Question "Popcorn" M-30 (sprasowane 30mg klony oksykodonu) - czy ktoś ma dobrą recepturę?

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Zainwestowałem w całkiem niezłą prasę, sporą ilość "API" i MYŚLAŁEM, że mam wszystkie wymagane spoiwa i wypełniacze, ale nie mogę dowiedzieć się, co nadaje ten charakterystyczny smak "spalonego popcornu", o który proszą wszyscy moi klienci palący pigułki. Dla mnie jest to frustrujące, ponieważ smak ten nie pochodzi (o ile wiem) z API, ale raczej z jakiegoś wypełniacza lub cięcia. Ale, jak to mówią, "klient ma zawsze rację". Bez smaku, do którego przyzwyczajona jest baza klientów, na moim rynku te rzeczy poruszają się wolniej niż melasa w styczniu. Wszelkie porady będą OGROMNIE mile widziane! Jestem również otwarty na partnerstwa, współpracę i wszelkiego rodzaju relacje, które są wzajemnie sprawiedliwe. Dzięki!
 

Twinkie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, więc możesz zrobić dużo m30, ale nie masz klientów, czy co?
Woukd Just be interested in 30mg oxy for good price U can ckntact me If U want
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Spróbuj użyć bławatka w mieszance wiążącej może załatwić sprawę
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Kwiat kukurydzy? Genialne! Dziękuję! Eksperymentowałem ze skrobią kukurydzianą, z marnym skutkiem, ale kwiat kukurydzy może być dokładnie tym, czego potrzebuję. Cieszę się, że trafiłem na to forum.

Doskonały przykład tego, jak możemy uzyskać wizję tunelową w odniesieniu do projektu, a prosta umiejętność dotarcia do społeczności, zadawania pytań, burzy mózgów może zapewnić przełom, który może sprawić, że projekt będzie opłacalny, tak po prostu.

Jeśli to zadziała i będę w stanie wymyślić pożądany produkt końcowy, naprawdę chciałbym podziękować pieniężnym wyrazem mojej wdzięczności. Może da mi to szansę na przetestowanie nowego programu BB escrow, o którym czytałem!

Pytanie - zakładając, że wypróbowałeś tę formułę, czy miałeś jakieś problemy z dodatkiem kwiatu kukurydzy, który powodował, że gotowy produkt pozostawiał grube, wypukłe, ciemne czarne ślady podczas palenia? Z pewnością nie jest to problem, ale jestem ciekaw, czy jest to w ogóle problem, a jeśli tak, to jakie środki udało Ci się podjąć, aby złagodzić "ciężkie spalanie".

To wszystko spekulacje z mojej strony, ponieważ czytam Twoją wiadomość po raz pierwszy i nie będę w stanie przetestować tej teorii w laboratorium w ten weekend. Z pewnością będę Cię informował o postępach i DZIĘKUJĘ!
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/groups/reputable-vendor-suriv01-from-worldmarket-us-2-us-deals-only.96/
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mam kilka pomysłów, ale byłoby pomocne, gdybyś wymienił, czego już używasz, ponieważ pierwszą rzeczą, która przychodzi mi do głowy, jest celuloza. Ziarna popcornu zawierają około 5% (90% skorupki) (hemi)celulozy i nie odparowują ani nie topią się, tylko palą.
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Czy kiedykolwiek udało ci się uzyskać przepis? Jakiej prasy używasz, czy tdp 0 będzie działać? Do produkcji tabletek stałych?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Zastanawiałem się, czy istnieje forum poświęcone tabletkom do prasowania.

Wygląda na to, że na Breaking Bad jest sporo osób, które wiedzą dużo na ten temat, ale nie udostępniono żadnych szczegółowych informacji porównywalnych z innymi przewodnikami po syntezie leków, które można tu znaleźć, a przynajmniej żadnego szczegółowego opisu prasowania tabletek, takich jak 1 mg Alprazolamu, 2 mg Alprazolamu, M30 i tak dalej.
 
Top