Question Synteza chemiczna piperonylometyloketonu (CAS: 4676-39-5) z glicynianu etylu PMK (CAS: 28578-16-7) krok po kroku.

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Przeszukałem to forum, ale nie znalazłem wspomnianej syntezy chemicznej, dzięki wszystkim.
Myślę, że to forum powinno być bardziej zorganizowane z każdą syntezą i jej nazwą.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Glicyniany etylu BMK\PMK są wytwarzane w ten sam sposób, a hydroliza kwasowa może prowadzić do przegrupowania, którego najprawdopodobniej chcesz, a hydroliza zasadowa da glicynian zastosowanego wodorotlenku alkalicznego (NaOH na przykład daje sól sodową, a KOH sól potasową i inne mniej powszechne wodorotlenki alkaliczne, które możesz zbadać z ciekawości, takie jak Li, Cs, Rb, i może nie do końca Francium) i odpowiedni alkohol etylowy, który jest wskazany do usunięcia, gdy się tworzy, ponieważ jest to dobra strategia, aby popchnąć równowagę reakcji w kierunku tworzenia karboksylu, który można następnie podgrzać, aż grupa karboksylowa opuści się jako gaz CO2, a następnie diol powstały z tlenku alkenu zamieni się w 1-arylo-propan-2-on za pomocą jakiegoś tajemniczego zaklęcia lub rytualnego seksu chemicznego. (Nie miałem już inspiracji na ostatnią część)
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Do syntezy chemicznej 3,4-metylenodioksymetamfetaminy (MDMA) potrzebuję prekursora chemicznego o nazwie piperonylometyloketon (PMK), ponieważ uzyskanie tego prekursora chemicznego jest trudne, powiedziano mi, że mogę legalnie kupić inną substancję o nazwie glicynian etylu PMK z Chin i za pomocą tej substancji przekształcić ją w PMK, chemiczny prekursor MDMA.
Teraz moje pytanie brzmi, jak mogę przekształcić glicynian etylu PMK w PMK.
Chodzi o to, że istnieją dwie substancje o podobnych nazwach i jest to mylące. Glicynian etylu PMK i glicynian metylu PMK.
Przepraszam za moją ignorancję, ale nie mam pojęcia o chemii, staram się uczyć stopniowo.
dziękuję!
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pmk etylowy i pmk metylowy różnią się tym, że pmk etylowy występuje w postaci płynnej podobnej do miodu, a pmk metylowy występuje w postaci proszku, oba są konwertowane w ten sam sposób, na forum jest doskonale wyjaśnione, jak postępować z konwersją. hydroliza z wodą sodową kaustyczną i kwasem solnym zrobi magię.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pmk etylowy i pmk metylowy różnią się tym, że ten pierwszy występuje w postaci płynnej podobnej do miodu, a pmk metylowy występuje w postaci proszku, oba są konwertowane w ten sam sposób, na forum jest doskonale wyjaśnione, jak postępować z konwersją. hydroliza z wodą sodową kaustyczną i kwasem solnym zrobi magię.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Przepraszam za pierwsze wyjaśnienie, nie umieszczam tego w języku hiszpańskim, ale telefon używa automatycznego tłumaczenia.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mówię po hiszpańsku, sin problema hermano.
Czy byłbyś tak miły i powiedział mi, w której części forum mogę znaleźć syntezę? Szukałem, ale nie znalazłem.
I czy znasz wydajność PMK, którą uzyskuje się podczas przeprowadzania wspomnianej syntezy?
DZIĘKUJĘ!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Tak, daj mi chwilę i wyślę ci link (tylko na forum obowiązują zasady, tylko prywatnie można mówić po hiszpańsku). Jestem teraz w szpitalu, ale wysłałem link dzisiaj.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Metyl, etyl, n-propyl, izo-Pr, n-butyl, i-Bu, sec-Bu, tert-Bu... i tak dalej ucząc się chemii staraj się również zrozumieć reakcje hydrolizy i równowagę (siła, która zrywa wiązanie, ma również zdolność do jego tworzenia, dlatego jedno musi być stale usuwane), a dekarboksylacja to po prostu ciepło zamieniające cząsteczkę kwasu COOH w CO2 (bezwodnik kwasu węglowego), który jest wydychany jako gaz i w ten sposób usuwany z cząsteczki.
 
Top