rzecz, której nie rozumiem w harmonogramach leków

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
hej, jestem Amerykaninem, więc daj mi znać, jeśli u was jest inaczej, ale nie rozumiem, jak dosłowny METH (desoxyn) jest narkotykiem z harmonogramu 2 (dozwolony, jeśli masz receptę), podczas gdy marihuana i psychodeliki są z harmonogramu 1 (w ogóle niedozwolone). bez względu na to, jak bardzo rząd chce głosić ostrożność i bezpieczeństwo, ustawa o substancjach kontrolowanych NIE dotyczy zdrowia ludzi. chodzi o to, jakie narkotyki zarabiają pieniądze i jakie narkotyki ludzie zaakceptują. chodzi o utrzymanie amerykańskich obywateli w samozadowoleniu na dwa sposoby:

1. narkotyzowanie tych, którzy mają odmienne zdanie/każdego, kto jest kreatywny/każdego, kto jest INNY w jakikolwiek sposób (na przykład, zauważ, jak każde pieprzone nadaktywne dziecko jest diagnozowane z adhd? mój tata nawet nie miał lęku, był po prostu barhead, po prostu skłamał o kilku rzeczach i dostał skrypt. jest absurdalnie łatwo dostać leki, ponieważ każdy, kto nie jest idealnie neurotypowy (bardzo niewielu ludzi jest), po prostu dostaje butelkę pigułki rzuconą na nich. Przyznaję, że o wiele trudniej jest dostać leki na niektóre schorzenia, ale zazwyczaj kończy się to na krzywdzeniu ludzi, którzy FAKTYCZNIE MAJĄ te schorzenia. również te dwie rzeczy mogą się na siebie nakładać, jak w przypadku adhd i niedoboru adderallu. znam wiele osób, które właśnie otrzymały diagnozę adhd, z którą nawet się nie zgadzają i dostały leki, których nawet nie lubią, ale ludzie, którzy faktycznie mają adhd, nie są w stanie dostać leków, których potrzebują).

2. nie promowanie niczego, co może powodować niepokoje społeczne (ponieważ Ameryka wyszkoliła ludzi, aby bali się pewnych narkotyków, takich jak mdma, muszą one być oddzielone od "dobrych" narkotyków, takich jak adderall (dosłownie tylko amfa pod inną nazwą, dlaczego jesteśmy szkoleni, aby bać się jednego i kochać drugiego) i najwyraźniej meta. Nawet jeśli mdma wykazuje obiecujące wyniki w leczeniu autyzmu, rząd nie może po prostu wycofać się i powiedzieć "och, w rzeczywistości to jest dobre i pozwólcie na to", ponieważ ludzie powiedzą "b-b-but the druggies! 11!!!1!! nie możemy tego mieć w naszej dobrej, czystej Ameryce." Rząd nie może też po prostu zmienić swojej opinii, bo inaczej wyjdzie na głupka i ludzie będą mu mniej ufać. musi być stały i niezmienny, jakaś boska postać).

jedynym powodem, dla którego rząd (w całym kraju, ale głównie w niektórych stanach) staje się łagodniejszy w stosunku do chwastów, jest to, czego ludzie CHCĄ. rząd chce po prostu dobrze wyglądać. chodzi o to, aby ludzie byli posłuszni. nie chodzi o nasze bezpieczeństwo ani dobre samopoczucie. przepraszam, jeśli coś z tego nie ma sensu, po prostu wpisałem to na miejscu, ponieważ myślałem o tym lol.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Rozumiem potrzebę separacji i potrzebę praw, ale samo karanie tych, którzy są aktywnie uzależnieni, NIC nie daje! Tak, niektórzy ludzie nie chcą pomocy, ale pomoc powinna być DOSTĘPNA! I nie, absolutnie nie powinna być wymuszana, nie popieram po prostu wpychania każdego uzależnionego na odwyk, ponieważ szczerze mówiąc, czasami może to prowadzić do jeszcze bardziej szkodliwych zachowań. Raz próbowałem przejść na zimny indyk i po prostu zacząłem próbować się podpalić. ale uważam, że powinny być dostępne zasoby redukcji szkód, takie jak nadzorowane miejsca użytkowania, czyste igły i nalokson. To nie jest promowanie zażywania narkotyków, to zapobieganie śmierci. a po prostu wpychanie ludzi do cel więziennych nie robi nic innego, jak tylko stawia ich w sytuacji, która jest równie niebezpieczna. wyobraź sobie przedawkowanie i prawie śmierć i martwienie się o to, co zrobią gliny, bardziej niż o twoje rzeczywiste życie. to nie w porządku. ludzie, którzy popierają surowe przepisy antynarkotykowe, nie dbają o użytkowników narkotyków, dbają o swoje głupie fałszywe poczucie porządku. dbają o utrzymanie cichej dyktatury. albo nie mają człowieczeństwa, albo nie mają oczu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tak więc system planowania narkotyków jest zdecydowanie nieaktualny. Zioło zostało sklasyfikowane jako narkotyk bez zastosowania medycznego. Być może taka była opinia w tamtych czasach, ale oczyszczanie zioła jest z powodzeniem przepisywane w leczeniu niektórych chorób

Jeśli masz czas, sprawdź dr Carla Harta z Uniwersytetu Columbia. Prowadzi on wspaniałe badania nad narkotykami. Jego pogląd na narkotyki jest taki, że są one substancją chemiczną o znanych i oczekiwanych skutkach i nie powinny być postrzegane jako przerażająca propaganda, którą wszyscy jesteśmy karmieni.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Portugalia pokazała całemu światu właściwe i skuteczne podejście do leków. Jednak wiele krajów jest od tego dalekich, zwłaszcza Stany Zjednoczone
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Tak więc planowanie leków w USA działa w następujący sposób
1. Nielegalny narkotyk o wysokim potencjale nadużywania
2. Lek na receptę o wysokim potencjale nadużywania
3. Narkotyk o umiarkowanym potencjale nadużywania
4. Narkotyk o pewnym potencjale
5. Narkotyk o niewielkim potencjale nadużywania

Ponieważ można uzyskać receptę na metę lub kokainę, znajdują się one w harmonogramie 2, mimo że kokaina nigdy nie jest przepisywana (nie potrzebujesz recepty jako lekarz wykonujący operację) kokaina nigdy nie opuści harmonogramu 2, ponieważ jest narkotykiem polityków i bogatych ludzi.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dlaczego inni mają płacić za konsekwencje twojego uzależnienia? Ty płacisz za narkotyki, a my płacimy za odwyk po tym, jak twoja zabawa się skończy. Branie narkotyków to wybór. Normalni ludzie nie biorą narkotyków (może tylko potajemnie), ale jeśli to robią, to zwykle uważają, by się nie zatruć i nie uzależnić. Legalizacja narkotyków oznacza więcej zabezpieczeń. Oszczędzać? Bądź normalnym użytkownikiem, jak jet set, utrzymując porządek. Nie zgadzam się, że rząd faktycznie spiskuje w sprawie narkotyków. Jest to rozwój przyczynowo-skutkowy, który nie jest niczym zaskakującym. Uzależnieni nie pomagają naszej sprawie, sprawie wolności. Dla większości użytkowników jest to wybór, ponieważ w przeciwnym razie nie są tak szaleni, ale na haju mogą cię okraść, nienawidzę tego i nie okazuję pobłażliwości. Utylitaryzm - żyj i pozwól umrzeć
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Zgadzam się z higgsem bossonem, spójrz na to, co DZIAŁA. dekryminalizacja i destygmatyzacja obniżają wskaźniki używania narkotyków. kiedy ludzie mogą otwarcie mówić o swoich uzależnieniach, znacznie bardziej prawdopodobne jest, że otrzymają pomoc. jeśli naprawdę popierasz to, co jest dobre dla społeczeństwa, to dekryminalizacja byłaby najlepszym sposobem działania

Być może uzależnieni nie pomagają ci obecnie, ale kiedy przestaniesz ich bić, prawdopodobnie będą bardziej chętni. nawet jeśli nie, wartość osoby nie opiera się na tym, co może ona wnieść do społeczeństwa. a co z osobami niepełnosprawnymi? co z osobami starszymi? czy mają po prostu spierdalać i umrzeć? nie wszystko zależy od tego, co dana osoba może dla ciebie zrobić. ludzie mają przyrodzoną godność.

i chociaż zgadzam się, że w większości przypadków nikt nie zmusił uzależnionych do rozpoczęcia brania narkotyków, uzależnienie jest prawdziwym zaburzeniem psychicznym. aktywne uzależnienie nie jest wyborem, jest chorobą. nie powiedziałbyś osobie chorej na raka, że sama to sobie zrobiła, prawda? nawet jeśli, powiedzmy, naraziła się na czynniki ryzyka. to straszna rzecz, z którą trzeba sobie radzić i powinna być traktowana ze współczuciem.

Jeśli chcesz NAPRAWIĆ problem, to okazuj użytkownikom życzliwość. traktuj ich jak ludzi i oferuj pomoc, ale nie zmuszaj ich do tego. przejdą na drugą stronę, kiedy będą gotowi. zawsze będą wśród nas uzależnieni, ale to drastycznie zmniejszyłoby ich liczbę.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
"Wartość osoby nie opiera się na tym, co może ona wnieść do społeczeństwa". Jeśli istnieje stała wartość, to jest to wykres, którego należy przestrzegać. Co zatem zrobić z tą niską/ujemną wartością? Prywatna dobroczynność jest oczywista. Państwowa dobroczynność (opodatkowana) do minimum. Ty pracujesz w ulicznej jadłodajni, a ja pracuję nad tym, by najlepsze chemikalia radości trafiły na lepszy rynek narkotykowy. Zostałem wystarczająco źle wykorzystany przez (niepomocnych) lowelasów "potrzebujących pomocy", podczas gdy oni uwielbiają wariować i zakłócać ludzki spokój w bezpiecznym, wolnym, oświeconym społeczeństwie (jak ta brama BB). Libertarianizm to słowo parasolowe. Podążaj za pieniędzmi do tego, co działa - prawa naturalnego, a nie zaspokajaj pasożytniczych nizin społecznych. Patrzę wysoko w górę, aby być cywilizacją kosmiczną. Człowiek oparty na węglu jest środkiem do cyborga🦾🤖🦿
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Myślę, że twój argument w pewnym sensie ignoruje fakt, że wiele osób legalnie zażywa narkotyki. Kryzys opioidowy jest tak duży, jak jest, w dużej mierze z powodu nadmiernego przepisywania opioidów. Nie zamierzasz powiedzieć swojemu lekarzowi "nie, nie będę używał przepisanego przez ciebie leku", prawda? A potem uzależniają się, a kiedy kończy im się zapas legalnych leków, sięgają po nielegalne narkotyki.

To wszystko przydarzyło się członkowi mojej rodziny. Po (stosunkowo niegroźnym) wypadku samochodowym przepisano mu zbyt dużą dawkę oxy, skończył uzależniony, a teraz nie żyje. Inna anegdotyczna historia, wielu członków rodziny otrzymało fentanyl od swoich lekarzy, ponieważ potrzebowali go na ból przebijający.

Inni ludzie (w szczególności bogate firmy farmaceutyczne) powinni płacić za konsekwencje uzależnień ludzi, ponieważ spowodowali ich wiele. Nie jestem wielkim fanem pozwalania im na chodzenie z dużymi sumami pieniędzy, które uzyskali dzięki świadomemu krzywdzeniu ludzi.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nie lubię dołków, dołków, a nie wzlotów, więc sprzedałbym opiody, których nie potrzebuję. Nie mogę się uzależnić, bo przestaję, gdy jest zbyt duże obciążenie. Nie miałem legalnej potrzeby opioidowej, która mogłaby mnie uzależnić. Uzależnienie jest jak oddanie mnie w niewolę, nie robię tego. Nadmierne przepisywanie leków w USA jest rzeczą wyjątkową i osoby odpowiedzialne powinny za to zapłacić, ale prawie tylko słabi ludzie o niskich osiągnięciach uzależniają się od leków, które kosztują dużo, aby spróbować pomóc ze złymi wynikami. Oxy to słaby lek opioidowy, głównie tabletki, i coś znacznie mniej poważnego niż heroina. Ale zalegalizujmy wszystkie narkotyki i pozwólmy naturze działać.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nie masz pieprzonej empatii, która jest jednym z podstawowych znaków człowieczeństwa. wiem, że używam ataku ad hominem rn i idc. jeśli nie możesz kłócić się z logiką, to ja też nie.

btw ja też nie lubię downersów, ale uzależnienie to choroba i nigdy nie mówiłbym źle o kimś uzależnionym od opioidów. poza tym nie jesteś użytkownikiem? co się stało z solidarnością. nie wszystko polega na tym, co możesz zyskać od innych. to się nazywa egoizm i uprawnienie, nawet jeśli w twoim wymarzonym świecie jest to na skalę ogólnokrajową. jeśli coś przyniosłoby korzyść innym, ale nie tobie, nie sądzę, że nadal byś to popierał. Nie chcę zabrzmieć, jakbym był lepszy od ciebie, bo nie jestem, ale gdybym mógł nacisnąć przycisk i poprawić życie wielu ludzi pod warunkiem, że moje nadal będzie do bani, zrobiłbym to. Przepisy dotyczące dekryminalizacji narkotyków mogą być dla ciebie niewygodne, ponieważ użytkownicy będą bardziej otwarci / zażywanie narkotyków będzie mniej napiętnowane (choć nie gloryfikowane), a być może nasze czyste, głównie większościowe dzielnice mogą mieć... *gasp* uzależniony! nawet 2! skandaliczne! ale z całą powagą, dekryminalizacja uratowała tak wielu ludzi. ludzie mniej boją się uzyskać pomoc i mniej prawdopodobne jest, że będą mieli śmiertelną chorobę z powodu bezpiecznych miejsc konsumpcji. zmniejszyło to również rozprzestrzenianie się chorób przenoszonych przez krew z powodu łatwiej dostępnych, czystych akcesoriów, takich jak igły. Pomyśl o tym. życie prawdziwych ludzi jest poprawiane (a nawet ratowane) przez prostą zmianę prawa. co tak naprawdę masz do stracenia? ci ludzie mają tak wiele do stracenia, a ty dbasz tylko o pieniądze i własne szczęście. to jest pojebane nie do opisania. czy ty kiedykolwiek myślisz o kimś innym niż o sobie?

to dobrze, że nie jesteś uzależniony, jestem stosunkowo dobrze funkcjonującym użytkownikiem (przez większość czasu), ale to nie znaczy, że jestem dużo lepszy niż przeciętny tweaker ze stacji benzynowej. wszyscy jesteśmy narkomanami na różnych etapach / z różnymi wybranymi narkotykami. mamy to samo zaburzenie psychiczne. zejdź z wysokiego konia i strać kompleks wyższości.

masz rację, uzależnienie jest jak niewolnictwo: oba są mimowolne. niektórzy ludzie mogą argumentować, że zdecydowali się tam dostać, co może być prawdą w obu przypadkach, takich jak niewolnicy, którzy byli tylko sługami najemnymi z powodu długu lub jako kara za przestępstwo, i nie jest tak, że ktoś zmusza uzależnionych do rozpoczęcia przyjmowania narkotyków. z radością się do tego przyznam. jednak, kiedy już zaczniesz, nie możesz naprawdę przestać. gra na naturalnym systemie nagradzania twojego mózgu. używa twojego ciała przeciwko sobie, trochę jak zaburzenie autoimmunologiczne, jeśli to ma sens.

Używając przykładu niewolnika, po podpisaniu umowy masz przejebane na następny [jakkolwiek długo masz pracować]. to nadal nie jest ich wina, to zostało na nich wymuszone. nie chcą tego. to samo w przypadku narkomanów, gdy znajdziesz narkotyk, który lubisz, nie możesz przestać brać tego gówna. do tego czasu to nie twoja wina, to twój mózg, ponieważ jesteś uzależniony. Niewiele osób naprawdę chce być uzależnionymi, po prostu utknęli w ten sposób z powodu głupiej decyzji i są zbyt przestraszeni, aby uzyskać pomoc z powodu stygmatyzacji, powodów finansowych, prawnych lub po prostu dlatego, że "lubią" używać zbyt dużo (nikt nie lubi być uzależnionym, po prostu lubią eskapizm. gdybyśmy wszyscy byli w dobrym środowisku i stanie psychicznym, nikt nie chciałby brać narkotyków. istnieje interesujące badanie na ten temat o nazwie rat park, które tutaj podlinkuję).

tak jak powiedział @zfhxI, czasami nie jest to nawet wybór ludzi, jak w przypadku leków na receptę. to całkowicie wina big pharma i chociaż cieszę się, że to dostrzegasz, nie możesz winić ludzi za uzależnienie. nie są słabi, ich mózgi są po prostu inne. Mogą być predysponowani do uzależnienia lub mieć problemy z kontrolą impulsów, lub po prostu uzależnienie zmieniło ich drastycznie, ponieważ jest to również możliwe, szczególnie w przypadku twardych narkotyków, takich jak meta. Czytałem kiedyś artykuł, który dosłownie zmienia ścieżki w mózgu, aby być bardziej skłonnym do podejmowania ryzyka / bycia bardziej impulsywnym.

Pomyśl o tym: czy obwiniałbyś chorego na raka? Nawet jeśli świadomie naraziłby się na działanie czynników rakotwórczych, na przykład w pracy? Nikt przy zdrowych zmysłach nie powiedziałby "tak, to całkowicie twoja wina, że masz raka, idioto. zbierasz to, co siejesz". dlaczego tak traktujemy uzależnionych? Nawet jeśli "zrobili to sobie", potrzebują pomocy i próbują szukać leczenia (chociaż nawet ci w aktywnym uzależnieniu zasługują na godność, ponieważ są ludźmi takimi jak my i najprawdopodobniej pewnego dnia wrócą. Nie znam wielu uzależnionych, którzy planują pozostać w ten sposób na zawsze. Poza tym, jak już wspomniałem, dekryminalizacja zwiększa szanse uzależnionych na uzyskanie pomocy i naprawienie swojej sytuacji!) Czasami zło nie ma sprawcy, po prostu się dzieje. Myślę, że to w pewnym sensie ich wina, tylko trochę, jeśli zdecydowali się wejść w życie narkotykowe, ale jeśli chcą wyjść, powinni otrzymać wsparcie i wzmocnienie, a nie być kurwa bici za bycie "uzależnionym" lub "nadużywającym" lub po prostu bycie nisko funkcjonującym użytkownikiem, ponieważ znam ludzi, którzy traktują silnie preferencyjnie wysoko funkcjonujących użytkowników, takich jak ja. to miłe, ponieważ jestem nieco bardziej szanowany niż niektórzy z moich rówieśników, ale to wiele mówi o tym, jak ludzie postrzegają siebie nawzajem: transakcyjnie.

Poważnie, tak wiele można powiedzieć o człowieku po tym, jak traktuje "bezwartościowych", takich jak uzależnieni, bezdomni, chorzy psychicznie itp. po prostu ludzi, którzy nie mogą dać wiele w zamian. Chciałbym, żebyśmy żyli w świecie, w którym każdy mógłby okazywać życzliwość "bezużytecznym" ludziom, ponieważ są oni naszymi braćmi i siostrami w człowieczeństwie i nie powinieneś nieustannie próbować wykorzystywać swojej rodziny dla osobistych korzyści. zasługują na miłość, nawet jeśli nie mogą dać nic poza miłością. wierzę, że karma łaskawie odpłaca tym, którzy potrafią być mili dla tych ludzi, ponieważ niewielu ludzi jest. ale dygresja, żaden użytkownik nie zasługuje na preferencyjne traktowanie, wysoko lub nisko funkcjonujący. każdy ma nieodłączną wartość i jesteś nie tylko okrutny, ale i niedorozwinięty, jeśli twierdzisz inaczej.

Myślę, że tak, społeczeństwo przypisuje niektórym ludziom większą wartość, ale to tak naprawdę nic nie znaczy. to dyktuje, jak ludzie będą cię traktować / postrzegać, a nie twoją WARTOŚĆ. wszyscy jesteśmy równi, wszyscy jesteśmy członkami rasy ludzkiej. będziesz o wiele szczęśliwszy, kiedy w końcu to zaakceptujesz, zamiast wściekać się na uzależnionych za rzeczy, które w większości są poza ich kontrolą. jeśli nie lubisz uzależnionych, kurwa, zrób coś z tym! walcz o dekryminalizację i bezpieczne miejsca do używania, aby strzelali w czystym budynku, a nie na chodniku, kiedy próbujesz iść do McDonaldsa lub cokolwiek robisz w wolnym czasie.

nawet jaskiniowcy byli w stanie uznać swoich bliźnich za równych sobie. co ty sobie myślisz? bądź prawdziwy. może jestem tylko oburzonym dzieciakiem, który gówno wie, ale daj spokój. troska o innych i bycie otwartym jest darmowe i wiele się z tego nauczysz. spójrz poza siebie, kurwa, proszę. nie zaszkodzi przynajmniej spróbować.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Wiele z nich ma związek z polityką. System harmonogramów został wprowadzony w 1970 roku, kiedy wojna w Wietnamie i hipisi byli wielką sprawą, więc umieszczając narkotyki powszechnie z nimi kojarzone (LSD i marihuana) w harmonogramie 1, łatwiej było je namierzyć. Przypomina to sytuację, w której crack był bardziej pożądany niż kokaina w proszku, ponieważ ludzie używający cracku byli zazwyczaj biedni i czarni, podczas gdy ludzie używający kokainy na potęgę byli zazwyczaj bogaci i biali.

Planowanie narkotyków jest również ściśle związane z lobbingiem. Jeśli firma farmaceutyczna może zarobić dużo pieniędzy na sprzedaży narkotyku i nie ma on już złej reputacji, będzie starała się utrzymać go na niższym poziomie (z dość dużym sukcesem). To dlatego Oxy znajduje się w harmonogramie II, a Heroina w harmonogramie I.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Zgadzam się z rozdziałem kokainy i cracku, o którym piszesz, ale bez sentymentów rasowych. Jaki narkotyk najbardziej niszczy społeczeństwo, czy cracki są większym problemem (tak). Jeśli ludzie ćpają prywatnie w domu, to policja nie powinna na nich polować. Ale to powinien być legalny rynek. Podążaj za pieniędzmi
 
View previous replies…

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Nie wspominam o rasie, ponieważ jest to tylko coś, w co wierzę, to coś, co mówią ludzie w administracji Nixona (administracji, pod którą stworzono system planowania). Rasa jest istotną częścią historii ustawodawstwa narkotykowego i nie powinna być ignorowana.

Doradca Nixona ds. polityki wewnętrznej dosłownie powiedział: "... poprzez skłonienie opinii publicznej do kojarzenia hipisów z marihuaną, a czarnoskórych z heroiną, a następnie kryminalizując obie te grupy, moglibyśmy zakłócić funkcjonowanie tych społeczności. Moglibyśmy aresztować ich przywódców, robić naloty na ich domy, rozbijać ich spotkania i oczerniać ich noc po nocy w wieczornych wiadomościach. Czy wiedzieliśmy, że kłamiemy na temat narkotyków? Oczywiście, że tak".

Administracja Reagana była tą, która zapoczątkowała całą sprawę cracku i nie mamy od niej jednoznacznych cytatów, ale
1) kokaina Crack była konkretnym celem w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii
2) Crack był w tamtym czasie używany głównie przez czarnoskórych.
3) Metamfetamina, mimo że została oficjalnie uznana przez Biały Dom za znaczący problem dla białych Amerykanów niższej klasy, nie została potraktowana przez Reagana tak samo jak Crack.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
stereotypy istnieją nie bez powodu. ja ich NIE popieram, ale pewne narkotyki nie są kojarzone z pewnymi grupami demograficznymi bez powodu. btw to zdecydowanie prawda, że crack jest kojarzony z biednymi poc (zwłaszcza afroamerykanami), podczas gdy koka jest kojarzona z bogatymi białymi mężczyznami, co wyjaśnia różnice w wyrokach. większość białych ludzi u władzy chciała po prostu zachować swoją władzę i mieć plan awaryjny, ponieważ spójrzmy prawdzie w oczy, większość bogatych białych mężczyzn u władzy to prawdopodobnie kokainiści. kokaina jest symbolem amerykańskiego snu, do pewnego stopnia. zależy od tego, kogo zapytasz. btw słyszałem, że demografia kokainowa przesunęła się w stronę afroamerykańskich kobiet, ale szczerze mówiąc myślę, że artykuł, z którego to wyczytałem, to bzdura. nie znam żadnych czarnych kobiet, które biorą kokę, ale znam wielu białych ludzi (zarówno mężczyzn, jak i kobiety, ale głównie kobiety z jakiegoś powodu), którzy to robią. jeśli wejdziesz w interakcję z różnymi użytkownikami narkotyków, zauważysz pewne trendy.

Na przykład meta jest kojarzona z białymi ludźmi z niższej klasy. Widziałem to zarówno w stereotypach (w dowcipach, filmach itp.), Jak i osobiście. Jestem dosłownie jedyną osobą kolorową, którą znam, która robi lód. Mam białych przyjaciół, którzy to robią, ale żadnych innych mniejszości (przynajmniej irl). Może to dlatego, że jestem w połowie biały, ale zdecydowanie nie jestem biały, więc nie wiem. Przepraszam. Tak czy inaczej, chodzi mi o to, że niektóre narkotyki są stereotypowe z jakiegoś powodu, a rasistowskie prawa są tworzone na podstawie tych stereotypów.

Naprawdę chciałbym, żeby ludzie byli mniej nienawistni :c

crack i koka to dosłownie ten sam narkotyk, ale jest to głównie podział społeczno-ekonomiczny między dwoma użytkownikami. myślę, że częściowo jest to rasa, ale większość to klasa, ponieważ metamfetamina jest tak samo napiętnowana, ale używana głównie przez białych. biednych białych. ważne jest jednak, aby to przyznać. myślę, że ostateczny podział przebiega między wyższymi i niższymi klasami. Kiedy naprawimy napięcia między bogatymi i biednymi, świat stanie się o wiele lepszy. może nie jest to dokładnie napięcie, ale raczej bogaci ludzie nie dbający o zmagania swoich mniej szczęśliwych odpowiedników. to tak, jakby nawet nie widzieli ich jako ludzi. to gówno doprowadza mnie do szału tbh.

trochę nie na temat, ale nienawidzę bogatych, którzy patrzą z góry na biednych ludzi z obojętnością i ignorancją. nie wiedzą, przez co ludzie poniżej granicy ubóstwa muszą przechodzić każdego dnia. może po prostu pasjonuję się tym, ponieważ pochodzę z domu o niskich dochodach, ale ludzie byli dla mnie takimi kutasami, odkąd pamiętam, nawet w szkole podstawowej. Dokuczano mi w szkole przez większość mojego życia z tego powodu (wśród innych powodów, takich jak moje zachowanie z powodu warunków psychicznych). naprawdę? tylko dlatego, że nie jestem zepsutym pieprzonym bachorem? tylko dlatego, że nie jestem neurotypowy lol? przestań oceniać ludzi na podstawie cech "zarabiania pieniędzy". to nic nie daje, a większość ludzi z potencjałem i tak go nie wykorzystuje. a poza tym, czy nie byłoby lepiej dla gospodarki spróbować zrehabilitować "bezużytecznych" ludzi i zatrudnić ich lub przynajmniej w jakiś sposób przyczynić się do ich rozwoju? Każdy, kto wielbi bogatych ludzi, jest masochistą, bo przysięgam, że oni o nas nie dbają. Nie wiem, dlaczego kładziesz tak duży nacisk na to, jak gówniani są ćpuni. Zapewniam cię, że przeciętny tweaker jest bardziej realny niż przeciętny prezes.

ludzie tacy jak ty, którzy zachowują się tak, jakby bogaci mieli uratować świat, trzymają się ślepej, błędnej nadziei. to zależy od nas, ponieważ jesteśmy jedynymi ludźmi, którym na tym zależy. myślę, że ponieważ jako biedniejsi ludzie (a przynajmniej ja, nie ma możliwości, aby biedna osoba była tak nieugięta w podtrzymywaniu bogatych) musimy trzymać się razem. jest powód, dla którego wielu moich przyjaciół jest również poniżej granicy ubóstwa. Mamy siłę w liczbach i możemy zrobić tak wiele, jeśli tylko przyłożymy do tego nasze umysły. biedni ludzie są tak samo zdolni jak bogaci ludzie i mam kurwa dość dyskryminacji. nie są głupi ani leniwi, cykl ubóstwa stawia ich w niekorzystnej sytuacji. spójrz na tonącą maszynę. cykl ubóstwa jest po prostu finansową wersją tego. bycie biednym utrudnia zarabianie pieniędzy, więc pozostajesz spłukany. musimy naprawić system i piętno wokół biedniejszych ludzi, ponieważ mam dość tego, że mfs zachowują się jak źli ludzie, brudni lub koniecznie zażywający narkotyki (znam wielu biednych ludzi, którzy są mistrzami moralnymi i nie dotykają narkotyków ani niczego podobnego) tylko ze względu na mój status ekonomiczny. nie można uciec od profilowania ekonomicznego, nawet od rządu, jak pokazano w odpowiedzi @zfhxI. naprawdę obrzydliwe. jak możesz wspierać tak nieludzki i nieskuteczny system? gdyby przynajmniej działał, mógłbym zrozumieć twoją logikę. jaki jest sens w byciu niepotrzebnie surowym dla biednych (i bezdomnych, i chorych psychicznie, i osób z zaburzeniami uzależnień, ponieważ często się pokrywają)? nie dostaniesz z tego wiele, a po prostu sprawisz, że czyjeś i tak już trudne życie będzie bardziej nieszczęśliwe. jak możesz nie kwestionować konsekwencji swojego światopoglądu? poważnie, jak ty śpisz w nocy lol?
 
Last edited:

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nie jestem w stanie napisać tak dobrze napisanego amerykańskiego tekstu jak fidelis bez dużego wysiłku lub narkotykowego szału. Ciężko mi pisać/korektować moje teksty, jeśli tego nie zrobię, będą brzydkie literówki, a jeśli nie przeczytam, gramatyka będzie mniej czytelna. Muszę również skupić się na ustawieniu mojego przedsięwzięcia związanego z handlem narkotykami, utrudnianego przez zdrajców.

Na szczęście nie muszę teraz dużo pisać, nawet jeśli bardzo bym chciał. Jestem więc praktyczny. Wybieram to, co działa najlepiej. To, co przynosi najwięcej pieniędzy. Nie chcę być miękki i emocjonalny. Pochodzę z uprzywilejowanego środowiska i kraju o wysokim poziomie dobrobytu. Kraj, który jest teraz spustoszony przez obciążających imigrantów ze złych krajów, gwałcących mój kraj jako swój plac zabaw. Nie potrzeba religii ani najszerszych faktów eugenicznych, aby zobaczyć demoniczny wpływ w krótkim czasie w białawym, spokojnym kraju, który został politycznie oznaczony jako dom ludzi. Jest zrujnowany przez socjaldemokrację, catering dla pasożytów i maksymalny napływ / napływ "nieszczęśliwych ludzi, którzy potrzebują pomocy, a oni będą wdzięczni i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby się odwdzięczyć (jak biali ukraińscy uchodźcy dzisiaj)". Skończyłem z opieką nad wszystkimi pasożytami i idiotami. Twoje socjalistyczne sentymenty mnie nie ruszają; dziecko komunistycznych uchodźców. Żyjemy i umieramy. W międzyczasie możemy radzić sobie dobrze lub ponieść porażkę. Ci, którzy zawodzą, nie mają dla mnie nic. Odmawiam im pomocy. Rząd (ukryta pomoc) państwa może im pomóc.

Ci w potrzebie to w większości głupie, leniwe, mało wartościowe osoby. Jeśli ciężko pracują lub są bystrzy, odniosą sukces. Jeśli są socjalistami, anarchistami, brutalnymi, prymitywnymi lub rozstawionymi hipisami, poniosą porażkę w społeczeństwie opartym na wysiłku. Nie zagłębiam się w twardą prawdę eugeniki społecznej. Pytam tylko o osobę/wydarzenie: ile jest warte w pieniądzu. Nie chcę mieć nic wspólnego z ludźmi z problemami, takimi jak większość ćpunów. Chcę świata bez wadliwych ludzi, którzy robią problemy, których nie muszą, ale freeridują. Chcę ewoluującego społeczeństwa, które tworzy lepsze warunki życia, aby wychować nas na techno superb. Pasożyty kradną nasze marzenia, wyrywają dobre życie i brudzą je. Nie mogę współpracować z tym oszustwem. Nienawidzę ich. Pieprzeni narkomani złodzieje psychole bah nie mam dla nich serca, oszczędzam moje serce dla dobrych ludzi, a nie czerwonych złodziei na marginesie. Stawiam na elitarny egoizm, który działa. Nie będzie synergii z niskimi jednostkami, wojna będzie miała zwycięzcę. Mam nadzieję, że KAPITALIZM. Do diabła z czerwonymi grabieżcami. Pozwól mi być wolnym, by zginąć. Pozwól i ty naturalnie
 
Last edited:

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Cóż, nie sądzę, bym mógł zmienić twoją opinię, więc zgódź się nie zgadzać. Po prostu wiedz, że środowisko, w którym się wychowałeś, pomogło ukształtować twoje poglądy polityczne. Byłeś dobrze sytuowany, więc nie musiałeś martwić się o biednych. Nie miałem tyle szczęścia, więc musiałem dbać o siebie i czasami o moich przyjaciół, którzy również nie byli najszczęśliwsi. Moje opinie są kształtowane przez moje doświadczenia, dobre i złe. Tak czy inaczej, w końcu dało mi to większą empatię dla biednych (i innych marginalizowanych grup), czego tak wielu ludziom brakuje, ponieważ żyli stosunkowo łatwym życiem. kiedy przejdziesz przez trudności finansowe, zrozumiesz. gdybyś faktycznie spędził czas wśród biednych ludzi, myślę, że twoje opinie byłyby drastycznie inne.

Chociaż koncepcja utopii science fiction brzmi dobrze na papierze, pomyśl o konsekwencjach. tak, owoce naszej pracy zależą od tego, jaką pracę wykonujemy w pierwszej kolejności. nie zaprzeczam temu. zbierasz to, co zasiejesz. jednak uważam, że to niesprawiedliwe, że niektórzy ludzie mają znacznie lepsze punkty wyjścia niż inni. czy naprawdę myślisz, że dziecko wychowywane przez, powiedzmy, bezdomną samotną matkę będzie miało takie same możliwości jak dziecko miliardera? nie wierzę w zmuszanie wszystkich do takiego samego wyniku, to nierealistyczne i po prostu głupie. Po prostu uważam, że ludzie zasługują na równe szanse. różne klasy ekonomiczne zawsze będą istnieć, ale podziały nie powinny być tak drastyczne. jasne, niektórzy biedni ludzie, których znam, są leniwi i nie podejmują żadnego wysiłku, aby się poprawić, ale kurwa, ośmielę się powiedzieć to gówno w twarz komuś, kto pracuje na 3 etatach i wciąż walczy o opłacenie rachunków. bogactwo nie zależy od wysiłku. te historie od szmat do bogactwa, które widzisz w wiadomościach, nie są normą. Przeciętna biedna osoba utknęła w miejscu, nawet jeśli jest pracowita, inteligentna i robiła wszystko dobrze. Potrzebujesz pieniędzy, aby je zarabiać. Chcę żyć w świecie, w którym ludzie poniżej granicy ubóstwa mają przynajmniej przyzwoitą szansę na wygodne, znaczące i satysfakcjonujące życie. W systemie, którego chcesz, bogaci będą tylko bogatsi, a biedni tylko biedniejsi. Jeśli naprawdę chcesz merytokracji, zaoferuj wsparcie mniej szczęśliwym. Jeśli chcesz społeczeństwa, w którym ludzie są oceniani na podstawie włożonego wysiłku, to spraw, aby wysiłek determinował wynik, a nie sytuację finansową, w której się urodziłeś, ponieważ mogę zapewnić, że większość bogatych ludzi nawet nie zrobiła nic, aby zarobić na to bogactwo. większość bogatych ludzi to dzieci nepo z bogactwem pokoleniowym (niektórzy bogaci ludzie pracowali na to, ale często byli przynajmniej klasą średnią na początku). poważnie, naucz się różnicy między sprawiedliwością a równością, zanim zaczniesz gadać gówno.

nie jestem socjalistą tylko dlatego, że nie akceptuję niepotrzebnego okrucieństwa / celowej ignorancji. czy zaoferowanie uzależnionym lepszej opieki zdrowotnej znacząco zaszkodziłoby krajowi? bardzo w to wątpię. na pewno nikomu by to nie zaszkodziło, więc co nas powstrzymuje? dosłownie tylko chciwość. ci sami ludzie, którzy akceptują tego typu systemowe blokady dróg, to ci sami ludzie, którzy wspierają celowe ukrywanie skutecznych metod leczenia raka. zbadaj to gówno, jest popieprzone nie do opisania. i zgadnij co, takie rzeczy dzieją się, gdy stawiasz pieniądze na pierwszym miejscu. ludzie tacy jak ty (oczywiście nie jesteś częścią wielkiej farmacji, ale nadal jesteś samozadowolony) odbierają życie wszystko dla jakiegoś papieru. czy kiedykolwiek przestałeś myśleć o wpływie twojego wymarzonego społeczeństwa? nawet z ekonomicznego punktu widzenia, czy rehabilitacja NIE POMOGŁABY ZBUDOWAĆ świata, którego pragniesz? jeśli wszyscy ci użytkownicy zostaną "naprawieni", nie będą już "pasożytami". btw, naprawdę nie rozumiem, jak możesz nazywać innych ludzi pasożytami z czystym sumieniem. wtaf. to samo dotyczy ludzi, którzy określają imigrantów jako "obcych". pamiętaj, że za jakimkolwiek słowem, którym chcesz ich nazwać, kryje się człowiek. oni też mają własne życie; własne rodziny, aspiracje, historie itp. Jak bardzo musisz być zaabsorbowany sobą, by nawet nie uważać ich za ludzi? Twój światopogląd jest solipsystyczny i po prostu niedorozwinięty. żaden z twoich argumentów nie ma sensu, gdy się nad nimi zastanowisz. dysonans poznawczy, który masz, jest wynikiem tego, że nie przechodzisz przez żadne prawdziwe zmagania. twój ograniczony proces myślowy, brak empatii i oburzenie tylko potwierdzają mój punkt widzenia.

Nigdy nie zbudujesz technologicznego imperium, jeśli po prostu będziesz traktować ludzi jak bezużytecznych. wykorzystaj te nowe innowacje, aby im pomóc, a gdy znajdą się w dobrym miejscu, mogą pomóc w budowaniu świata, którego pragniesz. niespodzianka, ludzie poprawiają się, gdy otrzymują leczenie. tak, niektórzy ludzie nie chcą się zmieniać, ale obiecuję, że większość uzależnionych planuje się oczyścić. jest to po prostu trudne, ponieważ uzależnienie od narkotyków dosłownie zmienia mózg (wraz z innymi czynnikami, o których powiem później). jest to choroba fizyczna i psychiczna, a nie tylko wybór. zwykle zaczyna się od wyboru, ale to NIGDY nie jest miejsce, w którym się kończy. gdyby mogli rzucić palenie, zrobiliby to, ale czy wiesz, jak trudne jest to w dzisiejszych czasach? gdy opieka zdrowotna i środki redukcji szkód dla osób nadużywających substancji staną się bardziej powszechne / zdestygmatyzowane, gwarantuję, że staną się "lepszymi ludźmi" (btw uzależnienie od narkotyków nie ma nic wspólnego z moralnością. tak, niektórzy narkomani robią pieprzone gówno, ale to nie jest odbicie ich jako ludzi, to odbicie zaburzenia, przez które przechodzą. uzależnieni nie są złymi ludźmi, po prostu potrzebują pomocy. to stwierdzenie można odnieść również do wielu innych rzeczy, ale nie będę się nad tym rozwodził, zanim przejdę do meritum).

nikt nie mówi, że chcemy dać użytkownikom darmową przejażdżkę. chcemy tylko poprawić jakość ich życia, co z kolei doprowadzi ich do większego wkładu w społeczeństwo. to jest korzystne dla obu stron. nie sugeruję, abyśmy dawali im milionowe dotacje. chcę tylko, aby byli traktowani jak ludzie i mieli możliwość uzyskania pomocy bez bycia ocenianym. kiedy usuniemy "progi zwalniające", że tak powiem, tak wielu ludzi skorzystałoby z okazji. Zaufaj mi, większość uzależnionych chce wyjść na prostą, nawet jeśli mówią, że tego nie robią, ponieważ wszyscy wiemy, że aktywne uzależnienie kończy się w jednym z trzech miejsc: instytucjonalizacją, śmiercią lub więzieniem (tak, są wysoko funkcjonujący użytkownicy i w pewnym sensie uważam się za jednego z nich, ale zdaję sobie sprawę, że to tylko kwestia czasu, zanim uzależnienie przekształci się w coś niemożliwego do opanowania. to tak, jakbyś nie przyjmował leków, gdy masz depresję. bez interwencji będzie gorzej). nikt nie chce tego dla siebie. każdy, kto mówi, że nie ma nic przeciwko temu, kłamie. Jednak istnieje tak wiele czynników, które stoją na przeszkodzie w poszukiwaniu leczenia, takich jak sam koszt odwyku lub bycie osądzanym za bycie użytkownikiem w pierwszej kolejności (zamiast być chwalonym za przyspieszenie i trzeźwość), potencjalna utrata przyjaciół / rodziny itp. przestań utrudniać osobom nadużywającym narkotyków uzyskanie pomocy. dosłownie tylko pogarsza sytuację wszystkich, w tym bogatych. na przykład, gdy bezpieczne miejsca konsumpcji zostaną wdrożone w większej liczbie miejsc, na ulicy będzie mniej uzależnionych, co obniży wartość dzielnic i firm. Kiedy leczenie i bezpieczniejsze korzystanie z zasobów stanie się bardziej dostępne i kiedy ludzie przestaną postrzegać uzależnienie (a nawet uzyskać pomoc w tym zakresie) jako straszną, niewypowiedzianą rzecz, nie tylko nastąpi spadek używania narkotyków, ale także poprawi się gospodarka. Jestem pewien, że byłyby inne korzyści, takie jak, no wiesz, te uzależnione osoby otrzymujące uczciwą szansę na życie (większość z nich znajduje się poniżej granicy ubóstwa i / lub zmaga się z innymi zaburzeniami psychicznymi, więc używają narkotyków do samoleczenia. nawet jeśli statystycznie znajdują się w niekorzystnej sytuacji, nadal zasługują na dobre życie tak samo, jak każdy inny, kto chce włożyć pracę), ale nie sądzę, żeby cię to obchodziło lol.

wydajesz się mieć empatię tylko dla tych, którzy mogą przynieść ci korzyści, co wcale nie jest empatią. to gówno jest zwykłym egoizmem. jeśli chcesz mówić o uzależnionych jako złych ludziach, sugeruję, abyś najpierw spojrzał w lustro. mogę być narkomanem, ale przynajmniej mam szacunek dla innych i staram się traktować ich z życzliwością. Mam swoje żale, nie jestem święty, ale jestem szczęśliwy, że nie jestem nienawistny i zgorzkniały w imię "postępu" (który, jak powiedziałem, wcale nie jest postępem i faktycznie udowodniono, że szkodzi społeczeństwu. unikanie tych ludzi / odbieranie im zasobów nie poprawi sytuacji. to strata netto. jeśli nadal mi nie wierzysz, istnieje prawdziwy dowód. przeczytaj powyższe odpowiedzi i zrób własne badania na temat nowej portugalskiej polityki narkotykowej i jej ogromnego sukcesu).

Mam nadzieję, że mogłem przynajmniej dać ci trochę do myślenia.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ponadto, jeśli naprawdę wierzysz, że narkotyki rujnują ludziom życie, dlaczego miałbyś je sprzedawać? nie możesz narzekać na kwestię, której dosłownie jesteś częścią. jak powiedziałem, dysonans poznawczy jest kurwa szalony. czy w ogóle myślisz o rzeczach, które mówisz? ponieważ większość z nich nie wytrzymuje, gdy myślisz o nich nawet przez kilka minut.

tworzenie kontrargumentów na to, co powiedziałeś, nie było trudne, ponieważ wszystko jest boleśnie oczywiste. nie sądzę, że jesteś głupi, po prostu świadomie ignorancki i bardzo uprawniony. może spróbuj kiedyś podróżować, to dobry początek, aby stać się bardziej otwartym umysłem. kiedy poznasz ludzi, którzy nie są dokładnie tacy jak ty, zyskasz bardziej kompleksowe zrozumienie tak wielu różnych rzeczy. wiele tematów zacznie mieć sens, gdy włożysz wysiłek w poznanie innych punktów widzenia. gwarantuję, że nigdy nie znajdziesz filozofii, która ma sens, dopóki nie rozważysz innych. rozważ swoje pieprzone opcje.

jeśli trzymasz się tych samych idei, z którymi zostałeś wychowany i nie zadajesz sobie trudu, by nauczyć się czegokolwiek innego, to tak, jakbyś nosił okulary, próbując prowadzić samochód. musisz widzieć różne perspektywy, aby tworzyć spójne argumenty. formułowanie opinii na podstawie naszych doświadczeń jest dobre, zdrowe i naturalne, ale możliwe jest jedynie formułowanie rozsądnych opinii z szerokim zakresem doświadczeń oraz wieloma badaniami i rozważaniami. jeśli próbujesz to zrobić z ograniczonym doświadczeniem i nietolerancyjnym nastawieniem, tworzysz argumenty takie jak TO lmao.

tematy, zwłaszcza te, w których stawką jest PRAWDZIWE LUDZKIE ŻYCIE, takie jak uzależnienie, mają niuanse. te rzeczy nie są tylko czarno-białe. naucz się widzieć więcej odcieni szarości
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
"Gdybyś faktycznie spędził czas w otoczeniu biednych ludzi, myślę, że twoje opinie byłyby drastycznie inne". Spędziłem. Są w najlepszym razie nieciekawe. Oczywiście jestem inteligentny w ekstremalnych sytuacjach ze standardami moralnymi. Ci, którzy nie spełniają minimalnych kryteriów inteligentnego człowieka, a nawet nie płacą za swoje istnienie, są dla mnie niczym. Są ofiarami samych siebie, są biednymi, głupimi, szalonymi, uzależnionymi, brutalnymi, często brzydkimi wrogami wspaniałości zachodniej cywilizacji. Japonia itp. ma narzucone wysokie standardy i nie ma śmieciowej imigracji (Japonia żałuje, że pozwoliła osiedlić się oślizgłym Nigeryjczykom). Żadnej empatii dla biednych, nie nie, walczę z czerwonymi, którzy używają empatii. Jestem hipisem o zimnym sercu.

"Myślę, że to niesprawiedliwe, że niektórzy ludzie mają znacznie lepszy punkt wyjścia niż inni". Takie jest życie. Niech elita świeci przykładem. Niech niezdolni upadną.

"Różne klasy ekonomiczne zawsze będą istnieć, ale podziały nie powinny być aż tak drastyczne". Tak, powinny. Społeczeństwo ma szkolnictwo dla wszystkich, w bogatych USA jest to oczywiście edukacja wysokiej klasy. Jeśli dziecko jest na niskim poziomie, rodzice prawdopodobnie też. Są nieudacznikami przez pochodzenie. Socjalizm chce przekręcić prawdę. Tak jak ty to robisz za pomocą wyobraźni.

"ktoś, kto pracuje na 3 etatach i wciąż walczy o opłacenie rachunków"... prawdopodobnie głupia osoba, choć z honorem.

"Chcę żyć w świecie, w którym ludzie poniżej granicy ubóstwa mają przynajmniej przyzwoitą szansę na wygodne, sensowne i satysfakcjonujące życie". Nie chcę tego, to zmarnuje nasze zasoby za dużo za mało. Jeśli chodzi o cholernych muzułmanów, nie czuję żadnej empatii (i dla Izraela). Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność złe grupy ludzi. Chińczycy, staram się być pozytywny, na pewno wiedzą, jak pracować na rynkach i całkowicie zdominować Chems przez nadwyżkę. Afrykanie, Arabowie, rdzenne rasy, co tu lubić (dla kontrastu). Biedni ludzie = luzacy. Bogaci" ludzie=sprytni zwycięzcy.

"Jeśli wszyscy ci użytkownicy zostaną "wyleczeni", to nie będą już "pasożytami"." Na początku są w większości złymi ludźmi. Można ich szybko wyleczyć na odwyku i abstynencji. Dlaczego nie. To wybór albo są szaleni. Nie można im pomóc, więc odchodzą.

"To samo dotyczy ludzi, którzy nazywają imigrantów "obcymi". To ja. Nie importuj problemów upadłych państw do zachodniego społeczeństwa. Powinni być wdzięcznymi pracownikami. Chcą żyć jak wolni muzułmanie przy minimalnym wysiłku. Wymieniać muzułmanów z uzależnionymi itp. Wiem, że to prawda. To jest prawda.

"Celowe ukrywanie skutecznych metod leczenia raka"? Nie mam czasu na dyskusje o słabych ludziach, którzy nic mi nie robią (lub zło), pracuję, aby być elitarnym sprzedawcą narkotyków z najlepszymi narkotykami poprawiającymi rynek. więc jestem potrzebny i etyczny. Nie chcę zaspokajać uzależnienia, dlaczego po prostu nie używają narkotyków i nie są dobrzy. Jestem lepszy niż beznadziejni (śmieciowi) dilerzy.

Dziękuję za czerwoną plamę. To jak słuchanie lidera naszej rodzimej lewicowej partii. Nie podoba mi się to, co wojna lub niewolnictwo robi z ludźmi (podbój USA). Ale ostatecznie akceptuję to jako postęp, ponieważ silni i inteligentni rządzą teraz na całym świecie (zachodni biali i pracujący Japończycy itp.). Zostałem wystarczająco skrzywdzony przez uzależnionych lowelasów. Studiowałem filozofię, politykę itp. Nie muszę doświadczać czegoś złego, czego mogę się nauczyć z bezpiecznej odległości. Nie zmieniam zdania o Palestyńczykach, będąc w Gazie. Ja (moje społeczeństwo) nie potrzebuję tych nieudaczników. I uzależnionych też. Niech cię bardziej krzywdzą, aż staniesz się taki jak ja. Teraz będę mówił tylko o zyskach z narkotyków. I chemsexxx
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Co sądzisz o Wielkiej Brytanii, gdzie grzyby są narkotykiem klasy "A"? o_O
Więc jeśli masz uruchomiony zestaw do uprawy, kilka worków foliowych, wagę i niefortunnie ktoś trawi cię, wydaje się, że "produkcja z zamiarem dostarczenia", co brzmi jak kilka lat w jednym z najbardziej bezpiecznych hoteli Jego Królewskiej Mości. ;)
 
Top