Synteza fenyloacetonu (P2P) za pomocą glicynianu etylu BMK

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Pozdrawiam @G.Patton,
Potrzebuję błogosławieństwa i wsparcia.
W kroku 6 wymagany jest roztwór NaOH 30% 450 ml.
Mam granulat NaOH. Ile tego granulatu potrzeba z jaką ilością wody, aby uzyskać pożądany roztwór 450 ml.
Plz poprowadź mnie, ponieważ otrzymuję różne różne odpowiedzi.
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witam
450 * 0,3 = 135 g NaOH jest ładowane do zlewki, dodaj tam wodę, aby osiągnąć ryzyko 450 ml.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton Dziękuję bardzo. Jesteś najlepszy. Niech cię Bóg błogosławi. Jeśli mi się uda, na pewno przyczynię się do twojego projektu bb. Chciałbym być twoim studentem chemii eksperymentalnej. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Czy ktoś próbował nowego oleju BMK? cas 41232-97-7. Dziesięć lat temu można było po prostu dostać proszek BMK, zrobić roztwór z metanolem 1:1 i wlać go prosto do al/hg, a skończyłoby się to tego samego dnia. czy hydroliza jest wymagana w przypadku wszystkich nowych pochodnych BMK? Sól sodowa 5449 jest do bani w porównaniu do starej szkoły BMK.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
W przypadku glicydanów PMK należy przeprowadzić hydrolizę zasadową, a nie kwasową.
Nieprawdą jest, że nie można wyprodukować mety bezpośrednio z soli sodowej kwasu glicydowego BMK. Najpierw trzeba uzyskać P2P.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Nie twierdzę, że to była sól sodowa, wiem, że to nie była sól sodowa, tekstura proszku wyglądała zupełnie inaczej niż pochodna BMK 5449.
 

guideme

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Witam ekspertów, to mój pierwszy post. Mam nadzieję, że otrzymam odpowiedź.
Mam 200 ml estru glicynianu
Moje pytanie brzmi: ile roztworu wodorotlenku sodu, wody i rozpuszczalnika powinienem użyć w kroku 11,14,15,
I HCl w kroku 18. Dzięki
 

guideme

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton Czy otrzymam odpowiedź? Jestem noobem. Ale mam dostęp do chemii
 
Last edited:
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Można je obliczyć samodzielnie. Mają one bezpośrednią zależność i mogą być proporcjonalnie skalowane w dół.
 

guideme

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
G.Patton Plz popraw mnie, jeśli się mylę
Na 700 ml roztworu glicydowego użyłeś 450 ml 30% roztworu wodorotlenku sodu,
więc na 200 ml muszę użyć 128,5 ml roztworu wodorotlenku sodu, 142,8 ml wody destylowanej i 142,8 ml toulenu.

Lub jeśli coś innego.plz powiadom mnie.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jak obliczono liczbę 700 ml? Z tej partii otrzymasz teoretycznie 658 ml estru glicydowego (wydajność 100%). W prawdziwej syntezie będzie to mniej.

Proporcja się zgadza, ale trzeba wziąć nie 700 ml. Przelicz to na 530 ml (na przykład 80% wydajności).
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Dodatek HCL jest zwykle 2-3 razy większy niż ilość proszku glicynianu lub robi się to na oko, dodając HCL powoli, aż przestanie reagować z wodnym roztworem glicynianu.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Czy olej BMK=P2P wyprodukowany w tym procesie musi być dalej destylowany i oczyszczany?
Czy też można bezpośrednio użyć oleju BMK do produkcji bazy wolnej od metamfetaminy?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Czy jest jakiś nauczyciel, który może odpowiedzieć na to pytanie? Muszę rozwiać swoje wątpliwości.

Jaka jest jakość P2P wytworzonego tą metodą? Zacząłem od dimetyloformamidu, ale zgodnie z procesem i nauczaniem w filmie, kolor mojego gotowego P2P wydaje się być bardzo jasny. Jaki jest tego powód i co będzie miało na to wpływ? Czy wyniki testu na bazę wolną od metamfetaminy będą brane pod uwagę?
 

Attachments

  • UxRJQ41Sm2.jpeg
    UxRJQ41Sm2.jpeg
    5.4 MB · Views: 262

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Iv miał podobną niespodziankę p2p po hydrolizie, jednak mój był z niskiej jakości proszkiem BMK, a produkt końcowy był dość słaby.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Iv miał podobną niespodziankę p2p po hydrolizie, jednak mój był z niskiej jakości proszkiem BMK, a produkt końcowy był dość słaby.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Czy każdy użyty odczynnik ma szansę na nie wpłynąć? Czy jest jakiś odczynnik na liście, który muszę zastąpić?
Zawsze używam tej samej metody, ale tym razem jest inaczej. Jest oczywiście ciemniejszy, ale nie wiem, która część ma na to wpływ, ponieważ czas, ilość i proces są takie same.
 

Attachments

  • mDJugV0l32.jpeg
    mDJugV0l32.jpeg
    4.7 MB · Views: 97

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Zapomniałeś o głównym, który miałby na to wpływ... Temperatura
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
GPATTON, żeby było jasne "19. Mieszaninę ogrzewa się do temperatury 60°C i dekarboksyluje przy ciągłym mieszaniu przez 5 godzin."
Czy mieszanina jest ogrzewana przez cały czas w temperaturze 60°C, czy po osiągnięciu 60°C ciepło jest wyłączane, a mieszanie trwa tylko 5 godzin? Dzięki
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Jestem trochę zdezorientowany, to jest BMK yield 300 ml, czy to jest p2p czy BMK oil?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Co to znaczy? BMK oznacza benzylometyloketon, czyli inną nazwę fenylo-2-propanonu (P2P). Możesz to łatwo wygooglować lub otworzyć BB Wiki, aby przeczytać...
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Przepraszam, mam niewielką wiedzę, chcę wiedzieć, że z pomocą tego filmu mogę zrobić metamfetaminę z oleju BMK, który otrzymuję.
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Mam BMK Glycidic Acid (Sodium Salt) (CAS No.-5449-12-7) w postaci proszku, jak możemy to zrobić P2P?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Wyszukaj syntezę P2P eterów glicydylowych BMK

Lub przeczytaj więcej w obszarze odpowiedzi. Istnieje również sposób wytwarzania P2P poprzez hydrolizę kwasu fosforowego. Wybierz odczynniki, które możesz uzyskać, a następnie wybierz metodę, aby uniknąć zejścia na manowce.
 
Top