Potrzebujesz pomocy z syntezą glicynianu etylu Pmk do MDMA?

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Cholerne 90% wydajności jest solidne. Uzyskałem 62% przy użyciu 1:1 dh2o, dodałem 10% naoh do ph 8, po 1 godzinie dodałem conc hcl do ustania ewolucji co2, a następnie trzymałem w 75c przez 3 godziny.

Jakich proporcji h2o i hcl użyłeś? Zastanawiam się, czy mój dostawca jest do bani, czy mój przepis jest zły. Byłem w stanie uzyskać 75% przy użyciu starego pmk glyc przy użyciu powyższej receptury
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Przepis, o którym wspomniałeś, brzmi bardzo podobnie do tego....

glyc : dh2o : etoh w proporcjach 1:1:1 mieszane przez 1 godzinę, następnie hcl i refluks przez 3 godziny. Nigdy nie próbowałem tego przepisu, więc nie znam wydajności.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Ten sam syntetyk. Pomiń kilka kroków.
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Czy jesteś pewien proporcji?

Zdecydowanie był to przepis, którego przestrzegaliśmy - doceniam twoją odpowiedź.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nigdy tego nie próbowałem. Po prostu dzielę się przepisem, który moim zdaniem jest podobny do tego, o co prosisz. Jestem pewien, że istnieją inne przepisy wykorzystujące różne proporcje, co jest czymś, co musisz wymyślić i zobaczyć, który z nich działa najlepiej dla Ciebie. Podzieliłem się również moim przepisem, który daje 62% z woskowej substancji stałej, która moim zdaniem jest prostsza niż ta wykorzystująca etoh.

czy możesz opisać swój pmk? czy jest stały w temperaturze pokojowej? kolor? ciemnobrązowy jasnobrązowy? i
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dzięki za udostępnienie.

Tak, to wosk w temperaturze pokojowej, sądzę, że kolor byłby bardziej jaśniejszy od brązowego. Wygląda jak zestalony miód.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

Otrzymam próbkę CAS 285-16-7 i jest to żółtawa ciecz, a nie wosk:
View attachment 4026

Więc przetestowałeś te proporcje i zadziałało?
glyc : dh2o : etoh w proporcjach 1:1:1 mieszane przez 1 godzinę, potem hcl i refluks przez 3 godziny.
Jaki stosunek HCL?
Dzięki
 

Attachments

  • lnsHkb8xiL.JPG
    lnsHkb8xiL.JPG
    13 KB · Views: 364

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
To jest wosk PMK, którego użyłem. Nie jestem pewien, czy udało mi się załączyć zdjęcie wosku PMK, który posiadam. Jego kolor jest zdecydowanie jasnobrązowo-złoty i jest bardzo podobny do tego, jak wygląda stały, suchy miód w słoiku. Olej, który uzyskałem z wosku, był ciemnobrązową cieczą. Wydajność 60%
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Czy w konwersji używany jest etanol czy octan etylu?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Czy ktoś ma szczęście w produkcji dobrego oleju z tego nowego pmk z Chin? Wszyscy nazywają to glicydatem, ale to już nie jest, odkąd Chiny zakazały glicydatu etylu w zeszłym roku, teraz sprzedają produkt, który wygląda jak substancja podobna do miodu po podgrzaniu do 30 stopni Celsjusza i kremowy biały proszek, formuła etanolu daje ciemny miód jak olej, staje się twardy po ostygnięciu. Zobacz wideo ... mam nadzieję, że ktoś może rzucić na to i więcej informacji
 

Attachments

  • TNhZmEylQ1.mp4
    12.3 MB · Views: 0

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Witam, również jestem nowy w tej dziedzinie. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak najlepiej zdobyć proszek PMK do Europy, a także koszt produkcji MDMA? Dziękuję
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Uzyskanie proszku lub oleju jest teraz proste, ponieważ nowy pmk nie znajduje się na żadnej liście, więc Chiny wysyłają go obecnie z ups, ale jego całkowicie bezużyteczne Chiny nie udostępniają również formuły, więc prawidłowa konwersja jest kluczowa.
 

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A jaka jest za to dobra cena? Jeśli ktoś będzie miał również dobre wskazówki dotyczące MDMA, tutaj lub PM, będę wdzięczny
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Cena w Chinach to teraz 160 usd luzem 150 usd z dostawą, ale nie ma sensu kupować jeszcze, ponieważ formuła ekstrakcji nie jest dostępna, w tym próbuję dowiedzieć się teraz przez około miesiąc.
 
Top