Pre-Silkroad

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Czy ktoś pamięta te fora, na których odbywał się otwarty handel narkotykami i płaciłeś paypalem/WU sprzed czasów darknetu? opreview, ratethesource (bleh) i tak dalej?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Czy The Farmers Market nie był jednym z pierwszych? Myślę, że istniał jeszcze przed kryptowalutami.
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Farmers Market, mól książkowy (klub?). W tamtych czasach zajęło mi dużo czasu, aby uzyskać dostęp do tych rynków. Nigdzie nie było tak łatwo jak dzisiaj. Znalezienie tych ukrytych miejsc było prawdziwą przygodą.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Czy mól książkowy był rynkiem narkotykowym
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Nie pamiętam dokładnie. Wiem, że uzyskałem do niego dostęp zadając pewne pytania za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej, a następnie skontaktował się ze mną administrator, który przeprowadził kilka rozmów i ostatecznie otrzymał link z zaproszeniem. Było to coś w rodzaju ukrytego forum z szeroką gamą sprzedawców i cenami na najwyższym poziomie. Pamiętam dużą różnorodność narkotyków i (niejasnych) RC. Myślę, że forum zostało zamknięte w 2010 roku, a ja byłem jego członkiem tylko przez kilka miesięcy.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Fajnie, myślę, że te oryginalne rynki były najważniejsze dla tego, co mamy dzisiaj
 
Top