Synteza metamfetaminy z P2P i redukcja NaBH4

ImRegistered

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 27, 2024
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Dlaczego izopropyl jest dodawany do metyloaminy+meoh? Nie widziałem użycia tego rozpuszczalnika w innych podobnych opisach
(Link w powyższym poście)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ponieważ jest to potrzebne do ponownego rozpuszczenia metyloaminy w IPA. Jest to lepsza opcja w porównaniu z moim opisem, ponieważ pozwala pozbyć się wody i zwiększyć wydajność.
 

Heligo554

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zakładając, że nieumyślnie dodasz zbyt dużo NaBH4 na raz i temperatura wzrośnie do 30C, czy jest jakiś sposób, aby to zapisać, czy też musisz zrestartować grę?
Tak, wiem, że jestem kompletnym idiotą... Dodałem kolejne 300ml IPA, żeby ponownie wszystko rozcieńczyć i teraz wygląda na to, że przynajmniej coś się znowu dzieje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Należy unikać takich wahań temperatury, ponieważ znacznie zmniejszają one wydajność. Można kontynuować tę partię. Warto mieć coś zamiast niczego.
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dziękujemy za włożony wysiłek
Jak przekształcić produkt końcowy w kryształ?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Nie udało mi się wyprodukować amfetaminy. Chciałbym zapytać mistrza. Dlaczego nie możemy bezpośrednio destylować produktu o temperaturze wrzenia wolnej amfetaminy po zakończeniu reakcji redukcji NaBH4? Chcę poznać zasadę.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Mam nadzieję, że pewnego dnia otrzymasz odpowiedź, a ja będę mógł poszerzyć swoją wiedzę
 
Top