Wiarygodny dostawca Mefedronu z Europy?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Po 5 próbach z 5 różnych krajów UE, gdzie recenzje na rynku i "potwierdzone" (płatne recenzje użytkowników) na dread, po otrzymaniu 2x całkowitego buntu, pełnego rozpuszczalników, strasznie niskiej (jeśli w ogóle) czystości 4-mmc i 3x losowych analogów katynonu, znalezienie legalnego dostawcy z UE byłoby świetne. Z przyzwoitym stealth nie wysyłanym z gorących krajów w *** kopercie z pęcherzykami powietrza z zapieczętowaną torbą w środku i niczym więcej, nawet (losowym) adresem zwrotnym.

Wielka Brytania jest znana z kultury 4-mmc i produkcja nigdy się tam nie zatrzymała. Ale żaden sprzedawca nie wysyła do UE z powodu opóźnień i surowych kontroli celnych WCHODZĄCYCH/WYCHODZĄCYCH.
PL/NL to 50/50, między otrzymaniem odpowiedniej partii ognia, a losowym analogiem.
Niemcy zawsze były totalną klapą (sorry resellerzy, najpierw przetestujcie laboratoryjnie to co kupujecie)

Szukam go tylko do przechowywania / użytku osobistego, ale mogę połączyć się z dostawcami z UE zainteresowanymi odsprzedażą * prawdziwych * 4-MMC, zwłaszcza z krajów spoza UE.

Nie jestem zainteresowany ofertami z CN/USA, tak samo jak w oryginalnym temacie - sprzedawcy z UE (= kraje fizycznie zlokalizowane na kontynencie zwanym Europą). ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Czy ktoś może wyjaśnić mojemu ignoranckiemu tyłkowi, dlaczego to wyprzedza rynek? Wydaje się dziwne produkowanie halogenowych katynonów w ogromnych ilościach i wypieranie przez nie katynonów metylowych. Nie rozumiem z punktu widzenia produkcji lub efektu osobistego. Jakie korzyści płyną z produkcji 3cmc/4cmc zamiast tego?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Chciałbym uzyskać szczegółową odpowiedź, ale niestety, gdy sprawy idą w złym kierunku, kupujący, którzy nie otrzymali żadnych wskazówek na temat prawdziwego 4-mmc, lub cieszyli się 3-mmc myśląc, że to 4-mmc, teraz otrzymują wszystkie inne dziesiątki analogów, myśląc, że są po prostu "lepsze" lub gorsze partie. Tak długo, jak wieloryby dużych dostawców oferują produkt, a ich inne produkty są legalne, "kultura" prawdziwego Meow Meow niestety zniknie.

Jest to po prostu tańsze i bezproblemowe dla dużych sprzedawców, aby uzyskać od hurtowego sprzedawcy, któremu ufają, cokolwiek reaguje pozytywnie na katynony, a sprzedaż hurtowa to po prostu kupowanie od innych producentów z UE, ale głównie z Chin "nazwa kodowa" nieznanych przypadkowych. To główny powód: Chiny mogą produkować bardzo tanie duże ilości.

"Kultura" 4-mmc zaczęła się rozprzestrzeniać / podnosić ponownie wraz z 3-mmc, ponieważ był to najbliższy strzał (nawet jeśli wciąż oddalony o wiele mil), a to była smaczna okazja do "oszukania" wielu powracających prawdziwych miłośników mefedronu. Produkcja 4-mmc odbywa się głównie (i tylko, jeśli mówimy o UE) w Wielkiej Brytanii, gdzie nigdy nie przestała istnieć, oraz w Polsce. NL/SWE i inne kraje wschodnie to rzut monetą na to, co dostaniesz. Ale kontrola laboratoryjna narkotyków przeprowadzona w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy w UE mówi wyraźnie: ani jeden wysłany do energy-control (Hiszpania) lub eve-rave (Szwajcaria) nie miał już 4-mmc, ani nawet 3-mmc.
Wielka Brytania jest krajem wysokiego ryzyka dla wysyłki, to samo dla Polski (dla nadawcy, nie dla odbioru na drugim). Tak więc prawdziwe 4-mmc pozostaje w rękach szczęśliwców, którzy mogą dostać reshippera w jednym z takich krajów.

I tak, *bump* wciąż czeka na prawdziwego producenta 4-mmc z siedzibą w UE, który może dostarczyć 4-mmc - zarówno małe, jak i duże ilości.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Cholerna szkoda. Mam rosyjskie kanały telegramów, z których w zeszłym roku otrzymywałem prawdziwe 4 mmc z martwych kropli w Polsce. Wróciłem w tym roku i wypróbowałem 5-6 różnych, tylko po gramie, żeby sprawdzić, i wszystkie miały 3-4 cmc. Zakładam, że w Rosji też produkują, ale nie sądzę, żeby to się stamtąd wydostało. Wiem, że moi znajomi nadal dostają prawdziwe gówno, ale mają też gust i znają różnicę. Powiedziałbym, że pod tym względem Wielka Brytania jest podobna. Niestety nie mogę wrócić do Rosji, ale obecnie jestem w Gruzji i próbuję połączyć się z kilkoma rosyjskimi przyjaciółmi, aby sprawdzić, czy nadal mają tu coś prawdziwego
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
To, co jest naprawdę niewiarygodne w bardzo dosłownym znaczeniu tego słowa, to jak może być wielki szum dla 4-mmc, który został "wskrzeszony" przez użytkowników 3-mmc na jakiś czas, zamiast stać się dobrą okazją i uczynić go częścią usprawnionych produktów od dużych producentów / przestępczości zorganizowanej (zamiast produkować tony mety bez użycia pseudoefedryny jako prekursorów, ceny mety drastycznie spadły w UE.. ale to dlatego, że po skoku popularności, który powrócił 3-4 lata temu, z obecną jakością masowej produkcji, która tylko pali i smakuje jak meta, ale możesz zasnąć kilka godzin później i nawet nie uda ci się dostać psychozy.. ludzie przestali kupować te śmieci, nie warte nawet tych 50-60 eur) - mogliby wydać te środki na 4-mmc - w USA jest sprzedawany nawet za 100 USD / g w niektórych stanach, a w UE w zależności od kraju 30-90 eur / g (i fakt, że nikt nie sprzedaje go online, chyba że tylko kolejne losowe katynony - z wyjątkiem PL / UK, NL duży dostawca hurtowy zdecydował się również po prostu kupić losowe chińskie katynony lub resztki wyprodukowanych w UE, nikt nie dał $hit - wcześniej było to co najmniej 50/50 szans...).

Tylko dlaczego, naprawdę... prekursory są łatwe do znalezienia i importu (dostępne w wielu krajach UE), synteza jest bardzo prosta (nie jestem chemikiem, więc nie mogę wiedzieć na pewno, ale jest to łatwiejsze niż amfetamina, a jest kilku małych sprzedawców produkujących w kraju) - dlaczego nikt nie robi *** z tak dużym popytem (fakt, że społeczności stały się tak rozdrobnione i rozproszone na tak wielu innych platformach i grupach telegramów, a wieloryby sprzedające DNM mogą odgrywać rolę w braku otwartości na popyt.. ale to samo dotyczy opioidów RC o niskiej mocy w UE, ostatnio O-DSMT pojawił się ponownie... droższy niż czysta / q prawdziwa heroina za gram? to po prostu chore, a ludzie kupują za takie ceny niezależnie od tego,)

Poddaję się, naprawdę nie jestem zainteresowany robieniem interesów (przynajmniej osobiście, niektórzy moi klienci kupowaliby i odsprzedawali hurtowo), od miesięcy rzeźbię dla właściwego haju 4-mmc, ale po 6 próbach nie powiodło się, i najwyraźniej żaden sprzedawca w UK lub PL nie wysyła poza swój kraj, i żaden inny kraj nie pojawia się, aby dostarczać (może Szwecja...?) - nie będę się starał..?) - Po prostu poczekam, aż coś się wydarzy, ponieważ to taka strata czasu i przygnębiające widzieć taką scenę, w której nowe pokolenia próbują 4-cmc lub czegokolwiek sprzedawanego jako 4-mmc i myślą, że doświadczyli prawdziwego Meow Meow, Taki brak szacunku dla kultury 4-mmc to analogiczna plaga w całej UE.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Wyczuwam ten sam rodzaj rozczarowania u ciebie, przyjacielu. Planuję znaleźć prawdziwe źródło i stworzyć dla niego rynek w Stanach Zjednoczonych. Nie dbam o to, że siedzę na wielu kilogramach, podczas gdy inne rzeczy w sklepie nadal się sprzedają i są uzupełniane. Kiedy ludzie spróbują prawdziwej rzeczy i będą mieli podstawę do porównania, być może sytuacja nieco się zmieni. Meta w Stanach jest co najmniej w 50% cięta za pomocą MSM, umyłem wiele partii i ten proces wydaje się trudniejszy niż zrobienie samego 4mmc. nie wiem jednak, czy tak łatwo jest tam pozyskać prekursory, jak w UE. Nie warto ryzykować, gdy nie ma na to rynku, ale jestem gotów znaleźć tutaj legalnego chemika z możliwością ukrywania i importowania narkotyków tutaj. Jestem pewien, że znajdę odpowiednie źródło i prawdziwe 4mmc będzie dostępne w moim sklepie internetowym.

Ale jestem bardzo rozczarowany, widząc stan rzeczy, kiedy wziąłem możliwość zdobycia prawdziwego 4mmc nawet nie cały rok temu za pewnik po opuszczeniu Europy Wschodniej. teraz musisz wszystko kwestionować. Ludzie sprzedawali wszystkie rodzaje jako MDMA, którego cena uliczna wynosiła 100 g, a import z Chin przy niewielkich obawach wynosił 2 g? Jeśli coś wróciło na żółto na testerze, ludzie mieli zamiar zabić tego, kto to sprzedawał.

Myślę, że od tego momentu będzie tylko gorzej, a myślałem, że już jest źle
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
* Sytuacja wciąż pozostaje bez zmian, większość sprzedawców z UE na DNM twierdzi, że sprzedaje 4-mmc dostarczając losowe katynony z Chin.
Tylko prawdziwe 4-mmc produkowane w UK i PL nie są wysyłane poza ich kraje (nawet do innych krajów UE), a znalezienie reshippera jest bardzo trudne.

Wszelkie aktualizacje w tej sprawie będą bardzo mile widziane (szukanie sprzedawcy z UE, sprzedawcy z USA dzięki, ale zamawianie hurtowych 4-mmc z USA jest zbyt ryzykowne i nie może być jednym z najłatwiejszych narkotyków do syntezy i przy szalonym popycie, po prostu ignorowane i to samo, jak inne niesamowite RC, dzieje się w kółko, leniwi sprzedawcy zbyt wielcy, by upaść, wysyłają tylko analogi obiecujące prawdziwą rzecz, ale po prostu przynoszą tylko śmieci, a po 1... 2... 3 latach kupujący zrezygnują). Społeczność jest już wystarczająco rozdrobniona i rozproszona wszędzie. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego żaden mały/średni chemik/sprzedawca nie jest zainteresowany. Ludzie kupują prawdziwe 4-mmc za 100USD w USA, a w UE, jeśli w ogóle, zapłaciliby z łatwością 50-120 eur / g w zależności od kraju ze względu na dużą różnicę w wynagrodzeniach.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Wiele osób ma 4mmc kupić dużo sprzedawca martwi się wysłać do innego kraju, ponieważ nie jest bezpieczne, jeśli sprzedają dużo, a jeśli policja go złapie, stracą wszystko.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Tak, sprawdziłem i masz rację, jeśli jesteś w PL wysyłka na zewnątrz nie jest łatwa. Ale zawsze możesz zapłacić komuś mieszkającemu w pobliskim kraju, aby przywiózł go poza PL, lub możesz poprosić obcokrajowca / kogoś mieszkającego w innym kraju, aby przyjechał do PL i wysłał go pocztą, oczywiście potrzebujesz specjalnego ninja stealth, aby wysłać co najmniej 500g i zrobić bardzo dobre zyski. Ale jest kilka sposobów na ominięcie odprawy celnej... a w najgorszym przypadku taka osoba nie zostanie namierzona, ponieważ nie jest obywatelem PL.

Zrób coś dobrego dla tego świata i uratuj UE przed globalnym oszustwem! ^^
 
Top