• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Sassafras na sprzedaż?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Czy wiesz, ile potrzeba, aby wyprodukować 1 litr tego towaru?

lepsze opcje, jeśli szukasz trasy MDMA

ale eBay sprzedaje korę korzeniową i herbatę, jeśli nie jest przeznaczona do syntez.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Mógłbym również destylować korę z parą wodną i wysyłać hydrosol
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Mogę również dostarczyć korę z północno-wschodnich Stanów Zjednoczonych. Potencjalnie mogę ją również przetworzyć. Daj mi znać.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Powinniście być tam ze swoim saranem, zdzierać korę i owijać ranę. 8% safrolu w oleju. Chciałbym znać kogoś, kto by się tym zajął, to mogłaby być dobrze płatna praca dla złomiarza przez kilka dni w tygodniu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Może powinienem zdobyć trochę kory korzeniowej, zmielić ją na proszek i zapakować próżniowo w kilogramowe opakowania. Byłbym skłonny wysłać to z góry, jeśli ktoś kompetentny udowodni, że może odnieść sukces, odeśle mi trochę MDA / MDMA :]

Czy masz jakieś wskazówki dotyczące zbioru, destylacji lub czegokolwiek, o czym powinienem wiedzieć? Kilka razy robiłem z niego herbatę z piwem korzennym, ale to mniej więcej zakres mojego doświadczenia...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myślę, że destyluje się go jak metanol z drewna, tylko sucha destylacja, potem destylacja frakcyjna i to wszystko. Mówi się o korze korzenia, ale każda kora jest użyteczna. Wziąłbym łatwą korę i to wszystko. Nie trać zbyt wiele czasu, tutaj jest więcej drzew niż czasu. Satan wrap to próba uratowania drzewa
 
Top