Synteza 25B-NBOME z benzaldehydów za pomocą nitrometanu

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Krok 1. 2,5-dimetoksynitrostyren.
HKZfyctaW8

1) 2,5-dimetoksybenzaldehyd w ilości 1000 g rozpuszczono w 5 litrach IPA w temperaturze 80°C.
2. Nitrometan 735 g, kwas octowy 200 ml i etylenodiaminy (cykloheksyloamina, butyloamina) 37 ml dodano w podanej kolejności i reakcję utrzymywano w temperaturze 80°C mieszając przez 3 h.
3. Następnie mieszaninę przechowywano w lodówce przez noc, powodując krystalizację.
4. Ciało stałe przefiltrowano i przemyto zimnym IPA uzyskując krystaliczne żółte ciało stałe (600 g, 60%).


Krok 2. 2,5-dimetoksyfenyloetyloamina.
SNcxmf4RIv

1. Borohydryd sodu (480 g) zawieszono w 5 litrach IPA.
2. 2,5-dimetoksynitrostyren (600 g) dodawany małymi porcjami podczas mieszania.
3. Rozkład nadmiaru borohydryku.
4. Ekstrakcja i destylacja.
5. 500 g żółtego oleju (propan).
6. Dodać 5 litrów IPA.
7. Dodać 8 mmol Zn.
8. Dodać 3,5 mmol HOAc.
9. 240 g żółtego oleju bazowego.

Krok 3. Halogenowanie.

3.1. Odmiana bromowania
VJgOap85yu

1. 2,5-dimetoksyfenyloetyloamina dodana do kolby.
2. HBr 48% 1,1 mmol dodany do kolby i mieszanie.
3. H2O2 1,1 mmol wkraplać do kolby i mieszać.
4. Po dodaniu całego H2O2 mieszać 1,5 godziny w temperaturze pokojowej.
5. Ekstrakcja EtOAc i dodanie acetonu.
6. Zakwasić HBr 48% lub HCl o pH 6.
7. Umieścić w zamrażarce na 12 godzin.
8. Przefiltrować i wysuszyć 4-bromo-2,5-dimetoksyfenyloetyloaminę hbr (hcl).


Krok 4. NBOMe.
S7Gtgj81QA

1. Do zawiesiny chlorowodorku (lub bromowodorku) 2C-X (1,0 mmol) i 2-metoksybenzaldehydu (1,1 mmol) w EtOH (10 mL) dodano Et3N (1,0 mmol) i reakcję mieszano aż do całkowitego utworzenia iminy zgodnie z (30 min do 3 godz.).
2. Do reakcji dodano NaBH4 (2,0 mmol) i mieszano przez kolejne 30 minut.
3. Mieszaninę reakcyjną odparowano pod zmniejszonym ciśnieniem i ponownie rozpuszczono w EtOAc/H2O (30 ml, 1:1).
4. Warstwę organiczną odseparowano, a warstwę wodną ekstrahowano EtOAc (2 × 15 ml).
5. Połączone ekstrakty organiczne wysuszono (Na2SO4), przefiltrowano i odparowano pod zmniejszonym ciśnieniem.
6. Oczyszczoną wolną zasadę rozpuszczono w EtOH (2 mL) i dodano etanolowy HCl (1M, 2 mL), a roztwór rozcieńczano Et2O aż do utworzenia kryształów.
7. Kryształy zebrano przez filtrację i wysuszono pod zmniejszonym ciśnieniem. Wydajność: 88%
 
Last edited by a moderator:

fuqall

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Dlaczego ktoś miałby chcieć zrujnować 2cb? Nbome było narzędziem marketingowym IMO
 

dragonbyte

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
25I-NBOMe jest pełnym agonistą, prawdopodobnie silniejszym niż 2c-b.

25B nie jest pełnym agonistą, o ile mi wiadomo....
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Czy do halogenowania z dobrą wydajnością wystarczy 1,1 mmola HCl lub HI?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Nie mogę się doczekać, aby sprawdzić alternatywną procedurę dla pierwszego kroku, która jest bardziej obiecująca pod względem wydajności i przy użyciu prostszych odczynników.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Czy sprawdziłeś to dokładniej i znalazłeś lepszą drogę?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Hmmm... jasne, nawet znalazłem nowy, ale miałem wypadek i muszę wyodrębnić i sprawdzić, czy dalej reaguje. Preparat rdzenia jest stary i prawdopodobnie nie jest brany pod uwagę przez wielu... Wypróbowałem go i działał idealnie z wydajnością ponad 80%. Podam ci odnośnik, jeśli napiszesz do mnie prywatnie.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Redukcja działa dobrze również z amalgamatem Al i Cu2+/NaBH4, a utknąłem na halogenowaniu, za co naprawdę czuję się upokorzony przez chemię, ponieważ w przeszłości robiłem znacznie trudniejsze.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Fajnie byłoby użyć nitropropenu zamiast nitrostyrenu...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Zależność struktura-aktywność sugeruje złą interakcję między ugrupowaniami alfa metylowymi i N-benzylowymi.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Zgaduję, że mówię tylko do siebie, ale wydaje się, że łatwiej byłoby zredukować nitrostyren do 2,5 MO-PEA za pomocą Zn i HCl...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nie, nie można pominąć jednego kroku, otrzymując nienasyconą substancję lub tracąc wydajność. Kwas octowy z cynkiem w warunkach bezwodnych może działać lepiej. Jeśli tylko nie weźmie się bezwodnego kwasu HCl.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
W ogóle nie mówisz do siebie. Jest to dla mnie bardzo interesujący artykuł i zbieram zapasy, aby go wypróbować. Uwielbiam pomysł posiadania tak potężnego psychodeliku! Nigdy nie byłbym nieodpowiedzialny i nie próbowałbym podawać go jako kwasu - moim zdaniem to właśnie zrujnowało te narkotyki. Zmieniło to spojrzenie ludzi na nbom, kiedy ludzie zaczęli umierać, ponieważ prasa chciała tylko sensacyjnej historii!
Osobiście ZAWSZE dawkowałem je odpowiedzialnie i uważałem je za dobre psychodeliki! Również posiadanie 2cb w pierwszej kolejności byłoby cudowne, spójrzmy prawdzie w oczy. Być może będę musiał kupić 1/2 kg 2,5-dmo benzaldehydu. (Dosłownie, ponieważ nie mogę znaleźć nikogo, komu ufam, że sprzeda mi mniej niż to!). Jest tak wiele różnych rzeczy, które można zrobić z 2,5-dmo benzaldehydem, więc nawet jeśli jest więcej kroków do końcowego produktu, którego szukam, niż gdybym kupił tryptaminę, faktem jest - nie ma tak wiele, co można zrobić z tryptaminą, która interesuje mnie tak bardzo, jak fenetyloaminy - ze względu na tolerancję wolę wysoce psychodeliczne fenetyloaminy niż tryptaminy (ogólnie - jest jednak kilka wyjątków).
Trzeba kochać alibabę...
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ktoś ma sukces w tej sprawie?
Naprawdę ciężko szukam tego związku
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jeszcze nie, ale zbieram odpowiednie związki. Zamierzam najpierw zredukować P2NP do r-amfetaminy.
Potem, gdy będę miał przyzwoitą pompę i lepszy, niezatykający się Buchner. Chcę jednak, aby pompa służyła również do rxns, więc potrzebuję jej regulowanej za pomocą monitora i zdolnej do wyciągnięcia czegoś w rodzaju 600 mmhg. Jestem nowy w tej całej próżni, więc wszystkie wartości są mylące.
Nie wiem też, czy tańsze pompy można regulować. Zgaduję, że nie....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ok, więc jestem teraz w stanie wypróbować ten pierwszy krok.... próbowałem go w bardzo podobny sposób innego dnia, ale użyłem etanolu zamiast IPA i zapomniałem dostosować długość refluksu do niższej temperatury... Nie zrobiłem też kwasu octowego... nie zdawałem sobie sprawy, że go potrzebuję, szczerze mówiąc....

Ponadto, powiedzmy, że robię na małą skalę, czy dostosowuję ilości czegokolwiek?
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
HAHAHAH okkk !!!

Nie wiem, nie jestem dobry w chemii, ale wyobrażam sobie nowe izomery, takie jak dodanie do 3C-P pierścienia benzaldehydowego i uczynienie go o 1k silniejszym, czy byłoby to możliwe? tworzenie 35P-NBOME?

przepraszam, jeśli to jest złe tutaj
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Fajnie, że udało mi się to z pomocą kogoś innego tutaj.
Jest coś w ważeniu gówna, czego ZAWSZE nienawidziłem. Prawdopodobnie sięga to czasów, gdy sprzedawałem narkotyki i chciałem je zażywać, więc nigdy ich nie przygotowywałem. Może moje wagi są po prostu gówniane i dlatego, ale hej... to było cholernie udane.
Popełniłem błąd, dodając za dużo rozpuszczalnika (o wiele za dużo), a także nie oczyszczając wystarczająco mojego NM...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Mówię, że to rozpracowałem... wyjaśnię. Nadal zajmuję się pierwszą reakcją Henry'ego 2,5-DMOBA do 2,5-DMONS.
To następnie musi zostać zredukowane do 2c-h, następnie do odpowiedniego aktywnego leku 2c, a następnie do nbome.
Prawie na pewno spróbuję najpierw zrobić meskalinę... o wiele prostsze i mniej etapów.
W pewnym momencie zredukuję nitrostyren, który mam, po przekształceniu reszty aldehydu w to samo, a następnie zdecyduję, co mogę uzyskać, aby przekształcić go w to, czego najbardziej chcę...
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Wygląda na to, że ci się uda
najlepsze życzenia dla Ciebie!
 
Top