Katynony sprzed zakazu. Nie można replikować. [Nagroda!]

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Zanim zacznę:

@mocnykutas, @oxoxoxo @$!$] i inne powiązane konta, których używa, aby nikomu nie pomagać. zamiast tego : "jak zrobione jest łatwe w Polsce bez sprzętu laboratoryjnego na dużą skalę 3 godziny" proszę STFU w tym wątku. znajdź inny, aby zawracać sobie głowę!

----------------------------------------------------------------

Wciąż mam tu trochę rzeczy sprzed bana (kupiłem kilka k's ostatniego dnia przed banem.

Po tych wszystkich latach (około 4,5 lub więcej, nadal przewyższają wszystko 3/4 mmc na rynku obecnie, w
każdy możliwy sposób.


----------------------
Mam nadzieję, że Heissi(@HEISENBERG) może nieco obniżyć ogranicznik szybkości i włączyć również wyszukiwanie 3-literowe, czego bardzo brakuje, ponieważ prawie wszystkie rozpuszczalniki, substancje itp. są 3-znakowe.
---------------------

https://imgur.com/zAxPvie


Nie widziałem tutaj nikogo, kto używałby tych rzeczy, ani nie widziałem ich na "scenie" w Holandii.

Przyjrzyj się bardzo dobrze (struktura, pełnia itp.).


https://imgur.com/pqDXvYS

O rany, okropne

https://imgur.com/0l2ghjE

i jeszcze raz

https://imgur.com/3CuE8Vz


----------------------------------------------------
Teraz "zabawna" część
---------------------------------------------------

To jest mniej więcej to, co dostaję (w szczęśliwy dzień)


https://imgur.com/ropYLCl

Cóż, są ładne. I cieszę się, że nauczyłem się tych rzeczy i otrzymałem pomoc od was, a teraz w końcu mogę coś wyprodukować.

https://imgur.com/HliO75A

Kolejny

-------------------------------------------------

Poniższy jest najbliżej (nie wiem jak, kilka błędów i rzeczy poszło nie tak, ale to był szczęśliwy dzień).
(z wyjątkiem faktu, że NIC nie robi. Prawdopodobnie można go ponownie wykorzystać jako bromoketon
:ROFLMAO:


https://imgur.com/dwPWkk9


------------------------------------------------


Co było innego w tych rzeczach w tamtych czasach (wierzę, że kiedy Chińczycy je produkowali, a czasami dostawałeś rzeczy, które smakowały jak kocie szczyny, ale nawet te kocie szczyny działały lepiej niż cokolwiek dzisiaj.

Czytałem gdzieś o jakimś enancjomerze, izomerach, racemicznym czymkolwiek (lub tak),
lub używali różnych rozpuszczalników i / lub używali amoniaku... najbardziej dzikie historie).


----------------------------------------
Kto coś wie?
-----------------------------------------------

Wyzwanie

Moim celem jest stworzenie rzeczy sprzed zakazu. Najwyraźniej są jakieś brakujące linki, informacje ukryte lub nie udostępnione (celowo)


TEN, KTÓRY WIE JAK, I PODA MI OPIS (do negocjacji), I JEST W FAKCIE REPRODUKOWALNY, NAGRADZANY JEST 1250 EURO.
 
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
HIGGS we własnej osobie! Dziękujemy za szybką odpowiedź

Tak, ale tutejsze laboratorium sprawdza tylko "obecność". Co mogę zrobić sam, mając wszystkie popularne odczynniki testowe. Nie ma tu laboratorium, w którym mógłbym po prostu powiedzieć "yo can you analyze it for me and send me outcome". Nawet tutejsi kryminalistycy nie mogą tego zrobić. Nie mogą nawet wykryć tego w wypadkach samochodowych
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie, ale zgaduję, że prawdopodobnie jest to po prostu ten sam 3-mmc bez wymyślnego rozdzielania izomerów lub czegoś podobnego. Prawdopodobnie ma to związek ze sposobem, w jaki został zsyntetyzowany i sposobem, w jaki został umyty lub rekrystalizowany. Może niektóre ze starych rzeczy również się utleniły, co nadało im inną teksturę. A tak przy okazji, jesteś z UE?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Dzięki. Tekstura nie uległa zmianie.
Co więcej, worki są zamykane próżniowo.

Tak, to jest moje pytanie 😄


Co do drugiego pytania: czytaj między zdjęciami 🤔😉
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
poproś o pomoc z ekspertem syntheisi na forum sir u będzie wiedział jak zarobiłem i zarobiłem pieniądze stracę czas
Wiem, że można zarobić xD Berlin 777 może albo btcboss2022 on ci pomoże za darmo xD, może ma dużo czasu albo kto akurat za pomoc w produkcji mety np. ma cenę 25k$. Jak masz to po co chcesz syntetyzować xD Bracie jakbym miał pomagać wszystkim z tego forum to bym życie stracił. Jestem tu tylko obserwatorem, nie biorę udziału w żadnych dyskusjach i jestem fanem filmiku grupy bb, to wszystko.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Wiesz, że napisałeś najdłuższą odpowiedź?


Nie potrzebuję pieniędzy. Chcę się uczyć i dobrze bawić. Piszę również oprogramowanie open source, które jest używane za darmo przez tysiące osób (które również potrzebują wsparcia), a wszystko to w moim wolnym czasie.

Być może na tym polega różnica 🤫
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Cóż, zgodnie z tym, co wiadomo, Dragon Eric (tak, ten, który "później stał się oszustem" / długa historia najwyraźniej konta zostały przejęte bla bla bla...) i inni główni dostawcy z Chin nigdy nie dostarczali czystego 4mmc, to była mieszanka.

Pamiętam, że czytałem post na innym ulu, gdzie Eric najwyraźniej przypadkowo (lub celowo) udostępnił pewne informacje, które zostały szybko usunięte. Podając proporcje 70/20/10 i 80/20. Od tego czasu trwała debata na ten temat. Nie mogę sobie przypomnieć, o co dokładnie chodziło. Mogę spróbować poszukać starej rozmowy, jeśli to komuś pomoże.

Jeśli ktoś pamięta, kiedyś sprzedawali wersje Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "takie same", ale nieco inne.

Podobno "Eric formula" została wystawiona na sprzedaż po bardzo wysokiej cenie kilka lat temu, nie jestem pewien, czy była prawdziwa, czy tylko kolejny oszust.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Widziałem również, że ktoś powiedział, że 4mmc z Chin nie był czysty, ale podobno był zmieszany z 3mmc, jednak nie mam źródła, aby to potwierdzić.

Ale sprawdziłoby się, gdyby teraz nic nie mogło pokonać chińskiego mefedronu, nie jestem chemikiem, ale co jest teraz tak innego niż wcześniej?

Myślę, że można teraz stworzyć produkt o bardzo wysokiej jakości, tak jak wcześniej.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
To jest identyczne z "czerwoną i czarną" metą w USA. Gówno z lat 90-tych było bardziej szalone niż cokolwiek dzisiejszego, co robi piekielną różnicę
 

hotdogfrenchfries

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Czy już to przeanalizowałeś? Może wypróbować Kykeon Analytics?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC to mieszanka 3/4MMC, ale w rzeczywistości uważam, że ludzie wolą 3MMC, ponieważ ludzie chcą bardziej odczuć stymulację niż szybkie, spokojne efekty czystego meph, również widzę, że niektórzy ludzie szukają nauczyciela, jestem byłym chemikiem z dużym doświadczeniem, jeśli ktoś jest zainteresowany, może mnie PM.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Widziałem też gdzieś te informacje, ale czy 3mmc nie jest szybsze? 4mmc ma o wiele więcej stymulacji, ale nie jest szybki.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
3mmc jest bardziej jak meth, podczas gdy 4mmc jest bardziej jak mdma
 

MarzipanDreams

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 17, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Tak, to nie tylko teoria, to zostało udowodnione podczas acetylowania toulenu chlorkiem propionowym, otrzymana mieszanina ketonów to 80-90% 4MPF, a druga to 3MPF, jeśli nie zostanie oczyszczona w celu rozdzielenia enancjomerów i użyta jako taka, otrzymany mefedron jest mieszaniną izomerów.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28

Attachments

  • kX4Yyoup0A.jpg
    kX4Yyoup0A.jpg
    169.2 KB · Views: 55
  • bOylJDTkIt.jpg
    bOylJDTkIt.jpg
    134.8 KB · Views: 57
  • mCZ0FQOhPS.jpg
    mCZ0FQOhPS.jpg
    171.4 KB · Views: 42
  • w37MFVTGpO.jpg
    w37MFVTGpO.jpg
    84 KB · Views: 39
  • W0PrLhxVaA.jpg
    W0PrLhxVaA.jpg
    120.7 KB · Views: 55

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Synteza 3MMC jest podobna do syntezy 4MMC, tylko produkt wyjściowy jest podstawiony. Próbowałeś 4MMC? Myślę, że nie ma sensu robić 3MMC, skoro można od razu zrobić 4MMC.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Dziękujemy za odpowiedź.
Tak. Zrobiłem oba. Ale ze względu na problemy z dostępnością 2b3m obecnie robię 4mmc.

Jednak nie zbliża się nawet do powyższego produktu.
 

leopard12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nie widzę obrazków, czy ktoś jeszcze ma ten problem?
 
Top