Proszę o pomoc w sprawie produkcji MDMA z MDP2P

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Wypróbowałem kilka małych fragmentów testowych. Ponieważ się spieszyłem, nie reagowałem z NaBH4 przez dwa dni, ale przez 4 godziny. Do testu użyłem 50 g oleju MDP2P, a ostatecznie otrzymałem tylko 25 g bazy MDMA, a z tych 25 g bazy MDMA ostatecznie otrzymałem tylko 4 g białego proszku.
Mam kilka pytań i chcę poprosić o radę:
1. Jeśli chodzi o roztwór metyloaminy i metanolu, tym razem użyłem niewłaściwego, ponieważ kupiłem 30% czystości. Czy mogę użyć 30% roztworu metyloaminy i metanolu w stosunku 1:1, aby zastąpić 10% roztwór metyloaminy i metanolu?
2. Ponieważ użyłem 30% czystego metyloaminy-metanolu, po zakończeniu reakcji NaBH4, gdy użyłem kwasu solnego, wartość pH nie mogła zostać dostosowana do 10,5 ~ 11. Użyłem dużo kwasu solnego, aby dostosować wartość pH w miejscu. To było normalne. Czy w tym przypadku wystarczy użyć 8 l wody i 8 cm3 33% HCL na 1 kg MDP2P, aby dostosować pH do 10,5, jak wspomniano w procesie?
3. Ponadto, czy wykonując ten krok w przyszłości, mogę pominąć H2O i kwas solny i użyć kwasu solnego w gazie do regulacji?
4. Jeśli w przyszłości skala zostanie rozszerzona, czy mogę usunąć końcowe działania dodane przez DCM? Na co to wpłynie? Co sądzisz o prostych krokach, które można podjąć w celu zwiększenia skali?
5. Wreszcie, jakiego rozpuszczalnika można użyć do rozpuszczenia białego proszku MDMA*HCL wytrąconego z kwasu solnego i przeprowadzenia rekrystalizacji?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Borohydryd sodu rozkłada się stosunkowo szybko w alkoholu metylowym. Roztwór metyloaminy w metanolu można rozcieńczyć alkoholem metylowym. Po reakcji redukcji należy wyekstrahować wolną zasadę rozpuszczalnikiem organicznym, a następnie odparować rozpuszczalnik i uzyskać brudną wolną zasadę, bardzo pożądane jest oddestylowanie wolnej zasady w próżni przed uzyskaniem soli. Rozcieńczyć wolną zasadę alkoholem i schłodzić tak bardzo, jak to możliwe, a następnie przepuścić gazowy chlorowodór do 5-6 ph przy dobrym mieszaniu.
 
Top