Synteza metadonu

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Kryształ częściowo odparowuje i rozpuszcza się
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Jest to bardzo ważne
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Witam, czy można nagrać film z budowy?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Synteza zawiera wiele błędów.
Piszesz, że potrzebujesz 2,2-difenylo-3-metylo-4-dimetyloambutyronitrylu,
to nie jest prawidłowy izomer nitrylu i można z niego otrzymać tylko izometadon.

2,2-difenylo-3-metylo-4-dimetyloamino-butyronitryl nie ma formy krystalicznej.
Piszesz: "Następnie rekrystalizowano go z eteru naftowego, otrzymując 900 g 2,2-difenylo-3-metylo-4-dimetyloaminobutyronitrylu".

Początkowo zacząłeś poprawnie,
i powiedziałeś, że potrzebujesz 4-cyjano-2-dimetyloamino-4,4-difenylobutanu.
4-cyjano-2-dimetyloamino-4,4-difenylobutan (Premetadon)
CAS: 125-79-1 jest prawidłowym nitrylem. Tylko z niego można otrzymać metadon.

W syntezie nitrylu nie używa się rozpuszczalnika...
Nie używa się również katalizatora, który przesuwa reakcję we właściwym kierunku, aby zwiększyć wydajność pożądanego nitrylu.
Pozostaje dużo nieprzereagowanego prekursora, ponieważ deprotonacja musi być przeprowadzona w obecności katalizatora.

Rozczaruję cię, ale nie można otrzymać metadonu w THF, można go otrzymać tylko w eterze etylowym.... Reakcja addycji nie działa w THF.
W Twojej syntezie nie ma słowa o oczyszczaniu nitrylu, dlatego jest on brudny i czarny w warunkach, które opisujesz.
Nie wiem, skąd wziąłeś tę syntezę, ale nie dostaniesz nic dobrego - przykro mi.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. po pierwsze napisał, że otrzymał prawidłowy nitryl przez rekrystalizację z eteru naftowego (tu można użyć heksanu) 2. bez rozpuszczalnika też wychodzi nitryl, bo alkalia działają jak katalizator i dlaczego reakcja w tetrahydrofuranie nie idzie?) nie wiadomo jak reakcja Grignarda dodaje substancję
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Czy ktoś wie, jak zsyntetyzować zabawne opiaty _z_ metadonu? Mam pod ręką dużo płynnego metadonu i nie mam z niego żadnego pożytku. Po prostu trzymam go, dopóki nie znajdę dla niego zastosowania (tj. syntezy do czegoś bardziej zabawnego).
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Produkowaliśmy metadon na różne sposoby.
Bazy metadonu nie nadają się do spożycia!
Baza ma piękny krystaliczny kształt, ale jeśli wstrzykniesz ją sobie... możesz umrzeć, krystalizuje się w tobie.
Musisz używać tylko soli chlorowodorkowej i dobrze oczyszczonej!
Zaufaj mi, produkuję metadon od 2006 roku!
DC9Wk7TQqB Qd57Rye98Y M20AI19so5 HvV3gPLK0x
 

reza

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 5, 2022
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Czy pomożecie mi zsyntetyzować chlorowodorek metadonu? Chcę produkować tabletki metadonu 20 mg.
Potrzebuję pomocy w znalezieniu właściwego sposobu na wyśrodkowanie chlorowodorku metadonu. Proszę o wskazówki.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Cześć, czy możesz nagrać film?
 

OrganicChemis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@Hank Schrader ma całkowitą rację w większości punktów.
Jednak w rzeczywistości możliwe jest wytworzenie prekursora metadonu bez rozpuszczalnika w reakcji difenyloacetonitrylu,
dimetyloamino-2-chloropropanu HCl i wodorotlenku sodu. Partnerzy reakcji powinni być bardzo drobno zmieleni i dobrze wymieszani.
dobrze wymieszać. Po zakończeniu reakcji można przeprowadzić ekstrakcję eterem dietylowym

Co jednak wydaje mi się bardzo dziwne, to bromek etylomagnezu. Przygotowywałem EMB już niezliczoną ilość razy (do syntezy metadonu, ale także do innych syntez).
ale także do innych syntez). EMB nie ma żółtawego koloru i nie jest klarownym odczynnikiem. EMB, który przygotowałem do tej pory zawsze
miał brązowo-szary kolor i zawsze był lekko mętny.

do THF: Mogę tylko powiedzieć, że nigdy nie używałem THF do produkcji EMB. Dlatego nie mogę powiedzieć, czy synteza metadonu jest z nim możliwa (na pewno jest
zdecydowanie nadaje się do Grignarda). Nie używam go jako rozpuszczalnika Grignarda, ponieważ ma nieograniczoną mieszalność z H2O.

Miałeś również rację co do nazwy prekursora metadonu. Prawidłowa nazwa IUPAC to (4S)-4-(dimetyloamino)-2,2-difenylopentanenitryl.
(3S)-4-(dimetyloamino)-3-metylo-2,2-difenylobutanenitryl
to nazwa IUPAC prekursora izometadonu.

1rwgspBeuC
T57LHrGOS8


a tutaj jest Levomathadone & Dexromethadone
2Fcuqhf8EV
O7HynXxTw3
 
Last edited:

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Co ze ścieżką z kwasem 1,1-difenylobutan-2-sulfonowym jako prekursorem?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Sprzedaż i synteza takiej substancji nie jest opłacalna dla Chin i nie będziesz w stanie sobie z tym poradzić - wymaga to znacznych inwestycji.
 

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
krok 1: czy można zmienić benzen na ksylen jako rozpuszczalnik?
krok 3: czy można zamienić chlorek tionylu na jakiś brom, np. TBAB?
 
Last edited:

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ok, opublikuję tutaj moją syntezę do weryfikacji i porady.
krok 4 zmieniony: difenyloacetonitryl (50 g), chlorowodorek 1-dimetyloamino-2-chloropropanu (50 g) (można użyć dowolnego 1-dimetyloamino-2-halopropanu), 50% roztwór wodorotlenku sodu (80 g), woda (40 ml), toluen (125 ml) i bromek tetrabutyloamoniowy (5 g) gotowane pod chłodnicą zwrotną przez 2 godziny. Następnie oddzieliłem aminonitryle. Wydajność wyniosła 30 gramów, temperatura topnienia 90.
 
Top