Synteza heroiny z surowego opium

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Żałuję, że nie mogę dostać w swoje ręce surowego opium (lub nawet morfiny), aby tego spróbować :-(.
 
View previous replies…

3l_p4t0_m4l3f1c0

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Znam kilka osób z dużą ilością surowego hiszpańskiego opium, będzie ono znacznie tańsze niż to, co można znaleźć na zwykłych rynkach (około 10 € za gram lub nawet taniej). Daj mi znać, jeśli jesteś zainteresowany. Byłbym tylko pośrednikiem, mam trochę tego opium, jeśli chcesz sprawdzić, jak to jest.
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Witam, też jestem bardzo zainteresowany opium. Czy mógłbyś wysłać mi wiadomość na ten temat? Będę bardzo wdzięczny!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Na tym etapie 65 g bazy morfiny jest niezwykle surowe. Nie tracą 35 g produktu.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Większość Papaver somniferum zawiera blisko 10% (lub więcej w wyspecjalizowanych dziedzinach) morfiny w suchym opium.
Tak więc nawet 65 g to 6,5%, co jest okropne, a ponadto 3% końcowego chlorowodorku jest prawie przestępstwem haha!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Prawdopodobnie jest to również 20% detrytusu i nigdy nie używają suszu.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Zwycięstwo panie i panowie!
Zrobiłem 160mg Heroiny z 173mg bazy wolnej od Morfiny, wyekstrahowanej z 300mg pigułek siarczanu Morfiny przeterminowanych w 2008 roku (tak, prawdopodobnie wyprodukowanych w 2006 roku, w konsekwencji przechowywanych przez 17 lat w temperaturze otoczenia (blisko 20°C).

Zrobiłem własny bezwodnik octowy z octanu Na + S2Cl2 i użyłem 1 grama z moimi 173 mg wolnej od morfiny bazy, w szklanej kolbie o pojemności 10 ml, w temperaturze 85 ° C regulowanej pod stałym mieszaniem magnetycznym przez 2 godziny i 20 minut.
Bazowanie 10% roztworem NaOH, ekstrakcja eterem, odparowanie w szklanych płytkach Petriego w temperaturze 45°C (patrz zdjęcie) zważono (160 mg, dobra wydajność), przykryto wodą destylowaną i zakwaszono w pobliżu pH2 stężonymi kroplami HCl, zneutralizowano wodorowęglanem sodu do pH7.
Wstrzyknięcie IM:
Próg 1,5 mg, niewielkie efekty (dlatego oczywiście nie morfina na tym poziomie)
3mg: moja naprawdę potężna dawka (efekty są nieco lepsze niż morfina, przyjemniejsze)
6mg : wymioty
Doskonale, to jest prawdziwy DAM z mojego doświadczenia, prawie 2 do 2,5 razy silniejszy niż medyczna morfina.

Zamierzam odtworzyć syntezę z bardziej szczegółowymi informacjami, zdjęciami, obliczeniami, dokładnymi temperaturami i materiałami.
Stworzę dobrze udokumentowaną stronę poświęconą tej syntezie na tym forum, gdy uzyskam co najmniej 4 lub 5 syntez doświadczenia.
(i więcej morfiny z mojej kodeiny, wydaje się działać bardzo dobrze)

-> Osobista refleksja: Nadal nie rozumiem, dlaczego DAM nie jest używany w szpitalu (lub nawet legalnie): poziom uzależnienia jest równoważny na przykład Tramadolowi, dla mnie, który jest bardzo niski. Tygodniowa przerwa między dwiema dawkami jest jak impreza z przyjaciółmi: jest fajnie, ale nie ma problemu z odczekaniem kolejnego tygodnia. Moje spostrzeżenie jest takie: tylko ci, którzy już mają problemy z uzależnieniem, mogą mieć problemy z uzależnieniem...
 

Attachments

  • SgGkotQfNC.jpg
    SgGkotQfNC.jpg
    1.2 MB · Views: 401
  • tYTPn31W5o.jpg
    tYTPn31W5o.jpg
    670.3 KB · Views: 345
  • OZa4huKUx8.jpg
    OZa4huKUx8.jpg
    7.7 MB · Views: 696
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dziękuję za raport. Z niecierpliwością czekam na pełny samouczek (y)
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Tutaj : kryształy wolnej zasady heroiny (z niewielkim brązowym zanieczyszczeniem)
A potem beżowy proszek: ta sama baza heroiny przeszła do 610 mg chlorowodorku diacetylomorfiny, z 561 mg wolnej bazy morfiny wyekstrahowanej i przekształconej z 990 mg fosforanu kodeiny.

(moja wydajność acetylacji jest oczywiście lepsza niż powszechne 70% w/w, które można znaleźć w Internecie, podzielę się dokładnym protokołem).
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Mam problem z załadowaniem zdjęć...
 

Attachments

  • R2JADWucjE.jpg
    R2JADWucjE.jpg
    1.7 MB · Views: 366
  • FHhPiILQO5.jpg
    FHhPiILQO5.jpg
    1.6 MB · Views: 364

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Gdzie w dzisiejszych czasach można dostać tabletki morfiny?
 
View previous replies…

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Moją pierwszą syntezą były zwykłe tabletki morfiny na receptę. Możesz kupić tabletki na swoim ulubionym rynku darknet, lub lepiej, tak jak ja: kupujesz tabletki kodeiny jeszcze tańsze i bardziej dostępne w niektórych krajach, i przekształcasz je w morfinę poprzez demetylację chlorowodorkiem pirydyny (na przykład).
Dla mnie jest to tańszy sposób: kodeina za mniej niż 20€/g umożliwia wyprodukowanie blisko 600/650mg heroiny, czyli blisko 30€ lub 35€/g.
(lepiej niż 6% czystej heroiny znalezionej u jakiegoś sprzedawcy za 40€/g podanej dla #3...).
 

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Tak, zamierzałem skorzystać z tabletek z kodeiną.

Czy próbowałeś tej metody konwersji kodeiny na morfinę?
Roztwór 3,00 gramów (10 mmol) kodeiny w 60 ml suchego dimetyloformamidu odgazowano pod azotem poprzez wielokrotne mieszanie pod próżnią, a następnie wlewanie azotu. Po dodaniu 3,00 g (26,7 mmol) tert-butanolanu potasu, proces odgazowywania powtórzono, a strzykawką wstrzyknięto 3,0 ml (32,7 mmol) n-propanotiolu. Mieszaninę mieszano w temperaturze 125°C pod azotem przez 45 minut (podobne wyniki uzyskano w temperaturze 110°C przez 3 godziny), schłodzono i schłodzono 3,0 ml kwasu octowego. Rozpuszczalnik usunięto pod wysoką próżnią, a pozostałość rozpuszczono w 30 ml 1N kwasu solnego. Roztwór kwasu przemyto kilkoma porcjami eteru, potraktowano 5 ml 20% wodorosiarczynu sodu i alkalizowano do pH 9 wodorotlenkiem amonu. Wytrącone ciało stałe zebrano, przemyto wodą i wysuszono w próżni (100°C), uzyskując 2,30 g (80%) morfiny w postaci brązowych kryształów.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Nie, chlorowodorek pirydyny w temperaturze 85°C przez 90 minut i bez potrzeby ochrony atmosfery, wystarczy zamknięty szklany słoik.
Napiszę o tym stronę na tym forum.
(i szukam dokładnego testu na proporcje morfiny i kodeiny, nie mam chromatografu).
 
Last edited:

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
a co z tabletkami morfiny hcl

?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Czy użycie wodorotlenku wapnia i chlorku amonu byłoby sposobem na ekstrakcję siarczanu morfiny z roztworu doustnego? Robiłem H z maku i ekstrahowałem tabletki morfiny. Po prostu nigdy nie używałem roztworu doustnego jako materiału wyjściowego, mam dwie butelki o pojemności 200 ml i chcę je przerobić.

Jeśli ktoś ma sprawdzoną technologię ekstrakcji siarczanu morfiny z roztworu, chętnie przeczytam, jaką technologię zastosował.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Szaleństwo !!! szaleństwo
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Niezła robota kolego, jeśli nie użyjesz kropli lub 2 kloroformu, pomoże to wyciągnąć więcej zanieczyszczeń. reakcja jest lekko czerwona, a następnie na końcu dodajesz kloroform i zestala to gówno na dnie w gumowatej masie, a następnie wolna baza otrzymasz czystszy kryształ. Zawsze zaczynałem od grama morfu z tabletek siarczanowych, odkryłem, że robienie tego w nieco większych rozmiarach jest łatwiejsze. Założę się, że zrobienie AA z octanu sodu, bromu i siarczanu było dużym przeżyciem. Jeśli trochę się podekscytujesz, wkładając sulfer do bromu, brom uwielbia bulgotać. Kloroform poprzez aceton i wybielacz, którego rodzaju nie pamiętam, spowoduje reakcję egzotermiczną i pozostawi trochę kloroformu do destylacji. Dzięki, dobra robota.
 
Top