Dostępne są syntezy i procesy z profesjonalnymi wskazówkami krok po kroku.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Większość mojej wiedzy i doświadczenia z niektórymi syntezatorami i procesami jest udostępniana szczegółowo i publikowana po prostu po to, aby pomóc innym ludziom i spróbować uniknąć popełnienia tych samych błędów, które ja popełniłem lub stracić czas, który ja też straciłem hahaha

Nawet to, że wiele osób pyta mnie o więcej informacji i szczegółów, oferując mi płatne kompletne wskazówki krok po kroku dotyczące niektórych syntezatorów, które opublikowałem.

Jak wiesz, zawsze staram się odpowiadać na pytania i wątpliwości otwarcie w tych samych postach, ale nawet to, że niektórzy ludzie potrzebują bardziej ścisłego "nauczania" na ich temat.

W związku z tym, że zapotrzebowanie na tę usługę wydaje się nie słabnąć, postanowiłem zaoferować ją publicznie i dać ludziom na forum możliwość wyboru otrzymania profesjonalnych wskazówek krok po kroku.

Oczywiście nie mam doświadczenia we wszystkich syntezatorach i procesach zamieszczonych na forum ( NIE JESTEM CHEMIKIEM Z WYKSZTAŁCENIEM UNIWERSYTECKIM), więc skupiłbym się tylko na poście i syntezatorach związanych ze mną i wyjątkowo z niektórymi innymi, które mam wiedzę, ale nie doświadczenie na dużą skalę, więc każdy przypadek można dostosować do indywidualnych potrzeb, nawet tylko ubiegając się o prowadzenie w kroku części procesu....

Dzięki.
 

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
W jaki sposób byłoby to opłacalne dla klienta? Twoje wskazówki obejmują pomoc w sortowaniu odczynników, sprzętu, jak znaleźć klientów? Jakiej dokładnie syntezy leków możesz nauczyć? Czy wiesz, jak wygląda rynek odczynników w UE?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Cześć,

Co masz na myśli pytając "Jak to będzie opłacalne dla klienta?"?
Świadczone usługi będą związane z potrzebami klientów, zwykle dostosowuję usługę do każdego klienta, ale sposób znajdowania klientów nie jest uwzględniony w mojej usłudze.
Mogę nauczyć syntezy amfetaminy, MDMA, D-Meth, Mefedronu...
O odczynnikach mam odpowiedni link dla nich wszystkich, nie martw się o to.
Dzięki.
 

kingx12

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Cześć.
Jak zrobić MDMA w domu?
Dzięki.
 
View previous replies…

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2023
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Cześć,
Jak zsyntetyzować 5cladba, ADBB lub inny syntetyczny prekursor kannabinoidów?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Przykro mi, ale nie jestem zaznajomiony z kannabinoidami.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Tak, takie usługi powinny być płatne jak Twoje, ponieważ w wielu krajach za produkcję narkotyków grożą bardzo długie lata więzienia, a nawet kara śmierci. W dzisiejszych czasach każdy chce wszystko za darmo, bo mu się należy i tak naprawdę nie można zweryfikować kto jest po drugiej stronie ekranu. Podobnie można żądać darmowych narkotyków i brać je za darmo przez lata. Jaki w tym interes ma diler, czy ktoś idzie do sklepu i daje mu jedzenie za darmo? Jest wiele metod peodukcji, mdma, meth, mef czy fent, ale dużo poświęconego czasu i syntezy skutkuje tylko wynikami. Wiele osób potrzebuje nauczyciela, a my jesteśmy ludźmi i mamy też swoje życie prywatne, nie tylko internet. Więc zgadzam się z Tobą, syntezy powinny być płatne dla dużych graczy, a nie dla dzieci, które siedzą na takich forach bez nadzoru rodziców.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
I co się dzieje, kiedy zapłaciłem 7250 euro i aby wyprowadzić mnie z escrow, zasługuje na przedpłatę, aby kupić prekursor, a teraz 7250 euro jest w jego portfelu, minęło wkrótce 50 dni, które obiecuje co tydzień, aby zapewnić śledzenie przesyłki (jako pierwsze dwie transakcje w escrow, gdzie w porządku), ale nigdy tego nie szanuj i nadal mnie okłamuj.... Poprosiłem o 60% zwrotu pieniędzy, nic jeszcze nie wróciło do mojego portfela, dobrze zrobione btcbboss2022.... Jeśli mówię bzdury, daj mi dowód, że wyślesz to, czego się spodziewałem, wczoraj po raz piąty obiecałeś, że przedmiot został wysłany i masz ślad, ale po raz kolejny nic nie dostałem... Nie chcę wojny, proszę tylko o zwrot 60% bitcoinów wpłaconych do twojego portfela z powrotem do mojego portfela, a transakcja jest zamknięta i nie będę cię już oszukiwał.

Pozdrawiam w każdym razie jest to dla mnie ogromna strata:(

(nieprawdziwy przedmiot nie został wysłany po raz kolejny)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jeśli nie urodziłeś się, by gotować, dlaczego to robisz.🤔😉 . To nie jest miłe, duży ładunek pieniędzy, nie wiedziałem, że istnieje rynek takich cen, uczę lata temu moich siostrzeńców i ich kolegów z klasy, jak gotować. tak jak mój Grand pah😂 żartuje,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Proszę o dostarczenie mi ścieżki, ale po 50 dniach... nie mogę już ufać sytuacji.... Proszę o 60% zwrotu z przedpłaty (4K) i 100/150 (2250Euro) zamówienia, które również nigdy nie zostało wysłane, zostało pilnie wysłane z twojej miłej propozycji, 50 dni temu.... Drogi chemiku btcbboss2022, mam nadzieję, że dobrze rozwiążę tę kwestię...
 
Last edited:

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
btcboss2022
Dzień dobry, czy możesz sprawdzić swoje dms.
dzień dobry
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Bro, głupie pytanie. Ponieważ brakuje teraz 99,9% acetonu, muszę wysuszyć 98,5 (czystość obliczona na podstawie temperatury wrzenia) ze sklepu spożywczego. Pierwszy raz w życiu próbowałem wysuszyć go MgSO4. Sprawdziłem wynik z MDMA HCL.
100 ml "mojego suchego" acetonu rozpuściło 0,5 gr.
Czy to normalne, czy trzeba bardziej wysuszyć?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Myślę, że w tym przypadku lepiej sprawdzi się bezwodny siarczan sodu.
W każdym razie 0,5gr zależy od tego, jaka była początkowa ilość.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Początkowo - specjalnie do testu - 10 gr mdma hlc w 100 ml acetonu. Yeld 9,5 gr. Właściwie pytanie brzmi, czy możliwe jest znacznie lepsze wysuszenie acetonu.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Wydaje mi się, że aceton nawet w 100% suchy rozpuści trochę HCL, więc % jest akceptowalny.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Postaram się odszukać ten artykuł dla "archiwum", jeśli będę miał czas. Krótko mówiąc, mówi się, że MgSO4 wystawiony na długi czas w acetonie, wytwarza zduplikowaną "lustrzaną" cząsteczkę acetonu, która ma specyficzny "miodowy" zapach. Dlatego ograniczone jest trzymanie MgSO4 w acetonie przez długi czas. Nie jestem jednak ekspertem, który mógłby potwierdzić, czy to prawda. Jestem tylko uważnym czytelnikiem.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Lek na oko jest bardzo trudny do podania xd. Wiem, że zmielona substancja chemiczna do receptury szampana mdma pachnie jak anijs, likier, ekstrakt migdałowy dextro / vanille. . Myślę, że to szczyt budynku mdma, co masz tuż przed oczami,
 
Top