"OPSEC" Prośba o informacje lub zatwierdzenie mojego projektu

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nie znalazłem ogólnie gry dla opsec, więc pozwoliłem sobie umieścić mój wątek tutaj. Jeśli nie jestem w odpowiednim dziale, proszę o informację.

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje bezpieczny i anonimowy sposób na sprzedaż na instagramie. Mój plan jest prosty, myślę, że większość osób, do których docieramy w "DarkNecie" już sprzedaje własne produkty lub szuka czegoś konkretnego i zazwyczaj ma na myśli sprzedawcę.

Przynajmniej tak to widzę. Chciałbym więc wejść na clearnet, aby móc dotrzeć do dużej grupy odbiorców. Aby to zrobić, myślę, że zrobię takie rzeczy:

zacząć od VPN (tutaj mullvad płatny w monero) potem zmienić mac adres wifi programem TmacV6, użyć przeglądarki LibreWolf, wejść na instagram, założyć konto albo mailowo z proton lub Tutanota albo telefonicznie z JuicySMS.

Jakieś wskazówki lub nawet skargi na to, jak niesamowicie głupie jest to?
Dzięki za przeczytanie.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Może to pomoże niektórym osobom"http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ine-anonymity-by-https-anonymousplanet-org.8/"

Ten link kieruje do wątku stworzonego przez "HEISEMBERG", który mówi o anonimowości w różnych tematach, sieciach społecznościowych, metodach płatności, vpn, kryptowalutach!

z mojej strony nie rozwiązuje to mojego problemu, instagram blokuje połączenie z tor, vpn działa, ale tylko przy pierwszym połączeniu i ryzykujesz, że zostaniesz zbanowany naprawdę szybko. Z tego co wiem jeśli kwestionujemy bana musimy to uzasadnić selfie z papierem i swoim nickiem, dowodem osobistym czy czymkolwiek innym. Rozwiązaniem, które znalazłem, jest wejście na wątek Reddit o nazwie: r/roastme, za pomocą photoshopa można ominąć tę barierę. Nie testowałem jeszcze rejestracji przez numer telefonu. Uaktualnię wątek, jeśli będę miał wiadomości lub sukces.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Jeśli chcesz anonimowo korzystać z Instagrama, będziesz potrzebować. Virtualbox, whonix, emulator androida, vpn

tor - vpn - instagram (przez emulator androida).
Ale jeśli twoje konto zablokuje instagram, nie ma nic do naprawienia.
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Ma rację. Jeśli umieścisz połączenie VPN przed TOR, dostawca usług internetowych go nie zobaczy. Jeśli umieścisz je po Torze. Strony internetowe nie widzą, że używasz Tora.

Zawsze używam moich połączeń z VPN Następnie tor, ponieważ ostatni węzeł na tor, exitnode. Mogą podsłuchać twoją aktywność, a to może być LE siedzący i po prostu czekający.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
aktualizacja:

Zawsze widziałem jakąś debatę na temat korzystania z VPN wraz z Torem, ponieważ VPN mogą zakłócać system routingu cebulowego Tor.

Po kilku próbach udało mi się zalogować na Instagramie, więc dzięki wam!

(PS dla początkujących, którzy są na tyle głupi, że nie doceniają algorytmu instagrama, ponieważ ma on możliwość przeczytania twojej historii i bardzo szybko zrozumieć, że właśnie umieściłeś w historii swój cennik i oferowane produkty).
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Jeśli napiszesz do mnie na xmmp, zaoferuję swoją pomoc w szczegółach dla Twojego scenariusza zagrożenia.
PM me for info
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8

więc najlepszym sposobem jest użycie 2 vpn?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Z pewnością użyłbym konfiguracji zalecanej przez HEISENBERG.
Ponadto martwe krople zabezpieczyłyby proces wysyłki, aby nie można go było prześledzić. Gdybym sprzedawał na Instagramie, zlokalizowałbym się w dużym mieście i wysyłałbym produkty tylko lokalnie.

Musisz zachować dużą ostrożność podczas odbierania i upuszczania towarów, ponieważ sprzedawcy na Instagramie mogą szybciej znaleźć się na radarze LE niż sprzedawcy w darkweb.

Znajdź bezpieczny sposób otrzymywania płatności (Paysafe, przelew, paypal) za pośrednictwem sieci skradzionych/fałszywych kont bankowych. To samo dotyczy wypłat, nigdy nie wypłacaj pieniędzy na swoje nazwisko, nie wypłacaj ich zbyt często.
 
Top