Zagadka acetonu

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Temat oczyszczania acetonu jest zawsze poruszany.

Dla wszystkich naszych zainteresowań potrzebowalibyśmy (jeśli nie istnieją) analizy laboratoryjnej przed i po obróbce acetonu solą amfetaminy lub kokainy. Ponieważ jest to wielokrotnie wspominane, ale nigdy z dowodami.

Powszechny pomysł jest taki:
Masz powiedzmy 50% czystej kokainy-hcl lub siarczanu amfetaminy.
Pozwól mu wykąpać się w zlewce z acetonem, tworząc warstwę na dnie.
Wlej tę mieszaninę do filtra do kawy,
gdzie zebrana biała masa jest teraz 90%+ hiper czystym proszkiem, tylko dzięki tej prostej sztuczce!

Dowodem jest waga przed i waga po.
Jeśli waga spadła z 1 grama do 0,7 grama, miałeś 70%, ale teraz masz 97,9%.

Oto problem. Każdy proszek, z którym osobiście się zetknąłem, został poważnie osłabiony przez tę metodę. Tylko jego twórca wmówił sobie, że tak jest lepiej, bo idea tego jest tak zakorzeniona.

Moje pytanie brzmi, czy mamy jakieś źródło potwierdzające działanie tej metody? Sugeruję, że utracona waga jest również samą substancją, proszę o komentarz, jeśli coś przeoczyłem.

Również aceton w teorii jest bezwodny w zakresie, w jakim jest to napisane na butelce.

Linki do twierdzeń:

Holly-Ginger @ OCT 2020

"Mycie kokainy acetonem pozwala pozbyć się 90% wszystkich bzdur w kokainie, cięć, zanieczyszczeń z czasów jej produkcji. Efektem końcowym jest od 90 do 95% czystej kokainy. Mycie acetonem nie usuwa lewamizolu, który nie ma działania pobudzającego.

Ponieważ kokaina jest czysta w 90%+, potrzeba jej mniej, aby uzyskać lepszą jakość High. Nie trzeba więc robić tego tak często przez całą noc. Haj jest znacznie lepszej jakości. Czysta kokaina nie da ci nadmiaru energii, po której czujesz się roztrzęsiony i roztrzęsiony, po której czujesz, że masz wystarczająco dużo energii, aby posprzątać cały dom. Amfetaminy, z którymi kokaina jest cięta, powodują uczucie bycia nadmiernie energicznym, pełnym energii, drżącym i roztrzęsionym".


Również Holly-Ginger @ NOV 2020

"Czy kokaina, która została umyta acetonem, ma wyraźny wygląd, a jeśli tak, to jak powinna wyglądać i jaka powinna być jej konsystencja? ( miękka i łuszcząca się lub twarda skała, błyszcząca i perłowa lub lalkowata i nie błyszcząca, puszysty proszek lub piaszczysty i ziarnisty proszek ).

Jeśli ktoś mówi, że ma kokainę umytą acetonem, czy na podstawie wyglądu powinna ona mieć wyraźny wygląd, którego powinienem szukać? "


Oto tylko jeden przykład.
Jak widać, użytkownik na początku wysuwa śmiałe twierdzenia o potencjale metody.
Miesiąc później tworzy post z pytaniem, najwyraźniej nigdy nie wykonał płukania acetonem ani nie widział analizy laboratoryjnej wyniku.

O co chodzi z tym zjawiskiem?
Czy to jest legalne?
Legalne?
Źle zrozumiane?
Dezinformacja?
Propaganda ze strony głębokiego państwa?
Honeypot stworzony przez rząd w celu złapania użytkowników narkotyków na gorącym uczynku przy zakupie acetonu w sklepie z narzędziami?

Więcej linków

Wątek Acetonewash z wieloma postami:



Wątek o ekstrakcji A/B:


Wesołych Świąt
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Wesołych, spóźnionych Świąt. Dogłębnie przestudiowałem ten temat i mogę udzielić solidnych odpowiedzi.
- Czy płukanie acetonem daje produkt o czystości 90+%? Nie, nie daje. Może, ale zależy to od zanieczyszczeń i rozpuszczalności w acetonie. Możliwe jest jedynie utracenie produktu i nieusuwanie żadnych domieszek. Kokaina hcl jest wymieniona jako lekko rozpuszczalna w acetonie z wartością 1% lub 1 gram na 100 ml w temperaturze 20 ° C. To będzie twoja strata. Możesz obniżyć tę liczbę, sprawiając, że aceton będzie lodowaty. Jeśli aceton nie jest bezwodny, stracisz gram na każdy ml zawartej w nim wody. Zdecydowanie sugeruję dodanie środka osuszającego do każdego acetonu. Siarczan magnezu i sito molekularne 3A są w stanie osuszyć aceton. Jeśli aceton jest czysty w 99%, w butelce o pojemności 400 ml (popularny rozmiar tutaj) byłoby 4 ml wody (potencjalnie), co wymagałoby 5 g bezwodnego siarczanu magnezu lub 20 gramów sita molekularnego.
Ta osoba jest niestety źle poinformowana o lewamizolu, w rzeczywistości ma on właściwości stymulujące, ponieważ jest metabolizowany w wątrobie do amfetaminy i aminoreksu, obu stymulantów.
Kolor i konsystencja wypranej kokainy - widziałem półprzezroczyste, półkrystaliczne, opalizujące płatki, które mają taką samą konsystencję i kolor jak farmaceutyczna kokaina hcl.
Więcej informacji można znaleźć w książce
Podręcznik użytkownika kokainy
za darmo pod tym linkiem lub w 20 innych miejscach w sieci
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Góra i dół 1 grama kokainy, który umyłem w 10 ml acetonu, który osobiście wydestylowałem z "czystego acetonu" zmywacza do paznokci. Powiem, że jest to zdecydowanie ponad 90% czystości imo. Tak to powinno wyglądać
CS41n895VG
TcCZpQoes7
 
Top