Wojna z narkotykami to wojna z terrorem

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Szkody wyrządzone konsumentom narkotyków przez machinę rządową są często znacznie większe niż te spowodowane przez same narkotyki. Rodziny są rozrywane, ludzie mają zniszczone życie przez okrutne uwięzienie, a całe grupy społeczne żyją w strachu i zagrożeniu.

Tak więc, z definicji, każde kompleksowe zastosowanie redukcji szkód musi obejmować obronę przed tą nieustającą wojną przeciwko ludziom.

Z tego powodu sekcja 4 Biblii użytkowników narkotyków zawiera materiały pomagające stawić czoła i bronić się przed brutalnością wojny narkotykowej. Obejmuje to segmenty zawierające informacje prawne, dyskurs na temat obowiązkowych testów narkotykowych, zestaw kontr-mediów, różne zasoby aktywistów i ogólną argumentację.

W nadziei na zachęcenie naszej społeczności do większej spójności, napisałem również poniższy fragment, który ma na celu przedstawienie ogólnego kontekstu bieżącej sytuacji. Jako społeczność wszyscy musimy dbać o siebie nawzajem.

PRAWA CZŁOWIEKA, UWIĘZIENIE POLITYCZNE I TERRORYZM PAŃSTWOWY
Posiadanie suwerennej i wyłącznej własności własnego świadomego umysłu, swobodna eksploracja bez granic, jest z pewnością najbardziej fundamentalnym z praw człowieka. Lub, odzwierciedlając to w pierwszej osobie: decydowanie o tym, co wkładam do własnego ciała, nie szkodząc nikomu innemu, jest moją własną sprawą, a nie sprawą strony trzeciej lub państwa.

Prawa te są pośrednio zapisane zarówno w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ, jak i w Karcie Praw do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, ale niezależnie od tego, są one uznawane za kanon przez racjonalne i rozsądne osoby na całej naszej planecie.

Wynika z tego jasno, że zakaz używania substancji psychoaktywnych, które często są naturalnie występującymi roślinami, jest rażącym i bezpośrednim naruszeniem tych niezbywalnych wolności. Zakaz Ipso facto jest świadomym sprawowaniem zewnętrznej kontroli nad umysłem i ciałem jednostki; niezaprzeczalnym ograniczeniem wolności osobistej.

Podobnie, kategoryczne i jednoznaczne naruszenie tych praw jest jednoznacznym aktem politycznym w ustawie, dekrecie i egzekucji. Z definicji sprawia to, że każdy uwięziony za naruszenie tego mandatu jest osobą uwięzioną za swoje przekonania polityczne lub działania, co jest podręcznikową definicją więźnia politycznego.

6iEP5AWxeZ


W tym kontekście wojna z narkotykami stanowi brutalne i nieustanne prześladowanie i ucisk sponsorowany przez państwo. Można ją zasadnie uznać za zorganizowany terroryzm na skalę globalną, wymierzony w tych, którzy decydują się korzystać z politycznie zakazanego prawa człowieka do zakłócania własnej świadomości. Jest to wojna terroru, wyraźnie terroryzująca użytkowników narkotyków i ich rodziny.

Śmierć, uzależnienie, masowe uwięzienia i przerażające zniszczenia społeczne są nieuniknionymi konsekwencjami, gdy machina i propaganda państwa są bezlitośnie i bezlitośnie skierowane przeciwko niewinnym obywatelom w ten sposób. Historycy z pewnością uznają to za epokę barbarzyńskiej ignorancji i okrucieństwa, i odpowiednio potępią sprawców.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Naprawdę mam nadzieję, że to się skończy. Używanie substancji chemicznych lub roślin w naszym społeczeństwie może całkowicie zniszczyć karierę, życie i wolność. To szaleństwo
 
Top