Ekstrakcja psylocybiny i psylocyny z grzybów

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
świetne wyjaśnienie! gratulacje, wykorzystam to, gdy moje grzyby wkrótce dorosną.
Mam pytanie, czy jest jakaś różnica między ekstrakcją lodowatym kwasem octowym a ekstrakcją alkoholem? W moim przypadku trochę trudno jest uzyskać lodowaty kwas octowy. z góry dzięki!
 

autodidact6

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Nie mam pojęcia, o czym mówisz, poza ekstrakcją alkoholu ....i nie jestem chemikiem, jestem tylko kolejnym hipisem próbującym rozgryźć rzeczy.dzięki z góry!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tak, zakładam, że ekstrakcja GAA przekształca go w 4-aco- dmt, czyli octan 4-ho-dmt. Ekstrakcja alkoholem pozostawia alkohol (którym jest naturalnie).
Jeśli średnia dawka psylocyny/psilocybiny wynosi ... 20 mg, nie rozumiem, jak można to uzyskać na kawałku czegokolwiek wielkości tabletki lsd
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nie jestem chemikiem. Zamiast tego mógłby powstać 4-ho-dimetylotryptamid. Widzę, że są odniesienia do kwasów karboksolowych tworzących N,n-dimetylotryptamid i reakcji kwasu karboksolowego z aminą i amidem
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mam kilka pytań dotyczących tych technologii.

Po pierwsze, technologia kwasowo-zasadowa daje psylocynę. Moje pytanie brzmi: grzyby produkują zarówno tę, jak i psylocybinę w owocach, jeśli ekstrakcja odbywa się poprzez A do B, czy nie zawierałaby ona spektrum tryptamin Inc beatosicin?

Po drugie, trzymając się technologii A do B. Czy synteza nie jest bardziej produktywna, jak użycie technologii TIHKAL Shulkina do wytworzenia związku wyrwanego z grzybów, oczywiście wymaga więcej umiejętności / zdolności. Mimo to wydajność byłaby większa niż w przypadku ekstrakcji, a syntezator wyprodukuje tylko wybrany związek!

Po trzecie, dotyczy to ekstrakcji alkoholem. Jestem pewien, że wiele osób tutaj będzie zaznajomionych z tą bzdurną ekstrakcją alkoholową "Crystals Of The Gods", która twierdzi, że daje kryształy psylocyny!
Chodzi mi o użycie nalewki alkoholowej w shotach z galaretki, teraz jest to świetny sposób na przekształcenie tej ekstrakcji w użyteczny produkt. Kiedy po raz pierwszy zająłem się mikologią i chemią mniej więcej w tym samym czasie jakiś czas temu, byłem tak zirytowany marnowaniem moich cennych grzybów na tak bzdurną, kłamliwą technologię, twierdząc, że otrzymuję krystaliczny produkt.

Dzięki za przewodnik, generale! Wyjaśnia wszystkie te rzeczy jasno i zwięźle.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nie jestem chemikiem. Zamiast tego mógłby powstać 4-ho-dimetylotryptamid. Widzę, że są odniesienia do kwasów karboksolowych tworzących N,n-dimetylotryptamid i reakcji kwasu karboksolowego z aminą na amid. . Napisałem to wczoraj i nie zostało wysłane
@Mr Gonzo, zakładam, że A/B de'phosporlate psilocybin i ani baocystin, jeśli twój żołądek to robi, to A/B z pewnością by to zrobił. Baocystyna nie jest często wykrywana w grzybach psilocybinowych. Na pewno nigdy nie słyszałem o niej w cubensis. P. Baocystis i azurescens tak, ale ci miłośnicy drewna na drzewie filogenetycznym nie są nigdzie w pobliżu cubensis. W obecnym rozumieniu Psilocybe są tak daleko od siebie, jak to tylko możliwe
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Jestem kretynem haha, nie jestem też chemikiem Frit Buchner. Jestem na drugim roku studiów chemicznych i nie zdałem tego letniego egzaminu i muszę ponownie zdawać cały rok, ale najwyraźniej dobrze się nauczyłeś. Przysięgam, że to są rzeczy, które powstrzymają mnie przed zaliczeniem studiów z przyzwoitą oceną.
Teraz patrząc na to, co mówiłem, ładunek na fosforanie zostanie odłączony podczas ekstrakcji. Doceniam, że błąd stał się oczywisty, ponieważ w ten sposób czasami się uczymy, zamiast eksplodować na mnie laboratorium!

Podobnie jak w przypadku większości pytań i odpowiedzi, odpowiedzi prowadzą do większej liczby pytań, zwłaszcza gdy pytanie nie było poprawne na początku. W jaki sposób psilocybina zostałaby wyekstrahowana z masy biologicznej, czy byłaby to ekstrakcja bezpośrednio do bazy?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Wiesz, że nigdy nawet nie rozważałem pomysłu mechaniki ekstrakcji, ale widzę, że psylocyna jest bardzo rozpuszczalna w etanolu i ledwo rozpuszczalna w wodzie, więc jest to ekstrakcja bazowa, przy użyciu alkoholu i wyraźnie byłby to zły wybór rozpuszczalnika do ekstrakcji (dla bazy) następnie jest psilocybina ester fosforanowy, jest rozpuszczalny w wodzie, ledwo rozpuszczalny w etanolu i stabilny i tworzy kryształy według kilku wiarygodnych relacji. 🤔 Przypuszczam, że fumerat lub inna sól kwasowa byłaby rozpuszczalna w wodzie i również tworzyłaby kryształy, co byłoby ekstrakcją "prosto do kwasu". Daje do myślenia. Oczywiste jest, że po 2 ekstrakcjach etanolem należałoby albo zneutralizować fosforany, albo przeprowadzić ekstrakcję wodą. Zawsze robiłem ekstrakcję wodną przy trzecim zaciągnięciu, a kiedy uderzał w alkohol, gdy je łączyłem, tworzył mętny, nieapetyczny koktajl błotny....
PÓŹNIEJ JEDNEGO DNIA natknąłem się na OGROMNĄ FURTĘ dużych śmieszków (Gymnopilus spectacles w tamtym czasie, ale ostatnio wykonano wiele prac genetycznych nad tym rodzajem, których nie czytałem), które są aktywne w USA i mają zielone siniaki, ale europejski odpowiednik Gymnopilus junonius nie jest aktywny. W każdym razie, byłem wtedy biedny, ale Gymnopilus są notorycznie gorzkie, więc wysuszyłem je w suszarce i wykonałem ekstrakcję wodną na 45 gramach suszu (równowartość 1 funta świeżego), ponieważ nie są one zgłaszane jako bardzo silne. Przez pierwszą godzinę leżałem na kanapie, czując się, jakby dźgano mnie po całym ciele gorącymi szczypcami, zanim udało mi się uzyskać 3-4 gramy cubensis. To były trudne czasy. NIEPOTRZEBNIE mam więcej negatywnych historii niż pozytywnych o grzybach psilocybinowych. Za bardzo ich nadużywałem. Brałem je we wtorek, siedziałem w domu, piłem piwo i oglądałem telewizję. Potknąłem się na grzybach prawdopodobnie 75 razy w pierwszym roku, w którym udało mi się je wyhodować. Proponuję zachować grzyby na specjalne okazje, najwyżej kilka razy w roku.
Ekstrakcja jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Pojawia się w 20 minut zamiast czekać godzinę. Grzyby są bogate w chitozan, pancerz homara. Który jest trudny do strawienia i może powodować ból brzucha lub biegunkę, co jest do bani, gdy się potykasz. Niejedzenie owocników (niektórzy mówią, że sporokarpów) to świetny plan. Wiele osób próbowało szczepów P.cubensis, które są łatwe w uprawie, ale silniejsze gatunki kochające drewno są znacznie twardsze i mają okropny smak. Jak jedzenie gałązek nasączonych kocimi szczynami. Trzeba naprawdę tego chcieć, by przełknąć kilka gramów tego czegoś
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Przeskakując komentarz dotyczący ekstrakcji, choć jest on bardzo interesujący i zwięzły, to najciekawsze są komentarze dotyczące negatywnych skutków spożywania grzybów. Jak wspomniałem, jedzenie grzybów jest drogą, aby chcieć czystego związku, wierzę, że synteza jest drogą do tego.

Zjadłem tak wiele grzybów, że myśl, nawet gdy piszę, wywołuje u mnie wymioty i mdłości, moim sposobem na obejście są suszone owoce sproszkowane na drobno i zapakowane w podwójne czapki zerowe, z których każda mieści od grama do 0.7 g. nie ma bezpośredniego smaku, a drobny proszek szybko reaguje, nawet to ma smak grzybowy, będąc chorym na wszystkie dolegliwości, których nie chcesz potknąć się o kulki.

Moje grzyby to czapki wolności notorycznie silne, a P.cyans falista czapka to kolejny silny grzyb. Kapelusze Liberty mogą powodować rozstrój żołądka, ale paraliż miłośników drewna jest powszechny i może przerazić najbardziej doświadczonego psychonautę, ale żelowe czapki Double Zero wyglądają jak pigułki dla koni, ale dobrze wykonują swoją pracę.

Inną moją przeszłością jest przyjmowanie 7 g cyanów z 2 lub 3 dobrymi tabsami, to rozwali ci głowę. To coś, czego nigdy nie radzę nikomu próbować, nawet jeśli czujesz się silny. Osobiście jest to górna granica mojego zastosowania i jest to coś, do czego przygotowuję się nawet z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. W dzisiejszych czasach nawet kapsle mushies to dla mnie za dużo, aby myśleć o przyjmowaniu ze względu na wspomnianą reakcję wymiotną, kwas miłości może przyjmować głupie ilości i długotrwałe stosowanie, ale uwielbiam tripowanie, gdybym mógł mieć tripowanie na dobrym kwasie jako moją rzeczywistość, zrobiłbym to!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tak, to szalone ilości. Mniejsze ilości pozbawiają mnie przytomności. Dziwne jest dla mnie to, że magiczne grzyby mają charakterystyczny zapach. Jest niepowtarzalny. Najlepiej mogę go opisać jako świeżo skoszone pole i kocie szczyny. Od około 12 lat zrezygnowałem z narkotyków halucynogennych. Nie zbieram już nawet grzybów, kiedy je widzę. Jestem TI na Shroomery.org, ale rzadko już odwiedzam tę stronę
 

lilscum90

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Czy kiedykolwiek próbowałeś herbaty cytrynowej? Zdecydowanie pomaga w niektórych negatywnych skutkach ubocznych ich spożywania, a także działa znacznie szybciej
 

itsead

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Właśnie trafiłem na tę stronę i bardzo dziękuję za ten przewodnik!

Hm, więc z mojej wiedzy większość psylocyny powinna już zostać przekształcona w psylocybinę podczas procesu suszenia.
Proszę, popraw mnie, jeśli się mylę.
https://www.oregon.gov/oha/PH/PREVENTIONWELLNESS/Documents/Stability%20of%20Psilocybin%20and%20Analogs.pdf

Mam przyjaciela pracującego nad ekstrakcją czystej wody przy użyciu różnych metod (tanich) ultradźwiękowych itp. w stylu destylacji próżniowej lemon-tek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Wiem, że dephosforlacja psylocybiny do psylocyny jest bardzo łatwa i zachodzi w żołądku podczas jedzenia grzybów, a także wiem, że psylocyna jest słabo rozpuszczalna w wodzie, ale bardzo dobrze rozpuszczalna w alkoholu. Ekstrakcja grzybów do wody nigdy nie działała w moim przypadku. Jedyną metodą, którą uznałem za wysoce skuteczną, była ekstrakcja do najsilniejszego etanolu, jaki mogłem uzyskać, przy czym konieczne było również łagodne podgrzanie, a następnie skoncentrowanie go poprzez odparowanie. Można było skoncentrować go do postaci silnego eliksiru, ale jeśli włożyłem go do zamrażarki i skrystalizowałem, kryształy nie przetrwały zbyt długo na świeżym powietrzu
 

itsead

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej Frit, dzięki za odpowiedź. Wkrótce powinniśmy wypróbować 90% etanol. Czy modyfikujesz również PH (myślę, że przy około 3,5 niebieskie zabarwienie zostaje zatrzymane) i czy używasz jakiegoś rodzaju wytrząsarki / miksera / homogenizatora? i czy próbowałeś również mycia acetonem?

ps. Z tego co wiem Psilocin jest również bardzo(!) wrażliwy na światło (a także tlen). Więc w zależności od czasu przetwarzania, być może należy użyć laboratorium oświetlonego podczerwienią i brązowego szkła, a nawet suszenie powinno odbywać się w całkowitej ciemności.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Zawsze miałem wrażenie, że to zły pomysł i niezbyt praktyczny ze względu na delikatną naturę psilocybiny/psilocyny. Mój problem polegał na tym, że zawsze chciałem zjeść sporą ilość grzybów, ale nie byłem w stanie dobrze poradzić sobie z obciążeniem żołądka - próba dostania się na wycieczkę z rozstrojonym żołądkiem, który czuje się, jakby się gotował, nie jest zbyt zabawna. Zwykle rujnowało mi to doświadczenie.

Jedna z najlepszych rad, jakie otrzymałem na temat jedzenia grzybów. Pomaga oczywiście być na czczo. W każdym razie, grzyby powinny być suche jak kość, tak aby łodyga trzaskała jak kość kurczaka. Zmiel grzyby na drobny proszek za pomocą młynka do kawy/blendera. Wymieszaj proszek grzybowy z dużą porcją soku pomarańczowego i wypij to gówno. Początek zajmie około 30 minut, początek jest szybki, co jest dobrą rzeczą, jak sądzę, ponieważ nadejście jest zwykle najgorszym i jedynym niewygodnym / podatnym na niepokój okresem doświadczenia. Brak obciążenia żołądka, dobry, czysty trip... uderza od razu. Od tego czasu nie miałem żadnych złych ani nieprzyjemnych doświadczeń, które naprawdę pamiętam. Mam więc nadzieję, że ktoś uzna tę radę za równie przydatną jak ja.

Trzymajcie się wszyscy - szczęśliwego tripowania o7
 
Top