elementy.

Po 2 nieudanych eksperymentach udało nam się z powodzeniem przekształcić wosk w olej PMK, który następnie wykorzystał do wznowienia produkcji MDMA.

Zaczęliśmy od 5 kg wosku i uzyskaliśmy 60%, a skończyliśmy na 3 l oleju. Wyprodukował blisko 3 kg MDMA z tego oleju i nigdy nie otrzymałem obiecanego procentu, a on przestał odpowiadać na moje telefony.

Nigdy nie zapisałem dokładnych pomiarów chemikaliów wspomagających, których używaliśmy podczas eksperymentów. Przygotował wszystkie pomiary, czego mam nadzieję nauczyć się z tego forum.

Mam bardzo słabą pamięć krótkotrwałą, ale postaram się podzielić tym, czego nauczyłem się podczas tego eksperymentu.

Z tego, co pamiętam, użyliśmy następujących metod + chemikaliów + pomiarów:

1) wosk PMK - 5 kg / 5 litrów (podgrzaliśmy stały wosk do postaci płynnej)
2) etanol - ?
3) woda destylowana - ?
4) kwas solny - ? (kapał powoli - szybkie wirowanie wewnątrz naczynia reaktora przez 3 - 4 godziny po zakończeniu kapania hcl)
5) DCM jako rozpuszczalnik
6) Przeniesiono do obrotowego odparowania w 60 °, aż dcm został całkowicie odparowany.

Wynik: 3 l oleju PMK (przyjemny aromat, jasnobrązowo-złota ciecz).

Mam nadzieję, że ktoś może rzucić trochę światła na mój problem:

Chciałbym wiedzieć, jakich dokładnych pomiarów użyliśmy i o jakich istotnych informacjach mogę zapomnieć, które są wymagane do pomyślnego powtórzenia metody przekształcania wosku PMK w olej PMK do produkcji mdma.

Każda wiedza i pomoc w tej sprawie jest bardzo mile widziana!

Przepraszam za tak długi post - dziękuję za przeczytanie i czekam na wszelkie odpowiedzi.
 
Last edited:

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
W porządku. Jestem nowy na tym forum. Doceniam odpowiedź i to powinno wystarczyć. Dziękuję.
 
Top