Synteza DMT z tryptaminy

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
w wariancie DMT o wyższej wydajności, co dokładnie oznacza ta część:
"zostały schłodzone do 0°C w łaźni lodowej nad stałym strumieniem azotu".
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Uwaga: Przyczyną niskiej wydajności powinna być zbyt mała ilość formaldehydu dodana do mieszaniny reakcyjnej. Do całkowitej konwersji do DMT potrzebne są co najmniej dwa mole formaldehydu na mol tryptaminy.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ok, więc czy masz na myśli, że azot jest wprowadzany do naczynia reakcyjnego (aka tworzenie atmosfery azotu) za pomocą czegoś w rodzaju kanistra z azotem i węża prowadzącego do złącza ptfe stopcock, jak na tym obrazku:

https://www.chem.ualberta.ca/~inorglab/images/gappphot/3_n.jpg

i jak powstaje solanka?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Tak, można też użyć balonu z azotem. Wodór, a nie tylko obojętna atmosfera, taka jak azot, hel czy argon.
Solanka jest przygotowywana z soli kuchennej i wody destylowanej, która staje się nasycona lub półnasycona.
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
to jest ta praca? Próbowałem : Tryptamina rozpuszczona w metanolu, dodając roztwór formaldehydu, Następnie cyjano-borowodorek sodu miesza się powoli po rozpuszczeniu w metanolu, a następnie powoli dodaje się lodowaty kwas octowy. Po reakcji trwającej 60 godzin, formaldehyd i cyjano-borowodorek sodu są nadmierne, a końcowy roztwór reakcyjny ma brązowy kolor. Dlaczego?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witaj, musiałeś dodać lodowaty kwas octowy 99% (cas 64-19-7)

Czy wykonałeś inne manipulacje opisane tutaj?
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Tak, postępowałem zgodnie z każdym z kroków, a po parowaniu dcm otrzymałem bursztynową maź, ekstrahowałem wrzącym heksanem i schłodziłem, otrzymałem trochę białej masy, która nie była dmt. Większość bursztynowej mazi nie rozpuściła się, więc to też nie był dmt. Próbowałem dwa razy z tym samym rezultatem. Czy ktoś próbował w ten sposób i odniósł sukces? Czy były jakieś nieokreślone warunki eksperymentalne, które spowodowały niepowodzenie reakcji?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Używaj borohydryku triacetoksy zamiast cyjanoborohydryku, ponieważ cyjanoborohydryd tworzy niebezpieczne związki zanieczyszczeń. Istnieją artykuły naukowe w Internecie na ten temat, a także używaj chloroformu zamiast dichlorometanu, ponieważ reaguje on również z dichlorometanem, tworząc zanieczyszczenia, a ten artykuł jest również dostępny w Internecie. Aby wyekstrahować DMT, lepiej jest użyć chloroformu lub eteru, jeśli usuniesz rozpuszczalnik zwykłym ciepłem, otrzymasz bardzo gęsty brązowy olej, chociaż jest to DMT, nie można go rekrystalizować. Możesz pozwolić na usunięcie rozpuszczalnika przez wachlowanie lub umieszczenie w pomieszczeniu o normalnej temperaturze, w którym to przypadku pozostanie żółty olej (jeśli możesz skrystalizować ten olej za pomocą heksanu, proszę zgłoś, dzięki).
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
To był DMT, po prostu trudno go rozpuścić w heksanie i heptanie po odparowaniu DCM. Trzeba naprawdę mocno próbować go rozpuścić. Ta maź w końcu się podda i rozpuści. Użyj około 200 ml heksanu zamiast 20 ml, które myślisz, że powinieneś użyć, i podgrzej go ładnie. Zużyj 2 l heksanu. W końcu go rozpuścisz.

Możesz spróbować zasolić tę maź kwasem fumarowym. Powinno być łatwiej, jeśli nie masz nadmiaru rozpuszczalników.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Tak, próbowałem kilka razy z kwasem fumarowym, ale niestety nie powstaje żaden osad.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Nie wiem w czym problem, ale po usunięciu rozpuszczalnika pozostaje kolorowy osad, ma gorzki smak, rozpuszcza się również w wodzie, ale pobrałem z niego nmr, nie miał wykrywalnego piku i był całkowicie uszkodzony, czy ktoś może pomóc? Jak uzyskać sól z oleju?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Czy ten 37% formaldehyd
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ten koleś tego nie zrobił, to jest stare tłumaczenie z rod, sprzed dziesięcioleci. Pierwszy przepis ma gówniane proporcje, drugi podaje 38% wodny, ale 37% w metanolu co pewnie masz jest dobre, nawet lepsze mówię. Cyjanoborowodorek również nie jest potrzebny. Oto lepszy współczesny opis: https://www.reddit.com/r/PsychLaboratory/comments/vm570o
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
To jest synteza, którą chciałem naśladować. Właśnie zamówiłem 500g tryptaminy, więc powinienem mieć kilka dobrych okazji do porażki!!! Haha
Chociaż oczywiście tego nie chcę, można się z tego więcej nauczyć....
Czy sam śledziłeś ten Reddit?
Spowolniłem również syntezator Hamiltona - a przynajmniej szalonego trójokiego chemika, z którym przeprowadzał wywiad podczas tworzenia n,n-DMT.
Niektórzy mówili, że to nie jest poprawne - słuchałem tego podcastu, o którym mówiła osoba w komentarzach, ale nie pamiętam, który to jest! Czy jest to podcast o odkrywaniu istot na DMT, który jest dość aktualny?
Jestem pewien, że co najmniej jedna osoba zrobiła to tutaj - właściwie nie zamierzam produkować tego tak dużo. Wolałbym raczej robić inne rzeczy z tryptaminą, ponieważ wciąż istnieją podstawowe tryptaminy, których nie próbowałem - i w zasadzie dlatego założyłem swoje laboratorium (chłopcze, to było / jest O WIELE droższe niż ekstrakcja DMT!!!) Kupiłbym też mniej tryptaminy, ale szczerze mówiąc, kiedy koszt wysyłki jest taki sam jak koszt zakupu, staje się to śmieszne, więc jeśli ktoś chce wypróbować ten syntezator, niech do mnie krzyknie, a ja mogę wysłać ci trochę tryptaminy. Albo sprzedać 50g lub cokolwiek innego.
Jestem chemikiem DLA SIEBIE. NIE SPRZEDAJĘ NARKOTYKÓW - chciałem to tylko wyjaśnić... jeszcze nie ha nah jk. Byłem tam, zrobiłem to, uzależniłem się...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Czy ktoś stworzył filmik z tryptaminą do n,n-DMT lub jakąkolwiek inną aminą pierwszorzędową w tym zakresie.... Oczywiście mam Tihkal, ale wyobraź sobie, że chemia - szczególnie tajna chemia - przeszła długą drogę od tego czasu...
Byłbym również bardzo zainteresowany tym, co jeszcze mogę zrobić z tryptaminy i jak na przykład zrobić DET lub DiPT?
Wydaje się jednak, że powinien istnieć film o syntezie tryptaminy do DMT...
Zrobiłem UTFSE, ale dostałem tylko reklamy sprzedaży tryptaminy...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Mam w notatkach syntezę DMT
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Tak, zdecydowanie działa to z chemii roduim 😆😆
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Zasadniczo, jeśli udało ci się wykonać ten rxn lub DET lub jakikolwiek inny, który można zrobić z tryptaminy, proszę o DM. Jestem więcej niż chętny, aby trochę namieszać, ale ostatecznie, jeśli są jakieś inne udane syntezy amin pierwszorzędowych z tego związku, daj mi znać....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
To zabawne, że syntezator, który mam w notatkach, to ten, do którego linkowałeś i który skomentowałem powyżej! Ha, pomaga przeczytanie całego pieprzonego wątku, prawda? Jest też książka Michaela Valentine'a Smitha - chemia psychodeliczna. Wiem, że o tym mówi, ale myślę, że idzie drogą indolu...
W każdym razie
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
To właśnie ta synteza zainteresowała mnie chemią organiczną! Widziałem ją w wykonaniu kolesia z trojgiem oczu na Hamilton's Pharmacopea.

Ostatecznie wybrałem inną drogę - po prostu użyłem borowodorku zamiast robić STAB.... Jak dotąd!
Czekam na mój desykator próżniowy jutro, więc wtedy będę mógł wysuszyć moje ostateczne re-x's z heptanu.
Byłem zaskoczony, że użyłeś heksanu - wydawało mi się, że wysycha naprawdę tłusto i ktoś powiedział mi, że jest neurotoksyczny.

Dla mnie to krystalizacja produktu końcowego. Wszystkie syntezy, które widziałem, udało mi się przeoczyć / nie docenić cholernej suszarki próżniowej!

Mogę spróbować twojego sposobu, jeśli mi się znudzi - hej, czy przy okazji masz jakieś informacje na temat solenia? Nie sprzedaję, więc albo będę miał gówniany ładunek tryptaminy, albo gówniany ładunek DMT i myślę, że solone DMT byłoby do tego przydatne. Nie mam jednak dużo kwasu fumarowego - czy kwas fumarowy działa? Wydaje mi się, że widziałem kogoś, kto go kiedyś używał.
 
Top