Pozyskiwanie liści koki

RoxxyHeart

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nie szukam linku/źródła, chyba że jest to dozwolone? (nie jestem pewien, jakie są zasady w tym zakresie).
Czy jest to wykonalne z USA? Zdaję sobie sprawę, że wydajność wynosi około 0,5% masy suszonych liści, ale intryguje mnie perspektywa posiadania tak czystego produktu. Czy ktoś próbował (wielu) syntetycznych metod? Jaka była wydajność? Koszt?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Roxxy, jestem ciekaw. Czy można legalnie uprawiać rośliny Coca w Stanach Zjednoczonych? Możemy tutaj legalnie uprawiać mak afgański. Nie możemy tylko ścinać cebulek w celu pozyskania żywicy. Śmiałam się, ponieważ na podwórku mam kilka rosnących roślin, a tuż obok nich bardzo piękną i trującą bieluń. Uwielbiam piękne, płynące rośliny, które zmieniają umysł lub ciało.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jeśli problemy z surowcami są inne, podobne do efektu i całkowicie syntetyczne substancje, z prostą syntezą. Na przykład 4-metylometkatynon
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
To było moje marzenie od wielu lat! Nie robiłem tego od prawie 20 lat, bo to po prostu do bani w porównaniu do dawnych czasów! To pewnie dlatego, że zmienili chemikalia używane do jego produkcji. Nie wiem, czy ktoś pamięta dawne czasy, kiedy robiłeś linię i miała ona prawie lekarski smak. Potem siedziało się tam i rozmawiało godzinami LOL. Pamiętam, jak wszyscy próbowali mówić w tym samym czasie, hahaha, co za zabawa. Ale potem jakby zmienili eter na olej napędowy czy coś takiego. Ohyda. Więc wielu facetów po prostu przerzuciło się na palenie. Ja po prostu przestałem. Cóż, miałem bardzo poważny wypadek dzięki pewnej szalonej suce i zostałem wprowadzony w świat Oxycontinu. Zły, zły świat!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Hi Is More Łatwiej jest spróbować oczyścić produkt. Niektórzy ludzie przestają używać, ponieważ zła jakość w ostatnim czasie jest lepsza, ale nie puré najczęstszym fałszerstwem jest lewamizol i fenacetyna lewamizol jest trudniejszy do ekstrakcji. spróbuj z alkoholem 96% + y lewamizol jest mniej rozpuszczalny niż kokaina, tracisz produkt, ale zyskujesz jakość. fenacetyna jest łatwiejsza, wystarczy użyć puré aceton kokaina que s nierozpuszczalna w acetonie. a liście koki i roślina są nielegalne w stanach. kwiat maku też.
 
Top