Post Delivery Bezpieczne pakowanie materiałów po dostawie

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Witam!
Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że to forum szybko zyskało moją sympatię i stało się moim ulubionym miejscem do sprawdzania tematów i uzyskiwania spostrzeżeń. Mając to na uwadze:
Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat globalnej wysyłki. Daj mi znać, jeśli chcesz podzielić się ciekawymi sposobami dotyczącymi tego tematu. Przede wszystkim chcę wiedzieć o transporcie tabletek i proszków w dużych ilościach do miejsc takich jak AUS / NZ i inne społeczeństwa wyspiarskie.
Te miejsca mają dużo koksu i extasy, ale jak to się dzieje w kraju? Zawsze będzie istniało duże ryzyko, że przesyłki zostaną przechwycone, ale w związku z tym chciałbym poznać wskazówki i sztuczki, które mogą być nieco nieznane. Mylar i metal / wabik itp. to dobra wiedza podstawowa, ale staram się znaleźć coś, co podniesie taktykę.
Czytałem wątki na ten temat, które mamy tutaj na forum i były one bardzo pomocne. Mam też kilka pomysłów i wcześniejsze doświadczenie w delegowaniu krajowym, ale chcę poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie logistyki międzynarodowej. (Tylko dla mojej wiedzy ;-) )
Rozumiem, że nie jest to coś, o czym ludzie, którzy są w to zaangażowani, chcą otwarcie dyskutować. Jeśli ktoś chce wysłać mi wiadomość na ten temat, z przyjemnością ją przyjmę!
 

MrSafeBunny

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Każdy sprzedawca przebiera się inaczej, ale opiera się na następujących elementach:

(1) Opakowanie
(2) Zamek błyskawiczny
(3) Mylar ziplock
(4) Zgrzewarka próżniowa

Bądź bezpieczny!
 
Top