Polecam metodę pierwszej syntezy METH, mam wszystkie odczynniki!

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Pozdrowienia dla innych hiveminds!

Wkrótce rozpocznę moją podróż do gotowania mety. Mam dostęp do większości potrzebnych odczynników, takich jak efedryna, pseudo,
Problem polega na tym, że mam niewielką lub żadną wiedzę chemiczną i będzie to moja pierwsza synteza.
jest to wykonalne dla kompletnego nowicjusza, a jeśli tak, to którą metodę syntezy polecacie? Czy powiedziałbyś, że trasy racemiczne - p2p z
n-metyloformamid, "reakcja Leuckarta" lub P2P przez redukcję NaBH4 byłyby trudniejsze, ponieważ w ich przypadku muszę użyć chiralnego katalizatora do wykonania etapu uwodornienia iminy?
ponieważ potrzebuję odpowiedniej stereochemii - D-met. Czy potrzebowałbym również tego samego sprzętu do wszystkich metod syntezy, jak pokazano w poście?
syntezy, jak pokazano w tym poście:
czy nie jest to potrzebne w przypadku efedryny?

Byłbym bardzo wdzięczny za radę w tej sprawie i za pomoc podczas operacji syntezy.Postaram się nagrać proces i przesłać tutaj.
spróbuję nagrać proces i przesłać tutaj, ponieważ dzięki filmom łatwiej się uczyć.

PS: preferowane są metody dające produkcję na średnią/dużą skalę.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jaki jest cel tworzenia tego tematu? Czy nie ma wystarczającej liczby tematów dotyczących syntezy metamfetaminy?
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Celem jest otrzymanie rekomendowanej metody mając na uwadze, że mam wszystkie dostępne odczynniki.Większość użytkowników tutaj musi wybrać konkretną metodę syntezy, ponieważ mają dostęp tylko do efedryny, na przykład.Która z tych metod byłaby łatwiejsza do osiągnięcia celu? Również znaleźć kogoś, kto jest chętny do udzielania porad podczas procesu syntezy, ponieważ jestem nowicjuszem.Możesz zamknąć wątek, jeśli uznasz go za obraźliwy, sir.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Wszystkie metody zostały już opisane. Wszystkie są zalecane. Musisz wybrać to, co działa dla Ciebie. Jeśli nie masz doświadczenia w syntezie, ale masz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć syntezę, po prostu napisz do któregokolwiek z ekspertów.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Po prostu pomyślałem, że niektóre mogą być bardziej odpowiednie dla początkujących niż inne. W każdym razie, dzięki za ser wejściowy!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Czy możesz podać pełną listę odczynników?
Niektóre efedryny wymagają również rozdzielenia izomerów. Co to jest efedryna?
Ten sprzęt może być używany, ale może istnieć inny sprzęt
Potrzebuję szczegółów, pełnej listy odczynników i innych warunków, pomieszczeń, objętości. Możesz porozmawiać tutaj lub napisać PM
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
A jeśli jesteś z Europy i potrzebujesz prekursorów, polecam sprzedawcę Constantylious

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?members/constantylious777.121/#resources
 
Last edited by a moderator:

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Bardzo przydatny wkład, czapki z głów!
 
Top