Rekrystalizacja metamfetaminy

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Myślę, że to D-metyl. Nie jestem chemikiem i nigdy tego nie analizowałem, ale to powinien być ten.

2. Używając acetonu i wody, około 20g metylu, używam 1dl acetonu i podgrzewam go tuż przed temperaturą wrzenia. Następnie używam średnio 8 - 9,5 ml wody i dobrze mieszam, aż prawie cała meta się rozpuści.
Następnie przykrywam folią aluminiową i folią spożywczą i owijam pojemnik ręcznikiem kuchennym, aby spowolnić proces chłodzenia.

3. W tej chwili pozostawiam do ostygnięcia na 4 do 6 godzin na świeżym powietrzu, w zależności od ilości (10 - 20 g).
Następnie albo zbieram odłamki przed kontynuowaniem procesu chłodzenia w lodówce (moja jest ustawiona na 3°C), a następnie w zamrażarce, albo wkładam całość bezpośrednio do lodówki, a następnie do zamrażarki...
Jeśli pozwolisz mu ostygnąć tylko w temperaturze pokojowej, stracisz dużo produktu.
Kontynuuj chłodzenie zgodnie z opisem, aby odzyskać jak najwięcej produktu.
Gdy przestaną tworzyć się kryształy, odparuj ciecz, aby odzyskać jak najwięcej produktu.

Zwykle zbieram kryształy powstałe w temperaturze pokojowej przed włożeniem ich do lodówki, ponieważ chłodzenie w lodówce jest szybsze, więc kryształy stają się mniejsze.

Voilà, mam nadzieję, że odpowiedziałem na twoje pytanie....
W przeciwnym razie powiedz mi.

Dzięki
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Witam,


Mam ten sam problem i naprawdę mam nadzieję, że mógłby mi Pan pomóc.

Mam również d-met i używam pańskiej metody i odniosłem sukces za jednym razem. Po powtórzeniu procesu z tą samą metą wciąż mam ten sam problem. Jeśli mógłbyś mi coś doradzić, byłbym bardzo wdzięczny!

Podczas krystalizacji kryształy przyklejają się do boku zlewki i po zakończeniu wyglądają jak mdma. Nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje i zastanawiam się, czy kiedykolwiek miałeś ten sam problem. Jeśli tak, co zrobiłeś, aby go rozwiązać? Powtarzałem proces wiele razy, ale wciąż otrzymuję te same wyniki. Każda rada jest mile widziana!
 
View previous replies…

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tak, użyłem bezwodnego acetonu, ale używam zwykłej wody z kranu.

(Używam wszystkich podanych proporcji)
Krok 1. Rozpuszczam metamfetaminę we wrzącej wodzie i mieszam do całkowitego rozpuszczenia. (Tak, dodaję całą wodę za jednym razem).

Krok 2. Na osobnej patelni podgrzewam aceton do około 50 stopni Celsjusza i dodaję do mieszaniny meta/woda.

Krok 3. Mieszam i pozwalam temperaturze wzrosnąć do 52-55 stopni, aż zacznie bulgotać.

Krok 4. Przecieram wszystko przez filtr, przykrywam folią aluminiową i spożywczą i odstawiam na 4-6 godzin w temperaturze pokojowej (około 20 stopni Celsjusza).

Krok 5. Wkładam całą zlewkę do lodówki na około 12 godzin, a następnie zamrażam na kolejne 12 godzin.

Dzięki za szybką odpowiedź! Mam nadzieję, że uda nam się to rozwiązać
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Rozpuszczasz metamfetaminę we wrzącej wodzie? Dlaczego?
Nigdy tego nie próbowałem, więc nie mogę powiedzieć, czy to błąd.
Powinieneś spróbować umieścić produkt i aceton razem w odbiorniku, takim jak zlewka lub łuk (pomyśl, aby zmiażdżyć metę tak drobno, jak to możliwe, aby proces był szybszy) i podgrzać roztwór mety / acetonu tuż powyżej temperatury wrzenia acetonu, która powinna wynosić 55-56 ° C.
Następnie wlej wodę (należy użyć wody destylowanej, ponieważ nie robimy nic innego niż oczyszczanie przez rekrystalizację).
Ale dodawanie wody to na przykład 7 - 8 ml najpierw, a następnie mieszaj i poczekaj, aż temperatura osiągnie 53-55 ° C, aby można było dodawać kroplami wodę, aż prawie wszystkie krystaliczne metale zostaną rozpuszczone.
Jeśli dodasz więcej wody niż to konieczne, produkt zostanie utracony.
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kiedy zaczynałem, postępowałem dokładnie według przepisu, ale miałem trudności z rozpuszczeniem mety, gdy była zmieszana z acetonem.

A kiedy w końcu rozpuściłem metę, zajęło mi to tyle czasu, że wiele acetonu wyparowało.

Zastosowałem więc opisaną przeze mnie metodę i odniosłem sukces za jednym razem, ale potem nadal zawodziłem, więc wrócę do twoich rad.

Czy kiedykolwiek miałeś trudności z rozpuszczeniem mety? A jeśli dużo acetonu wyparuje, co zrobić?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Cześć, nie rozumiesz co twórca wątku ma na myśli. 1. Umieść metamfetaminę i aceton w zlewce i podgrzej do temperatury 55-56 stopni, aby doprowadzić do wrzenia (nie musisz czekać, aż metamfetamina rozpuści się w acetonie) 2. Dodaj wodę (musi to być woda destylowana lub dejonizowana, nie używaj wody z kranu) i dodawaj wodę powoli (na przykład możesz użyć zakraplacza). Podczas dodawania wody utrzymuj płyn w zlewce w temperaturze 53-55 stopni, aż cała metamfetamina rozpuści się w zlewce. (Możesz wybrać filtrację termiczną, ale wystąpią straty). Następnie zamknij ciecz w temperaturze pokojowej na 4-6 godzin i włóż do lodówki na 12 godzin. Filtrowanie. Wysuszyć.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Co należy rozumieć przez uszczelnienie? Luke owinął folię i taśmę wokół pojemnika bez otworu, jak zaplombowany?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Nie trzeba być aż tak rygorystycznym. Wystarczy owinąć go folią aluminiową, głównie po to, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu i spowolnić parowanie roztworu. Im wolniejsze parowanie, tym większy kryształ. Szybkie odparowanie utworzy tylko krystaliczny proszek.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Jakieś wskazówki dotyczące suszenia kryształów bez pieca lub komory osuszającej?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Filtracja próżniowa, umieść RM w zlewce, dodaj aceton lub eter (rozpuszczalnik powinien być suchy i zimny) i wlej go do lejka Br pod mieszaniem i przefiltruj. Po przefiltrowaniu przykryć ręcznie górne ujście lejka. Zamknij go szczelnie i filtruj przez 10-15 sekund. Produkt będzie prawie bardzo suchy. Jeśli wyczuwalny jest zapach, można umieścić go na papierze A4. Przykryj go papierem A4 i umieść w suchym i ciepłym miejscu na 2/3 godziny, aby dokładnie wysechł.
 
View previous replies…

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Dzięki za odpowiedź, wkrótce spróbuję. I mam jeszcze jedno pytanie, czy metakryształ jest higroskopijny?
Umieściłem mój w bibule filtracyjnej i na świeżym powietrzu do suszenia powietrzem, ale po 2 dniach nawet nie wyschł. nadal wygląda na mokry i lepki
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Wchłonie wilgoć, ale bez Twojej sytuacji, w Twojej sytuacji są zanieczyszczenia. Należy je umieścić w zlewce, dodać zimny i suchy aceton, szybko mieszać przez kilka sekund, a następnie przefiltrować na lejku burtowym. Aceton/eter/alkohol izopropylowy są dobrymi detergentami, ale muszą być wysuszone)
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Tak, też myślę, że są tam jakieś zanieczyszczenia. Włączyłem latarkę i wyglądało to jak mała błyszcząca tęcza. Po kilku badaniach myślę, że jest to pvp z pigułki wiążącej. Ponieważ wyciągnąłem pseudo z pigułki dwukrotnie przemytej acetonem i po prostu zareagowałem bez dalszej rekrystalizacji.
Jakiś pomysł na pozbycie się tego? Ponieważ odkryłem, że rozpuszczalność jest taka sama jak w przypadku mety.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Tak, też myślę, że są tam jakieś zanieczyszczenia. Włączyłem latarkę i wyglądało to jak mała błyszcząca tęcza. Po kilku badaniach myślę, że jest to pvp z pigułki wiążącej. Ponieważ wyciągnąłem pseudo z pigułki dwukrotnie przemytej acetonem i po prostu zareagowałem bez dalszej rekrystalizacji.
Jakiś pomysł na pozbycie się tego? Ponieważ odkryłem, że rozpuszczalność jest taka sama jak w przypadku mety.
 
Top