Question Tematyczne kanały telegramów.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Przyjaciele!
Aby promować nasz projekt, prosimy o przesyłanie nam linków do kanałów telegramów, które obejmują Darknet / Leki / Chemię / RC i inne tematy.

Nie zapomnijcie podać kraju, w którym kanał jest popularny.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Zwykłem odwiedzać @mycodre, tylko po to, by popatrzeć na ich skradanie się i pakowanie...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Nie znalazłem @mycodre w telegramie
Czy masz inną metodę dołączenia?
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Czy jest już link do prywatnej grupy?

IZceSDjRhE
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dlaczego zamiast tego nie hostujemy grupy na Sesji?
@HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Szczerze mówiąc, nigdy aktywnie nie korzystałem z tego komunikatora.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Interesujące, powinieneś się w to wczytać, jest bardzo bezpieczne i ma nawet własny routing cebulowy.

Należę do innych grup na sesji, które mają podobny charakter jak Breaking Bad i mocno wspierają sesję i nie wybraliby innych komunikatorów.

Ponadto, jeśli dobrze pamiętam, w telegramie nie ma opcji rzeczywistych pokojów rozmów, czy się mylę? Sesja zapewniłaby taką opcję.

(Dzielę się tym, ponieważ czat w Breaking Bad był dyskutowany przez jakiś czas i pomyślałem, że dodam to, co wiem z innych stron internetowych).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Stos technologiczny leżący u podstaw Session i powiązana z nim kryptowaluta wyglądają niesamowicie!
Cena monety była stosunkowo stabilna przez długi czas. Pewnego dnia może być silniejszą monetą prywatności niż Monero, ponieważ czas transakcji jest tak szybki.
Ponieważ budują wszystko w oparciu o ideologię prywatności, zastanawiam się, czy nastąpi przeniesienie ciemnych rynków do ich lokinetu, który jest rzekomo znacznie szybszy niż TOR?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ciekawa iskierka myśli!

Nawet nie wiedziałem, że sesja ma swój własny token, zdecydowanie warto się z tym zapoznać i może coś zainwestować.
Monety prywatności i tak będą ogromne w przyszłości, ponieważ wszystkie waluty staną się cyfrowe, a anonimowość w światowym sektorze finansowym zacznie zanikać.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Wyobraź sobie, że cały świat DNM przeszedł na $OXEN - jeśli wydasz teraz 1000 USD, za kilka lat moneta wzrośnie do powiedzmy 150 USD, a Twoja niewielka inwestycja stanie się wolna od podatku w wysokości 1 000 000 USD, ponieważ nikt nie wie o jej istnieniu
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Chore, dokładnie o tym teraz myślę.

Również dlatego, że zespół stojący za sesją ma inne źródło dochodu oprócz monety, co ledwo widzę dla XMR.
Cała scena clearnet / offline przenosi się teraz do sesji, więc zmiana w komunikacji dzieje się na naszych oczach, z pewnością może się powtórzyć również po stronie kryptowalut.
Tak jak wtedy, gdy Alexandre Cazes wprowadził ETH do AB1 i wysłał go prosto na Księżyc.

To zakład, który chętnie bym przyjął. Dzięki stary
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Ponieważ mam więcej niż 1 telefon z palnikiem, mam telegram zainstalowany na 1, szczerze mówiąc, jest to miejsce, w którym można zdobyć wielu klientów Nadal nie wierzę, że jest to bezpieczne, ale na telegramie jest mnóstwo kupujących i entuzjastów Mam kilka kanałów grupowych i linków

jeśli nadal potrzebujesz, mogę je pominąć, większość jest prywatna, niektóre są publiczne, są to głównie grupy UE i grupy brytyjskie, nie znam żadnych grup amerykańskich
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Chociaż Telegram jest dość bezpieczny, nie jest wystarczająco bezpieczny, aby przesyłać leki, zwłaszcza w dużych ilościach. Lepiej jest używać TOX/Jabber/Wickr lub czegoś podobnego.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sesja jest dość bezpieczna
 
View previous replies…

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Session nie jest tak popularne, ale z tego co wiem, jest całkiem bezpieczne
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
getsession.org staje się coraz lepsze i lepsze
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Telegram to naprawdę gówniane miejsce, znane ze współpracy i pełne pieprzonych oszustów, ale przy dobrej konfiguracji telefonu lub prawidłowym użyciu emulatora Androida na whonix może być fantastyczną witryną sklepową dla małej firmy, jeśli następnie skierujesz całą rozmowę i oferty na zaufaną platformę dla wiadomości takich jak sesja. Oczywiście, jeśli planujesz mieć duży biznes w swoich rękach, DN jest moim zdaniem jedynym rozwiązaniem. O ile nie można powiedzieć, że używanie oddzielnego telefonu komórkowego lub oddzielnego komputera do wszystkich tego typu rzeczy powinno być OBOWIĄZKOWE!
 
Top