Wiarygodny dostawca Mefedronu z Europy?

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Potrzebuję dobrego dostawcy mefedronu z wysyłką z Europy. Jakaś pomoc?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Możemy pomóc w jego produkcji. Dzięki temu będziesz mógł produkować własny mefedron i stać się prawdziwym dostawcą wysokiej jakości mefedronu.
 
Last edited by a moderator:

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
To znaczy, że nauczysz ich samodzielnie produkować 4-metylopropiofenon? Albo wysłać im 4-metylopropiofenon, a oni wyprodukują 4mmc?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Mamy siedzibę w Polsce i możemy Ci w tym pomóc. Napisz do mnie, jeśli jesteś zainteresowany;)
 
View previous replies…

shotgunfacelift

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Właśnie utworzyłem to konto i nie wiem jeszcze, jak wysyłać wiadomości. Czy możesz wysłać mi wiadomość?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@aaronstevens,

Chciałbym się z Tobą skontaktować w innej sprawie, Twoje ustawienia prywatności są wyłączone, więc nikt nie może wysłać Ci wiadomości.

Pozdrawiam
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Mogę wykonać wysyłkę do Europy, skontaktuj się ze mną, jeśli jesteś zainteresowany.
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Mogę dostarczyć różnorodne produkty chemiczne, półprodukty i przyrządy chemiczne
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Witaj, jeśli chcesz coś tutaj sprzedać, opublikuj to w BB Market i umieść link w komentarzu. To jest za darmo. Czasami wygląda to bardzo podejrzanie z nowych kont i admin daje bany bez wątpliwości za takie spamowe reklamy. @tinaprochem Weź to pod uwagę.
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Mogę zlecić wysyłkę z USA i Chin
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Po 5 próbach z 5 różnych krajów UE, gdzie recenzje na rynku i "potwierdzone" (płatne recenzje użytkowników) na dread, po otrzymaniu 2x całkowitego buntu, pełnego rozpuszczalników, strasznie niskiej (jeśli w ogóle) czystości 4-mmc i 3x losowych analogów katynonu, znalezienie legalnego dostawcy z UE byłoby świetne. Z przyzwoitym stealth nie wysyłanym z gorących krajów w *** kopercie z pęcherzykami powietrza z zapieczętowaną torbą w środku i niczym więcej, nawet (losowym) adresem zwrotnym.

Wielka Brytania jest znana z kultury 4-mmc i produkcja nigdy się tam nie zatrzymała. Ale żaden sprzedawca nie wysyła do UE z powodu opóźnień i surowych kontroli celnych WCHODZĄCYCH/WYCHODZĄCYCH.
PL/NL to 50/50, między otrzymaniem odpowiedniej partii ognia, a losowym analogiem.
Niemcy zawsze były totalną klapą (sorry resellerzy, najpierw przetestujcie laboratoryjnie to co kupujecie)

Szukam go tylko do przechowywania / użytku osobistego, ale mogę połączyć się z dostawcami z UE zainteresowanymi odsprzedażą * prawdziwych * 4-MMC, zwłaszcza z krajów spoza UE.

Nie jestem zainteresowany ofertami z CN/USA, tak samo jak w oryginalnym temacie - sprzedawcy z UE (= kraje fizycznie zlokalizowane na kontynencie zwanym Europą). ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Człowieku, to samo doświadczenie. W zeszłym roku otrzymywałem polskie martwe krople 4mmc i Rosję - wszystkie prawdziwe. W tym roku wypróbowałem ponad 10 dostawców z Polski, Niemiec, Holandii i wszystkie były śmieciami 3cmc lub 4cmc. Nie rozumiem, dlaczego tak się stało, ale to dość smutne. Nie mogę nawet zrozumieć popytu na nie, nawet jeśli są sprzedawane prawidłowo jako 3cmc, ale zwykle są podawane jako 4mmc.

Jest to oczywista różnica strukturalna, rybi zapach, ekstremalne spalanie nawet z kroplówki do nosa, a nie coś, co uważam za zdalnie porównywalne lub warte spożycia.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Czy ktoś może wyjaśnić mojemu ignoranckiemu tyłkowi, dlaczego to wyprzedza rynek? Wydaje się dziwne produkowanie halogenowych katynonów w ogromnych ilościach i wypieranie przez nie katynonów metylowych. Nie rozumiem z punktu widzenia produkcji lub efektu osobistego. Jakie korzyści płyną z produkcji 3cmc/4cmc zamiast tego?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Chciałbym uzyskać szczegółową odpowiedź, ale niestety, gdy sprawy idą w złym kierunku, kupujący, którzy nie otrzymali żadnych wskazówek na temat prawdziwego 4-mmc, lub cieszyli się 3-mmc myśląc, że to 4-mmc, teraz otrzymują wszystkie inne dziesiątki analogów, myśląc, że są po prostu "lepsze" lub gorsze partie. Tak długo, jak wieloryby dużych dostawców oferują produkt, a ich inne produkty są legalne, "kultura" prawdziwego Meow Meow niestety zniknie.

Jest to po prostu tańsze i bezproblemowe dla dużych sprzedawców, aby uzyskać od hurtowego sprzedawcy, któremu ufają, cokolwiek reaguje pozytywnie na katynony, a sprzedaż hurtowa to po prostu kupowanie od innych producentów z UE, ale głównie z Chin "nazwa kodowa" nieznanych przypadkowych. To główny powód: Chiny mogą produkować bardzo tanie duże ilości.

"Kultura" 4-mmc zaczęła się rozprzestrzeniać / podnosić ponownie wraz z 3-mmc, ponieważ był to najbliższy strzał (nawet jeśli wciąż oddalony o wiele mil), a to była smaczna okazja do "oszukania" wielu powracających prawdziwych miłośników mefedronu. Produkcja 4-mmc odbywa się głównie (i tylko, jeśli mówimy o UE) w Wielkiej Brytanii, gdzie nigdy nie przestała istnieć, oraz w Polsce. NL/SWE i inne kraje wschodnie to rzut monetą na to, co dostaniesz. Ale kontrola laboratoryjna narkotyków przeprowadzona w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy w UE mówi wyraźnie: ani jeden wysłany do energy-control (Hiszpania) lub eve-rave (Szwajcaria) nie miał już 4-mmc, ani nawet 3-mmc.
Wielka Brytania jest krajem wysokiego ryzyka dla wysyłki, to samo dla Polski (dla nadawcy, nie dla odbioru na drugim). Tak więc prawdziwe 4-mmc pozostaje w rękach szczęśliwców, którzy mogą dostać reshippera w jednym z takich krajów.

I tak, *bump* wciąż czeka na prawdziwego producenta 4-mmc z siedzibą w UE, który może dostarczyć 4-mmc - zarówno małe, jak i duże ilości.
 
Top