Katynony sprzed zakazu. Nie można replikować. [Nagroda!]

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Cóż, zgodnie z tym, co wiadomo, Dragon Eric (tak, ten, który "później stał się oszustem" / długa historia najwyraźniej konta zostały przejęte bla bla bla...) i inni główni dostawcy z Chin nigdy nie dostarczali czystego 4mmc, to była mieszanka.

Pamiętam, że czytałem post na innym ulu, gdzie Eric najwyraźniej przypadkowo (lub celowo) udostępnił pewne informacje, które zostały szybko usunięte. Podając proporcje 70/20/10 i 80/20. Od tego czasu trwała debata na ten temat. Nie mogę sobie przypomnieć, o co dokładnie chodziło. Mogę spróbować poszukać starej rozmowy, jeśli to komuś pomoże.

Jeśli ktoś pamięta, kiedyś sprzedawali wersje Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "takie same", ale nieco inne.

Podobno "Eric formula" została wystawiona na sprzedaż po bardzo wysokiej cenie kilka lat temu, nie jestem pewien, czy była prawdziwa, czy tylko kolejny oszust.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Widziałem również, że ktoś powiedział, że 4mmc z Chin nie był czysty, ale podobno był zmieszany z 3mmc, jednak nie mam źródła, aby to potwierdzić.

Ale sprawdziłoby się, gdyby teraz nic nie mogło pokonać chińskiego mefedronu, nie jestem chemikiem, ale co jest teraz tak innego niż wcześniej?

Myślę, że można teraz stworzyć produkt o bardzo wysokiej jakości, tak jak wcześniej.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC to mieszanka 3/4MMC, ale w rzeczywistości uważam, że ludzie wolą 3MMC, ponieważ ludzie chcą bardziej odczuć stymulację niż szybkie, spokojne efekty czystego meph, również widzę, że niektórzy ludzie szukają nauczyciela, jestem byłym chemikiem z dużym doświadczeniem, jeśli ktoś jest zainteresowany, może mnie PM.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Widziałem też gdzieś te informacje, ale czy 3mmc nie jest szybsze? 4mmc ma o wiele więcej stymulacji, ale nie jest szybki.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
3mmc jest bardziej jak meth, podczas gdy 4mmc jest bardziej jak mdma
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Niedawno wysłałem próbkę samodzielnie wyprodukowanego mefedronu do laboratorium, a jej wynik wyniósł 93%, co sugeruje wyższą czystość niż w przypadku komercyjnej próbki preban.

Więc teraz jestem jeszcze bardziej zdezorientowany, ponieważ smakuje tak miękko, nie ma uderzenia w gardło, efekty są mniejsze. Bez wahania zamieniłbym 1 kg na 250 g (tak, aż taka różnica)

Chociaż naprawdę można by pomyśleć, że cząsteczka == cząsteczka.

Prawie zaczynam myśleć, że tak poszukiwane efekty mogą być spowodowane zanieczyszczeniami lub produktami ubocznymi 😅 teraz TO byłby paradoks
 

Jantje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Czy rozróżnili rzeczywisty mefedron od jego izomeru? Mam wrażenie, że zsumowali je jako ten sam produkt...
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Tak, za pierwszym razem wysłałem 3-mmc, a tym razem 4-mmc. Bardzo dobrze się rozróżniają.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
BONGIv90KE UMvLu8hr2b SF1dBHX6WJ 6v7iJoWLZb 8CXuYGbxUt 0Qn5J6vGcY
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Gdzie wykonałeś ten test laboratoryjny?
 
Top