Najprostszy przepis na krystaliczny mefedron

Barocco

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, jeśli chodzi o benzen, czy istnieje sposób, aby zastąpić go czymś innym, ponieważ jest on publicznie zabroniony do kupienia tutaj
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Myślę, że toluoen powinien zadziałać, ponieważ jest tylko rozpuszczalnikiem dla Freebase. Ale jestem dopiero początkujący.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Jak to jest 25%, jeśli wskazał, że dostał ~50g?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Jeśli ktoś wytwarza metyloaminę 40% z metyloaminy hcl za pomocą NaOH, czy konieczne jest destylowanie metyloaminy, czy też można pozostawić NaCl w mieszaninie?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
A co z acetonem? Czy aceton ze sklepu chemicznego wystarczy, czy trzeba go destylować i suszyć nad MgSO4?

I kolejne głupie pytanie: czy ktoś jest w stanie destylować w destylatorze miedzianym, czy też zalecany jest destylator laboratoryjny?
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
W odniesieniu do moich poprzednich pytań, teraz trochę poeksperymentowałem i myślę, że NaCl pozostaje w warstwie wody i jest z nią oddzielany. Aceton ze sklepu z narzędziami powinien wystarczyć, bo i tak miesza się z HCl + H2O, więc pewna ilość wody nie jest problemem. @OutLaw Co o tym sądzisz? Czy teoria jest poprawna?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
I jeszcze jedno pytanie: czy synteza wytwarza ciśnienie? Ponieważ taśma jest używana jako uszczelniacz. A może jest ciepło? Czy całą syntezę można przeprowadzić w plastikowych butelkach? Instrukcje są bardzo dobre, ale brakuje mi kilku pobocznych faktów, które opisują proces bardziej szczegółowo, abym mógł lepiej skompletować niezbędne przybory.

Wielkie dzięki za odpowiedź za jakiś czas
 

gamling

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć, jestem w Turcji, gdzie można znaleźć metylaminę?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Jaka jest zatem najprostsza metoda maksymalizacji wydajności przy zachowaniu tej samej procedury?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u have all in video
 
View previous replies…

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Jaki jest główny czynnik wpływający na ogólną wydajność w tym przypadku, użycie NMP i octanu etylu?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
THF octan etylu nmp benzen dcm toulen ksylen można użyć, jeśli wykonałeś dobrą syntezę, otrzymasz tę samą wagę i % czystego produktu.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
@Alchemik;
Szkolenie i nie ma jak. Ale są łatwiejsze sposoby z mniejszą liczbą źródeł awarii (wszystko w 1 butelce, 2 zlewkach, pipecie i misce pyrexx. I krystalizujesz imidiatywnie bez uprzedniego suszenia proszku).
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Właśnie taki styl mnie interesuje. Ta synteza wymaga płukania samą wodą, inne sugerują roztwór octanu etylu. Jeśli zastąpię bezen DCM, czy woda wystarczy, czy inne rozpuszczalniki dają lepsze rezultaty?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Nie doszedłem jeszcze do punktu, w którym mógłbym obsługiwać rozpuszczalniki. Wiem tylko, że DCM jest cięższy od wody, a benzen/toluen jest lżejszy. To robi różnicę. Jeśli podczas zakwaszania kwas uderzy najpierw w rozpuszczalnik z wolną zasadą, mefla flokuluje bezpośrednio. Jeśli jednak kwas uderzy najpierw w warstwę wody, staje się ona kwaśna, a wolna zasada przechodzi do wody. W drugim wariancie warstwa wody jest następnie usuwana i umieszczana w celu krystalizacji. Warstwa DCM jest zanieczyszczona.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Słuszna uwaga. Dziękuję. Myślę, że w tym momencie będzie to aceton. Przeprowadzić reakcję w DCM, następnie przepłukać roztwór wodą, oddzielić warstwy i wyrzucić wodę. Następnie weź warstwę oleju i wymieszaj ją z acetonem przed zakwaszeniem. Może inny rozpuszczalnik byłby lepszy niż woda, jeśli powoduje problemy podczas zakwaszania.
 
Top