Post Delivery Bezpieczne pakowanie materiałów po dostawie

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
W niniejszej instrukcji znajdują się zalecenia dotyczące bezpiecznego pakowania materiałów oraz porady dotyczące ich maskowania w celu dostarczenia pocztą.

Opakowanie.

Niezależnie od rodzaju substancji, którą zamierzasz wysłać, musisz ją szczelnie zapakować, aby uniknąć przenikania zapachów. W tej kwestii pomocne mogą być różne materiały, w zależności od objętości paczki i rodzaju substancji.

Uwaga! Zawsze używaj rękawiczek na każdym etapie pakowania.

Wariant 1: ziplock + folia spożywcza.

Zaawansowany sposób pakowania wymaga użycia zgrzewarki próżniowej. Narzędzie to znacznie przyspiesza proces pakowania w przypadku konieczności dostarczenia dużej liczby paczek.

Potrzebna będzie domowa zgrzewarka próżniowa i specjalne plastikowe worki, które można łatwo znaleźć w sklepach internetowych.
2021 09 02 15 10

Worki takie wykorzystywane są do różnych celów, a więc ich zakup nie powinien wzbudzać żadnych podejrzeń.
Do zgrzewania paczek zamiast zgrzewarki próżniowej można również użyć prostownicy do włosów.
2021 09 02 15 11
2021 09 02 15 11 1

Najbardziej odpowiedni rozmiar opakowań to 28x500.

Wygodne jest przycięcie ich zgodnie z rozmiarem opakowania produktu. Wystarczy wyciąć wymagany rozmiar opakowania i uszczelnić jego końce prostownicą do włosów po włożeniu rzeczy do zamka błyskawicznego.

2021 09 02 15 12


Sposób 2. Ziplock, folia, taśma izolacyjna.

Zważ pracowników i włóż do zamka błyskawicznego. Następnie owijamy ją folią, tak jak owija się rolkę, po czym nakładamy pierwszą boczną warstwę taśmy izolacyjnej i dociskamy ją. Następnie należy nałożyć główną warstwę taśmy izolacyjnej. Jeśli opakowanie z substancją jest duże, należy owinąć je ukośnie, jak pokazano na rysunku, a jeśli jest małe, należy owinąć dolną i górną część drugą warstwą.
2021 09 02 15 13

Jeśli rozmiar zamka błyskawicznego znacznie przekracza objętość personelu, wystarczy go złożyć i owinąć.

Ta metoda pakowania nie jest trudna do wykonania, ale takie opakowanie nie przepuszcza żadnych płynów ani zapachów. Zaletą jest również niskie zużycie czasu, jeśli wszystkie czynności są wykonywane sekwencyjnie. Najpierw pakujemy towar w zamek błyskawiczny, następnie owijamy wszystkie zamki błyskawiczne folią, a następnie owijamy wszystko taśmą izolacyjną. W ten sposób wszystkie ruchy będą tego samego typu, dość dokładne i szybkie.

Jak zamaskować towar.

Istnieje wiele sposobów na stworzenie ukrycia, a każdy z nich zależy od twojej pomysłowości.

Substancje o małej objętości, na przykład stemple kwasowe, nie wymagają trudnego maskowania. Najczęściej sprzedawcy oferują sklejenie próżniowego opakowania ze znaczkami wewnątrz pocztówek, broszur lub kartonowych arkuszy i wysłanie ich listem poleconym. Może to być na przykład fałszywa promocja, podziękowanie za udział w ankiecie socjologicznej, katalog dla członka klubu książki itp.

2021 09 02 15 15

Metoda ta jest mniej ryzykowna, ponieważ listy nie przechodzą tak skrupulatnej kontroli jak paczki. Procedura jest łatwiejsza w przypadku listów, ponieważ paczki mogą być sprawdzane za pomocą skanerów. Jedyną wadą tej metody jest to, że w ten sposób można przesłać tylko niewielką ilość substancji.

Przykłady:
2021 09 02 15 26
2021 09 02 15 26 1


Jeśli wysyłasz większą paczkę, wymagane będzie bardziej złożone maskowanie rzeczy. Istnieje ogromna liczba wariantów dla takich przypadków. Rzeczy mogą być ukryte w małej elektronice lub drobiazgach elektronicznych, w zabawkach, narzędziach, płytach CD, opakowaniach odżywek sportowych lub innych drobnych towarach.
Przykłady:
2021 09 02 15 27
2021 09 02 15 27 1
2021 09 02 15 27 2
2021 09 02 15 27 3


Ten rodzaj ukrycia może kosztować kilka dodatkowych dolarów, ale pomaga również znacznie obniżyć ryzyko, a także zwiększyć poziom zaufania klientów. Podczas pracy z przesyłkami pocztowymi należy przede wszystkim pamiętać, że najbezpieczniejszą metodą jest opracowanie własnego, unikalnego sposobu mas kowania. Możesz zapożyczyć już istniejące pomysły i uzupełnić je własnymi szczegółami. W takim przypadku szanse na ujawnienie będą tak niskie, jak to tylko możliwe.
 
Last edited by a moderator:

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Kiedy wspominasz o dużych. Jaka jest waga / masa? Użyjmy mąki jako przykładu. Jeśli zamknąłbyś ją próżniowo, a następnie umieścił w małej torebce Mylar. Ile uncji uznałbyś za bezpieczne dla papierowego opakowania bąbelkowego?
 

Attachments

  • l2Ux8jYuIp.jpg
    l2Ux8jYuIp.jpg
    31.3 KB · Views: 741
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Myślę, że czasami luźne uszczelnienie próżniowe jest lepsze niż szczelnie zamknięte, ponieważ szczelnie zamknięte opakowanie wewnątrz może być natychmiast wyczuwalne, jeśli koperta jest trzymana w dłoni
 

TangeloFellow

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Myślę, że każde opakowanie, które silnie pachnie amoniakiem, będzie natychmiastową czerwoną flagą.

Lepszą alternatywą dla powstrzymania zapachu wysyłanej poczty byłoby po pierwsze, nie przechowywać kopert w pobliżu pachnącego produktu i obsługiwać koperty i inne materiały opakowaniowe tylko świeżo umytymi rękami. Zapieczętuj śmierdzące produkty jedną parą rękawiczek, a następnie zmień je na opakowanie.

Jako środek ostrożności, możesz zamknąć tygodniową pocztę w torbie z zamkiem błyskawicznym lub plastikowej wannie wypełnionej węglem aktywnym i pozostawić na 2 lub 3 dni, aby pochłonąć wszelkie zapachy, które przeniosły się na części zewnętrzne. Nie zaszkodziłoby również wysyłanie rzeczy takich jak zapakowane próżniowo zioła w zewnętrznym woreczku z węglem aktywnym, aby zwalczyć nieprzyjemny zapach podczas transportu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Świetny przewodnik @HEISENBERG

Dodałbym tylko dużą rolę mylaru, aby zapobiec promieniowaniu rentgenowskiemu
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Cześć,

Niestety, mylarbagi nie zapobiegają wykrywaniu przez promieniowanie rentgenowskie.

Najskuteczniejszym sposobem na "zatrzymanie" promieni rentgenowskich jest użycie materiałów o bardzo niskiej gęstości, na przykład drewna. Im większa gęstość, tym łatwiejsze wykrywanie przez promieniowanie rentgenowskie.

Dawniej promieniowanie rentgenowskie było skanowane tylko z boku, ale wraz z rozwojem technologii obecnie skanuje się je w kółko wokół obiektów.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć

Chciałbym dodać w celach informacyjnych, że te procedury maskowania zapachów działają tylko przy zaangażowaniu ludzi.

Gdy tylko zaangażowane są psy, nie będą one w ogóle działać, próżniowo zamknięte plastikowe torby lub mylarbagi nie ukrywają zapachów ani zapachów, tylko dla ludzi. Przeprowadzono wiele testów przez organy ścigania i w 100% przypadków psy znajdują każdą paczkę, która została ukryta tylko za pomocą próżni.

Rzuć okiem na kanał tego gościa, pokazuje różne techniki maskowania, czy działają, czy nie przeciwko psom.

https://www.youtube.com/channel/UC2WVymD3IM_FE26PjgDG6qQ

Pozdrawiam
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dzięki za informację. Sam nie jestem sprzedawcą, ale ta wiadomość z pewnością pomoże kilku moim znajomym.

Dziękuję również za dodanie wideo, myślę, że będzie to przydatne dla innych, aby umieścić to w osobnym poście, co mogę zrobić wkrótce (jednocześnie dając ci kredyt za udostępnienie).

Widziałem również kilka innych twoich komentarzy na tym forum i wkrótce mogę skontaktować się z tobą w celu przeprowadzenia prywatnej rozmowy na niektóre tematy.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć KoKoDreams,

Cieszę się, że mogę pomóc, skontaktuj się z nami, a omówimy Twoje pytania.

Z wyrazami szacunku
 

lsdkingpin

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
7
Reaction score
7
Points
1
W przypadku wysyłki dużych ilości tabletek należy zaopatrzyć się w stojące woreczki Mylar z ziarnami kawy i wypełnić je tabletkami w sposób lekko próżniowy.

Metodą na wysyłkę metamfetaminy na cały świat jest zmiażdżenie jej i próżniowe zamknięcie w woreczku mylarowym, bez worków próżniowych, a następnie użycie etykiety 4x6, aby przymocować ją do wewnętrznej strony kartki okolicznościowej i wysłać ją z adresem zwrotnym w lewym górnym rogu, znaczkami po prawej stronie i adresem pośrodku.

Inne metody ukrycia, które nie są tak zaawansowane, to paski do czyszczenia porów nosa, które są dostarczane w pudełku, umieszczasz produkt szczelnie zamknięty i mylar w środku z tymi wszystkimi paskami do nosa - świetna metoda wysyłki LSD

Czy ktoś mógłby wyjaśnić właściwości mylaru i co kupić, aby uniknąć wykrycia, byłoby to bardzo pomocne!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jaki byłby najlepszy wybór do wysyłania dużych ilości prekursorów chemicznych w całej UE za pośrednictwem DHL/DPD z możliwie najlepszym ukryciem?
@eyelow Byłbym zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.
 

lsdkingpin

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
7
Reaction score
7
Points
1

Wiele przesyłek w pierwszej kolejności
Następnie, jeśli to możliwe, znajdź najbliżej wyglądający proszek, który jest legalnym suplementem i zleć wykonanie torebek z mylaru (vistaprint to usługa, z której korzystasz, zapewniają nawet szablony, które możesz dostosować), a następnie zapakuj i wyślij w ten sposób, pamiętaj o zgrzewaniu, ponieważ torba może się otworzyć podczas transportu, vistaprint ponownie oferuje niestandardowe pudełka wysyłkowe, opakowania i etykiety, wykorzystaj to wszystko, a może także zdobądź promocyjne karty rabatowe a5, aby umieścić je w pudełku i zawsze dołącz fakturę i adres zwrotny.

To najlepsze, co mogę wymyślić dla proszków, teraz do płynów, ten jest trudny, ale pierwszą rzeczą, która przyszła mi do głowy, jest:

kupić największe butelki z zakraplaczem, jakie można znaleźć i napełnić każdą z nich płynem za pomocą lejka, uważając, aby nie rozlać, można również użyć dużej strzykawki, aby uzyskać dokładny pomiar ml, a następnie oznaczyć jako aromat lub olejki eteryczne lub coś podobnego i ponownie zapakować w niestandardowe opakowanie oraz fakturę i adres zwrotny.

Zdobycie wszystkich tych rzeczy, które tu opisałem, będzie kosztowne, ale przelecisz obok radaru nikt nie używa niestandardowego brandingu do wysyłania paczek NIKT, więc jeśli zaczną, mogą mi przyznać kredyt.

mam nadzieję, że to pomoże.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dope man! Oznaczenie go jako fałszywej marki i produktu ma wiele sensu!
Też już o tym pomyślałem.

Właściwie to tylko proszki, żadnych płynów, więc powinno być łatwo.

Dzięki za radę
 

lsdkingpin

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
7
Reaction score
7
Points
1

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Spray antysmogowy nie działa, wysycha podczas transportu i nie zatrzymuje zapachu leków, ponieważ nie tworzy "bariery".

Niestandardowe opakowanie, nie jest dobrym pomysłem, z niestandardowymi opakowaniami zawsze jest ślad, jeśli jedna paczka zostanie zatrzymana, organy ścigania mogą łatwo wyśledzić producenta, a producent może podać listę niestandardowych zamówień opakowań. Więc jeśli nie zamówisz go za pośrednictwem firmy fasadowej, zostaniesz złapany.

Nie mogę się wystarczająco powtarzać, mylarbags NIE ukrywają ani nie tworzą żadnej bariery dla psów, jeśli chodzi o zapach.

Z wyrazami szacunku
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Spray przeciw psom również brzmi dla mnie bardziej jak chwyt marketingowy.

Bez względu na to, czy działa przed wyschnięciem, czy nie miałoby sensu umieszczenie go w ostatniej warstwie potrójnie zamkniętego próżniowo opakowania, aby pozostał mokry?
 

breakingurmomsvag

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Muszę powiedzieć, że poszedłem i sprawdziłem blaze lub najlepsze filmy i nie widzę, gdzie testują MBB i pokazują, że są nieskuteczne. Widzę, że testują Polybags, ale to znacznie różni się od aluminiowanego mylaru. Z artykułów w czasopismach, które przeczytałem na temat przenikania gazu przez u-lines extra dri, czyli ich bardzo wytrzymałe MBB, wynika, że mają one dość minimalną penetrację pary. Rozumiem, że problem z każdym workiem MBB polega na tym, że mogą w nich powstać mikrootwory, a jeśli dostaną się do nich mikrootwory, to zapach wycieknie przez jeden z tych otworów. Nawet jeden otwór drastycznie zwiększa zdolność pary do penetracji torby. Dlatego bardzo ważne jest, aby kupić torebkę mylarową dobrej marki i sprawdzić ją pod kątem dziur przed użyciem. Należy również zachować ostrożność podczas pakowania, ponieważ wszelkie ostre rogi mogą je przebić. Świetnym sposobem na przetestowanie jest sprawdzenie, czy można uszczelnić próżniowo worek mylarowy, jeśli po 24 godzinach worek nadal nie wykazuje żadnych oznak przedostawania się powietrza, to jest to dość dobra wskazówka, że nic się nie przedostaje. Nawet jeśli Blaze or Bust przeprowadził test MBB, to wątpię, aby użył u-line extra-dri, a ponadto wątpię, aby przetestował swój worek pod kątem mikrootworów. Sprawia to, że ich test nie jest najbardziej wiarygodny, ponieważ istnieją czynniki zakłócające, których nie uwzględnili....
 

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Nie będę wchodził w szczegóły mojej osobistej metody stealth, ponieważ magik nie ujawnia swoich sekretów. Wcześniej jakoś współpracowałem z celnikami.

Ale oto kluczowe punkty:

- Skanery rentgenowskie są teraz skanerami gęstości. Mogą dosłownie zobaczyć gęstość KAŻDEJ warstwy, niezależnie od tego, czy jest to opakowanie zewnętrzne, pojemnik z produktem, czy sam produkt. Mogą również wykryć, czy produkt jest organiczny, czy nie. Używają różnych kolorów do wyświetlania gęstości i tożsamości obiektu. Jeśli zawartość paczki nie jest tym, czym jest

- Płyny i tabletki. Są one sprawdzane najczęściej. Jeśli możesz, unikaj ich. Co prowadzi mnie do drugiego punktu, proszki są najłatwiejsze do przeniesienia. Zwłaszcza jeśli jest to RC.

- "Zwłaszcza jeśli jest to RC". Większość służb celnych ma spektrometry, które mogą dosłownie zidentyfikować produkt aż do jego zanieczyszczeń. Ale nie wszyscy będą z nich korzystać, biorąc pod uwagę ogromną ilość paczek, które przechodzą. Zamiast tego polegają na szybkich testach odczynnikowych. Większość tego, czego szukają i byliby w stanie znaleźć, to amfetamina, metamfetamina, mdma i kokaina.

- Płyny i tabletki powinny być wysyłane wyłącznie w profesjonalnie wyglądających opakowaniach innych neutralnych produktów. Pomyśl o żywności w puszkach, suplementach itp. Nie wysyłaj ich tak, jakbyś pakował się na uliczny zrzut. Dzięki urządzeniom rentgenowskim i innym możliwościom, które mają, mogliby je otworzyć i zobaczyć oczywistą zabronioną substancję. Pakowanie w taki sposób, jakbyś robił zrzut uliczny, jest śmiertelną pułapką (np. za dużo taśmy itp.). To krzyczy, narkotyki. Dlatego upewnij się, że wygląda bardziej jak podrobiony produkt komercyjny.

- Zawsze pokonuj psy. To one są powodem, dla którego Twoje paczki będą przeszukiwane i ponownie prześwietlane przez urządzenie rentgenowskie. Spray przeciw psom jest bezużyteczny. Torebki foliowe myte acetonem po zapieczętowaniu są najlepszym rozwiązaniem. To samo dotyczy zamkniętych metalowych pojemników. Plastikowe worki próżniowe NIE są przeznaczone do zatrzymywania zapachów. To bezcelowe, nawet jeśli zapakujesz je 5 razy. MYLAR i metalowe pojemniki to JEDYNY sposób. Nie taśma, nie plastikowa torba... MYLAR I METAL. Ma to coś wspólnego z dyfuzją gazów i aromatów. MYLAR I METAL zapobiegają obu tym zjawiskom.

- Nie wysyłaj ze znanego i WYRAŹNEGO kraju/miejsca pochodzenia. Holandia, Kolumbia, Peru, Kalifornia, Chiny itp. W związku z tym służby celne śledzą, jakie produkty pochodzą z określonych krajów. Znajdź te dane i wysyłaj swoje rzeczy z tą kategorią. (np. centrum produkcji noży kuchennych w określonym kraju, a następnie wysłać je z przedmiotami związanymi z nożami kuchennymi: nożem, osełką itp.)

Ponownie, nie będę wdawał się w szczegóły. I nikt na tym forum też nie powinien. Uzbrojony w te informacje, użyj swojej wyobraźni. Jeśli tego nie potrafisz, nie masz po co wysyłać rzeczy. Narazisz się tylko na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Nie chcę nikogo poniżać. Naprawdę martwię się o twoje bezpieczeństwo.
 

syntheticnazi

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Metal i Mylar to rzeczywiście dobry wybór!
 
Top